Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Dotazy lékaři

Téma - Sexuologie

Dotaz uživatele:

Sexuální odchylka

Ahoj, mam takovy specialni problem. Hrozne moc me vzrusuji zeny, ale nikoliv nahe !!! Snim o zene v kozenem saku a vysokych kozenych botach s bicikem v ruce, ktera me bude svlekat a se kterou se pote budu vasnive milovat. Zkousel jsem o teto me uchylce neco najit na internetu nebo v knihach, ale nedari se mi to. Prvadepodobne bych to zaradil pod SM oblast nebo Spanknig, ale v zadnem pripade me nevzrusuje bolest ani ponizovani ! Pouze se mi libi, ze me nejaka oblecena zena bude svlekat a ja pak budu pred ni bezbranny. V casopisech, v TV nebo jen tak na ulici me moc pritahuji zeny ve vysokych botach (vysoky podpatek nemusim !!) a v kozenych sakach. Hodnekrat se mi o tom take zda. Tez me docela vzrusuje koukat na dve zeny, ktere spolu neco podobneho delaji. Jenze nesnasim nasili a sadista take nejsem, pac bych neublizil ani mouse (ani me nevzrusuje predstava nekoho bit) :-) Hodne me to trapi, protoze mam pritelkyni a mame problemy se sexem. Pri klasickych predehrach a pripadne milovani se vzrusim jen nekdy a na strasne kratkou dobu, takze mnohdy do ni ani nestacim vniknout. Bojim se ji o tom ale rict. Nevim, da se to nejak vylecit ? Hrozne moc by mi pomohlo, kdybych vedel co to vlastne mam za uchylku, pripadne co s tim ? Nebo na koho bych se mohl s duverou obratit ?

Odpověď lékaře:

Svou sexuální fantazii máte hezky zformulovánu. Věřte, že kdyby většina lidí pustila fantazii ke slovu, děly by se v sexu úžasné věci. Nevím, zda ji bude schopna naplnit podle Vašich představ dívka amatérka, ty jsou přece jenom trochu konzervativní a polekané nezvyklými přáními. Pokud si budete chtít dopřát podobné zážitky na dobré úrovni, pak se nevyhnete formě domluvy se zkušenější partnerkou, nechci říkat rovnou profesionálkou nebo prostě spoustě hledání, tápání a přešlapů, než potkáte tu pravou. Pokud trváte na tom, nazývat to u sebe úchylkou a pátrat po jejím charakteru (nikdo Vás však k tomu nenutí), požádajte o vyšetření PPG (phalopletysmografem), které objasní, na jaké sexuální podněty nejvíce reagujete. Toto vyšetření lze např. provést v Sexuologickém ústavu na Karlově nám. v Praze, na Sexuologickém oddělení FN v Brně Bohunicích a jinde. Není však vyloučeno, že k určité míře spokojenosti by pomohlo u Vás prostě prodloužení kvalitní erekce Viagrou nebo jiným lékem. Nebudete pak tolik citlivě reagovat na různé nepříznivé okolnosti, ke kterým v sexuální interakci dochází a které jinak pomáhá překonat silné vzrušení. A pokud ideální partnerku potkáte, situaci určitě nepokazíte slabou erekcí, to je však třeba mít nejdříve odzkoušeno. Poraďte se s psychiatrem nebo urologem, kteří se zaměřují na sexuologii v dosahu Vašeho bydliště. Spolehlivě takové specialisty najdete v krajských nebo fakultních nemocnicích.

Zpět na přehled dotazů

Lanžhot

PřihlášeníZapomenuté heslo

Diskuse

27.01.2021 18:09 | Vránová

Dobrý den, mohu Vám prodat lék se stejnou účinnou látkou. Neosine Forte 1000 mg 30 tablet nebo Groprinosin 500 mg 50 tablet....

27.01.2021 18:05 | nikol

Dobrý den, koupím Minisiston, spěchá. Děkuji....

27.01.2021 17:38 | Ritalin

Ritalin v okolí Bratislavy 20mg tab x 30 v balení original od Novartis Píšte na email onlineritalin@gmail.com...

27.01.2021 17:28 | Teli

Prodám léky kterekoluv...

27.01.2021 17:27 | Milan

Zdravím. Koupim...

27.01.2021 17:26 | Iva

Koupím tramal ...

27.01.2021 17:25 | Iva

27.01.2021 17:17 | Eli

Prodam 2x 50tbl xanax 2mg 1x Rivotril 50 tbl zolpidem mylan. Osobni predani neni problem, posta neni problem....

© Doktororonline.cz | Reklama