Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Dotazy lékaři

Téma - Kožní problémy

Dotaz uživatele:

Osypání-bez příčiny

Když jsem nachlazená nebo tzv. "nejsem ve své kůži", osypu se - na krku, hrudi, zádech, břichu - jsou to takové červené jednolité pupínky. Projeví se to, i když jsem předtím neměla žádný lék. Nikdy jsem nevypozorovala, že by to bylo po požití léku.
Je možné, že jde pouze o reakci organizmu na nějaký malý zdravotní problém? Zčervenání kůže samo do 2 dní zmizí. Děkuju za radu.

Odpověď lékaře:

Vážená pisatelko,

vyrážka, kterou pozorujete v době, kdy jste nachlazená může být buď tzv. parainfekčním exantémem ( vyrážka, kterou způsobuje virus nebo mikrob zapřičuňující nachlazení) nebo může jít o reakci spojené se zvýšeným pocením v době nachlazení. Proto má krátké trvání a sama zmizí, jak sama máte tyto opakované zkušenosti. Organizmus je ve fázi nachlazení oslabený, má sníženou imunitu.

Zpět na přehled dotazů

Slunečnicové brikety

Přihlášení



Zapomenuté heslo

Diskuse

19.10.2019 13:43 | Petra

Měla bych zájem ozvěte se mi prosím na e-mail děkuji...

19.10.2019 12:56 | Jan

Nabízím diazepam 10mg...

19.10.2019 11:46 | kat2

Koupím neurol 1mg, hypnogen či stilnox. Urgentní! pouze poštou prosím. Solidní jednání!!!...

19.10.2019 11:32 | Nikki

Koupim Augmentin a Metronidazol. Specha...

19.10.2019 11:00 | Petr

Nabízím Quetiapin,Venlaflaxin,Depakine....

19.10.2019 10:58 | kat2

zdravím, zbyly mi dvě nová balení Zaldiar, pokud má někdo zájem, prosím o kontakt na kat2michalova@gmail.com...

19.10.2019 10:42 | L

Koupím cokoliv s Tramadolem Praha Jakubmaly1@protonmail.com...

19.10.2019 07:55 | Johny

Komu nadáváš ty mě snad znáš????!!!!!!! Zklidni se a rychle !!!!!!...

© Doktororonline.cz | Reklama