Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Dotazy lékaři

Téma - Kožní problémy

Dotaz uživatele:

červený flek po oparu

Dobrý den, obracím se na Vás s problémem, který mě trápí již přes dva měsíce. Pod nosem se mi udělal opar, na který jsem používala herpesin, udělal se mi strup, ale od té doby mám neustálé zarudnutí, které nepříjemně štípe, svědí (jako když se např. spálíte). Navštívila jsem dva kožní lékaře, bohužel ani jeden mi nedokázal pomoci, používala jsem masti jako Canesten, Nizoral, Bepanthen, Framykoin a chodila jsem i na ozáření biostimulačním laserem, bohužel bez výsledku. Jsem již z toho nešťastná, protože nevím, v čem vlastně tkví problém, lékař řekl, že se jedná o jakýsi zánět a masti, které mi předepsal, prý mají pomoci, ale nestalo se tak. Prosím o radu. Děkuji moc.

Odpověď lékaře:

Vážená pisatelko,

píšete, že po oparu Vám zůstal červený flek na kůži pod nosem. Jde o následný projev po odhojení virového zánětu kůže. Červený flek je projevem dočasné "parézy" kapilár ( porucha kapilár - drobných kožních cévek) v místě původního herpetického ložiska,. Jde o záležitost přechodnou, i když někdy trvající měsíce. Na zklidnění doporučuji na noc si aplikovat v tenké vrstvě Zinkovou pastu. P/okud možno, toto místo nedráždit mechanicky (kapesníkem apod).

Zpět na přehled dotazů

Slunečnicové brikety

Přihlášení



Zapomenuté heslo

Diskuse

19.10.2019 13:43 | Petra

Měla bych zájem ozvěte se mi prosím na e-mail děkuji...

19.10.2019 12:56 | Jan

Nabízím diazepam 10mg...

19.10.2019 11:46 | kat2

Koupím neurol 1mg, hypnogen či stilnox. Urgentní! pouze poštou prosím. Solidní jednání!!!...

19.10.2019 11:32 | Nikki

Koupim Augmentin a Metronidazol. Specha...

19.10.2019 11:00 | Petr

Nabízím Quetiapin,Venlaflaxin,Depakine....

19.10.2019 10:58 | kat2

zdravím, zbyly mi dvě nová balení Zaldiar, pokud má někdo zájem, prosím o kontakt na kat2michalova@gmail.com...

19.10.2019 10:42 | L

Koupím cokoliv s Tramadolem Praha Jakubmaly1@protonmail.com...

19.10.2019 07:55 | Johny

Komu nadáváš ty mě snad znáš????!!!!!!! Zklidni se a rychle !!!!!!...

© Doktororonline.cz | Reklama