Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Dotazy lékaři

Téma - Sexuologie

Dotaz uživatele:

Klinik sex

Vážená paní doktorko,
mám asi trochu více nestandardní problém. V 16letech (dnes je mi 30) jsem měl občasné problémy (bolesti) s varletem. šel jsem s tím k dorostové lékařce, ta mě vyšetřila a poslala na urologii. Tam byla opět lékařka-žena. Vyšetřila mě, a nic konkrétního nezjistila, řekla jen že mám chodit nějaký čas preventivně k dorostové lékařce na kontroly, kdyby se to opakovalo. A nyní k mému problému. Zpočátku jsem se samozřejmě před doktorkami (dorostovou a na urologii) nahatý styděl. Pak jsem ale najednou pocítil, že je to vlastně vzrušující, být před doktorkou na její pokyn před ní nahý a nechat se od ní vyšetřovat podle její vůle. Vzrušovalo mě, že ona má vlastně díky tomu že je doktorka, takovou "pravomoc", že mi může nařídit, abych se před ní svléknul a nechal se od ní vyšetřovat na intimních místech. Líbí se mi zkrátka být před lékařkou v submisivní pozici. Při různých vyšetřeních, které jsem dosud absolovoval, jsem dostal párkrát i erekci. Mám nyní časté fantazie, že mě lékařka (libovolná) např. při vyšetření zneužije nebo mě třeba použije jako model pro různá vyšetření genitálu pro svoji "výzkumnou práci" apod. Rád bych absolovoval od lékařky různá, i bolestivější vyšetření genitálu, mám o tom dost časté fantazie. Vím, že se tomuto říká kliniksex. Rád bych to zažil ve skutečnosti (né v nějakém SM salónu za peníze), kdy se to bude i lékařce líbit mě dělat. Můj dotaz je, je možné nějakou diskrétní cestou nějakou takovou lékařku s takovým zájmem najít ? Nevíte o nějaké ?
Další můj dotaz se týká elektrostimulace. Četl jsem hodně na internetu o tvz. elektrosexu, kdy jsou genitálie drážděny el. proudem, pomocí různých elektrod apod. Slyšel jsem také, že se v lékařství-medicíně občas z nějakých důvodů dělá odběr ejakulátu právě pomocí elektrostimulace. Zajímalo by mě, kde se to dělá (jestli na urologii nebo na sexuologii), a jak konkrétně taková procedura vypadá, jestli je proud pouštěn do penisu nebo do varlat, jakým zařízením, apod.
Věřím, že na své poněkud nestandardní dotazy dostanu brzkou odpověď. Děkuji

Odpověď lékaře:

V případě, že bych takovou kolegyni znala, dostali bychom ji do dost velkých potíží. Tzv. sexuální obtěžování v ordinaci je dnes žhavým tématem. Zakázané samozřejmě někdy ještě zvyšuje vzrušení. Nevylučuji, že ty fantazie mohu být příjemné, ale s jejich naplněním nepomohu.
Dotaz je však osvěžením po celodenním soustředění na lidská trápení. Metoda, na kterou se ptáte, se používá například v brněnské Úrazové nemocnici, aby muži po poškození míchy mohli zplodit vlastní děti. Penis ani varlata však nejsou cílem elektrického proudu. Nervové struktury v pánvi se stimulují sondou přes konečník. Ti, kterým pomáhá, by samozřejmě měnili za normální sex.

Zpět na přehled dotazů

Slunečnicové brikety

PřihlášeníZapomenuté heslo

Diskuse

15.11.2019 20:06 | Jaro

Dobrý večer. Neurol, xanax a diazepam nabízím k prodeji...

15.11.2019 19:21 | larin

koupim coaxil.Dobre zaplatim.Ozvete se na email larin.pavlova@seznam.cz...

15.11.2019 19:18 | Lenka

Mam na prodej tramsl 200mg Palgotal Lexaurin 3 mg...

15.11.2019 19:17 | larin

koupim coaxil , dobre zaplatim . Ozvete se na email larin.pavlova@seznam.cz...

15.11.2019 19:17 | gfdgdsf

za kolik 1???? ...

15.11.2019 18:48 | Stanislav Buslo

Cau mam neurol 0,25 za 500 je tam 30 pills...

15.11.2019 17:39 | Tt

Ozaj tu neni nikto seriozny kto ma na predaj tablety tramal?,formou dobierky som spolahliva dopredu peniaze neposielam...

15.11.2019 15:33 | Stanislav Buslo

Ahoj mam neurol ale 0,5mg zdali budes mit zajem tak se ozvi...

© Doktororonline.cz | Reklama