Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

STOP LAVRIKA !!!

Autor: Mainbc | Vloženo: 2021-05-17 22:36:23

Kámo pecka mail stoplavrik , se z tebe poseru. Tady kamarád z Moravy. Já bych potřeboval ,.aby si někdo psal s Lavrikem mailem a jsem schopnej vyhledat IP adresu , kde se připojuje, přes jakou síť, zjistím i jeho tarif :D a pak ho mám v pasti.....Je potřeba toho šmejda dostat do tepláků, ale nejlépe ,.aby vám všem vrátil lowe. Takže jako doprovod jedu do Prahy, docela se se mnou chtěl potkat a rozbít mi hubu , tak jsem mu dal adresu a psal , že další den dojede, byl jsem celej den doma a nikdo nepřijel, což mě mrzelo , měl jsem nachystaný pivko a slivovici, ale navážel se i do mé mladé a to já moc nemám rád. Takže bych si s ním rád promluvil , jen jak jde život atd. Takže až se budete chystat do Prahy, dejte mi vědět....vezmu slivovici a uděláme si trip :) kdo by si s ním psal maily , napište mi žhavým svůj komp a různé VPN a OX programy. Díky hoši. Ať žije Lavrik ať žije Lavrik , Anti anti Lavrik a ted6 všichni....:D

Spojenectví proti Lavrikovi

Autor: Miky | Vloženo: 2021-05-16 15:19:54

Aby jsme si tu jen nestěžovali ale ve skutečnosti nic neudělali napište mi prosím každý z vás podvedených do mailu o kolik vás Lavrik udělal. Uvidíme kolik to celkem hodí a kolik nás bylo. Pak zkusíme podniknout nějaký další kroky k získání peněz zpět

Kauza Lavrik a Paragraf

Autor: Rosťa | Vloženo: 2021-05-06 05:47:47

Pokud chcete nahlasovat podvodníka i při nižši častce než je 5000 - 4000 kč je to vaše věc a vaš problem a klidně v tomhle pokračujte je mi to uplně jedno. Každy ma nějaky problem a ponaučení do budoucna ....

Ja si svoje problemy musím řešit sám, ale skameri nebudu podporovat ani se je zastavat, takže mě laskavě neobviňujte prosím za podvodníka. Děkuji ...

Už jsem to psal x-krat když, už mate abstinenční přiznaky a potřebujete pomoc zajdete si osobne na dohodnute místo s prodejcem tam mate jistotu, že dostanete to co chcete.

Stejně to nepomůže nekteři lidi jsou fakt nepoučitelny a hloupy udělaji tu osudovu chybu 2x ...

Hodně štestí a přeji hon na lavrika. Doporučuji AK 47 a bič, když ho možná chytnete ...

Jarek

Autor: Rosťa | Vloženo: 2021-05-06 05:35:05

Trošku vás Jarku opravím. Nikdy jsem nikoho nepodvedl to spyš ja jsem se nechal nachytat od podvodníka. No stalo se člověk se učí na vlastních chybach. Nevim kde jste to sebrali, že jsem podvodník, nebo myslíte si, že jsem podvodník, ale to je v pořadku ja neumím dobře češtinu ...

Ja nejsem prodejce, spyš obeť nebudu ani tady psat o jakou častku jsem přišel, ale když, už tak pro příště to bude určitě osobní setkaní. Abych znova předem posílal někomu peníze to bych byl blázen.

O peníze, už tak nejde nejhorší je zaprodaní vašich dat a ID z občanky cizim lidem. Posilat někomu předem peníze, nebo zaslat kopii ob.průkazu s rodním číslem, popřipadě zadavat vaše číslo bankovní karty a pin může udělat jenom idiot a v dnešní době je to hrozne riziko. Někdo vás zaproda do ciziny na transplataci organu , anebo někdo si vezme na vaše jmeno půjčku a naděla vám problemy a dluhy a s veškerou drzosti vám někdo vybere peníze z b.učtu cez internet a směje se vam ...

Co je nejhorší mnoho lidi si to neuvědomuje a kašlou na tohle. Podvodníci jsou vychytrali myslite si, že je najdete ? Nemusím připominat co je to VPN, digitalní otlačky na PC a maskovaní. Zloděj může mit PC a dělat podvody na více mist a uděla si mnoho e-mailu na podvody a když dosahne cíl honem zruši e-mail, změni IP adresu anebo se přesune bezpečně na jine misto pod jinou přezdívkou, e-mailem a veselo okrada dal. Tohle vás asi nenapadlo.

Blbosti

Autor: Jarek | Vloženo: 2021-05-05 17:48:47

Trošku vás Rosťo opravím. Po přečtení , vašeho příspěvku mám totiž pocit , že jste jeden z podvodníků co s něma jsou zde problémy, aby postrašil lidi , aby nic nehlásili. První oprava píšete, že policie nebude nic řešit pokud hodnota částky nepřekročí 4000 Kč, takže uvedu na správnou míru, pokud hodnota částky nepřekročí 5000 Kč není to trestný čin, nýbrž přestupek, takže vaše číslo nesedí, pakliže člověk jedná s úmyslem někoho záměrně podvést, oklamat, či jiným způsobem uvést v omyl ku prospěchu svému (finanční apod.) stačí i blbá 1000 Kč , to jest první věc. Druhá věc kterou píšete, je že lidé mohou jít do vězení v rozmezí 5-15 let , bohužel takový paragraf s touto trestní sazbou není a největší podmínku , kterou můžete ,, venku'' dostat je 36 měsíců se zkušební dobou až 5 let. Další věc je síť DS strong, ta se již používá řadu let po velkém nárůstu internetové kriminality a hlavně kvůli terorismu , kde si teroristé vyměňovali informace pomocí běžných komunikátorů. Takže vám určitý algoritmus sbírá informace o plánování trestné činnosti apod. Asi bych to všechno zhrnul , tak , že kdyby policie ČR mohla, tak tato stránka je dávno zrušená . Nemyslíte ? Celkem logické že ano ?
Bohužel to není , tak jednoduché. Tyto stránky jsou registrovány v zahraničí , nejčastěji Kypr, Malta, Giblartar.
Jinak by už dávno bylo vše zrušené.
Jinak lidé berte rozum do vlastních rukou, kupovat léky na internetu, je nebezpečné. Kdoví co vám dojde a posílat, někomu peníze předem , je čiré bláznovství.

Doporučuji

Autor: Miky | Vloženo: 2021-05-05 07:03:11

Vím že peníze už neuvidím byla vůbec chyba vlézt na tyto stránky. Propukla u mě závislost a začli s ní i problémy které jsou s ní spojeny. Už se kuli tomu rozcházím s přítelkyní a dost peněz sem za to utratil samozřejmě včetně dvou podvodníků na těchto stránkách. Takže mě doporučení nelezte sem nic nekupujte. Nestojí to jen peníze věřte mi.
Lavrik na to dojede podle mne už velmi brzy. Ať už si ho podá policie nebo karma

Kauza Lavrik a Paragraf

Autor: Rosťa | Vloženo: 2021-05-05 05:56:41

To můžete s tímhle nebude problem, ale vetšina lidi ho chce udat, aby dostali nazaptky svoje peníze a tam, už začína problem. Půjde, už sam proti sobě ....

V každem připadě ještě jednou tento web, už je sledovan policii ČR a obavam se, že zachvíli začne tady hon na lidi jak na kupující tak na prodejce. Podle IP vy nezjistíte adresu to dokaže jenom policie cez poskytovatele internetu a je jedno když to bude na jine jmeno oni, už maji ty vyšetřovací metody jak to všechno zjisti ...

Opiady jsou horší než heroin a pacha se zavažna trestná činnost za kterou si člověk zodpovída.

Lavrik

Autor: Miky | Vloženo: 2021-05-04 07:16:58

No není to tak jednoznacne můžete ho udat na policii aniz by jste si něco koupil. Prostě dáte tip na trestnou cinnost

Kauza Lavrik a Paragraf

Autor: Rosťa | Vloženo: 2021-05-04 00:28:22

Asi takhle vam to řeknu pánove, budu psat bez diakritiky. Byl jsem take okraden od lavrika, no co, už člověk se učí na vlastních chybach nikdo není tak dokonaly, ale byl bych idiot kdybych se po 2x nechal nachytat a už to aj ten lavrik skoušel na mě po druhe, ale nevyšlo mu to, už ...

Nemá to smysl nahlasit na policii ani davat trestní oznamení pokud to nepresáhne častku 4000 kč, anebo se podvedeny lidi mezi sebou nespoji a nenapišou proti němu petici + častku, protože je tu problem a on to může ještě zneužit.

Podle paragrafu trestního zákona vy jako kupujíci se take dopouštíte velice zavažního trestního činu a je uplně jedno jestli si leky kupujete a uživate jenom pro sebe a nikoliv to jinímu, už neprodávate. Prodávajici se dopouští jenom přestupku, tzn zaplatí pokutu a může veselo dal prodavat

Mimochodem tento web, už sleduje policie ČR jak server na P2P síťi DC Strong.

Takže pokud to nahlasite tím padem jdete aj sami proti sobě. Za tohle můžete jít do lapaku minimalně 5-15 bez podmínky. Je uplně jedno lek nebo opiad je nebezpečna droga. Kdybyste tohle udělali v thajsku hrozi vám trest smrti anebo minimalně 50 let vézení + doživoti ....

Takže peníze, už neuvidite pro příšte si davejte pozor. Nikdy neposílejte peníze dopředu jinak to bude chyba na vaši straně ....

Simon

Autor: Luzi | Vloženo: 2021-04-23 05:37:19

Stále tu řádí, chtěl ode mě koupit všechna balení Oxy a přitom nevěděl ještě ani cenu ani počet balení, takže počítám s tím, že myslel, že mě okrade. I když nevím, jak by to s 50kg udělal a myslel si, že jsem debilní.

Simon Lavrik

Autor: Tonda | Vloženo: 2021-04-17 20:02:48

Ano jedná se o toho mladého zmrda z Prahy , jmenuje se Simon Lavrik, bydlí v Hostivaři, mám i přesnou adresu. Já to dal na policii před týdnem , sice to nebylo nic příjemného ze strany fizlu, ale co už. Říkal jsem mu, že je náš více a říkal , že to se pak spojí a budou to řešit policie v Praze. No hrozí mu 1-5 let za podvody, ale může se kvalifikace zvýšit na 2-8 podle škody a pak tam mám ještě nedovolené výroba OPL a to nevím kolik mu hrozí.

Reakce

Autor: KlukBuk | Vloženo: 2021-04-14 18:21:24

Ahoj, doufám, že jsem v obraze a řeší se tady Simon. Mám s ním stejnou zkušenost jako vy. Nechal jsem se nachytat a zaslal peníze na účet. Njn chybami se člověk učí, ale i tak mu to nechci nechat jen tak projít. ......Nevím v jaké fázi je tvoje trestní oznámení ale jestli bude potřeba ozvi se na meila.

Lavrik

Autor: Leoš | Vloženo: 2021-03-22 14:20:14

Asi tak, arogantní děcko co si myslí , že mu vše projde. Dva roky nepodmíněně by mu prospěli , třeba v Horním Slavkově, nebo všude jinde , stejně to bude mít těžký na bude muklům přát ponožky a spodary :D

Mám jeho jméno a adresu

Autor: Miky | Vloženo: 2021-03-21 15:57:38

Zdravím v klubu provedených. Doufám že se pripojis k trestnímu oznámení. Tohohle hajzla zavřou tam uvidí jak se tohle chování tresta je to dítě opravdu bude mít těžkej žalář. Ale patří mu to šance napravit to měl a spoustu napiš mi klidně do mailu o kolik tě podvedl. Cus

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

17.05.2021 22:36 | Mainbc

Kámo pecka mail stoplavrik , se z tebe poseru. Tady kamarád z Moravy. Já bych potřeboval ,.aby si někdo psal s Lavrikem mailem a jsem schopnej vyhledat IP adresu , kde se připojuje, přes jakou síť, zjistím i jeho tarif :D a pak ho mám v pasti.....Je potřeba toho šmejda dostat do tepláků, ale nejlépe...

17.05.2021 20:36 | Hanka

Koupím Tramal tobolky /50 mg/, nebo tablety 100 mg. Nabízím jednání na úrovni a spolehlivost, totéž vyžaduji. Preferuji osobní předání v Brně, cenu /rozumnou/ akceptuji. ...

17.05.2021 19:44 | KT

Ano uz je nahlášená i na PCŘ jelikož delam v bance nebylo těžké ji dohledat...

17.05.2021 19:23 | Dája

Musíte opsat správně s.dajka@seznam.cz...

17.05.2021 19:12 | ot

Koupim zitra odpoledne osobne v praze oxycontin piste na otakarnovaaaaak@gmail.com...

17.05.2021 17:51 | Vaclav

Koupím Diazepam nebo Oxazepam dám 500 Kč za krabičku, plnou a neprošlou....

17.05.2021 17:05 | Petr Kunc

Koupím fentanylove náplasti nebo jiné opiáty.prosim nabídky na email...dekuji...

17.05.2021 16:05 | Becky Brown

Potrebujete okamžitú pôžičku na financovanie svojho podnikania, spoločnosti, platenie účtov a rýchlu pôžičku, aby ste zmenili svoj život k lepšiemu? Poradím vám, aby ste ich kontaktovali, pretože som tak presvedčený, že sú najlepším poskytovateľom pôžičiek, ktorý môžete získať online. urgentloanonli...

© Doktororonline.cz | Reklama