Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Dotazy lékaři

Téma - Gynekologie

Dotaz uživatele:

Antikoncepce

Dobrý den, mohl se snížit účinek antikoncepce, když jsem asi 1 h po užití HAK měla jednorázově řídkou stolici? byl to 4. prášek z platíčka. A pokud se účinek snížil, jak mám dále postupovat? Děkuji

Odpověď lékaře:

Pravděpodobnost snížení účinnosti je velmi malá. Ale pokud chcete mít maximální jistotu, tak užívejte tablety dále a asi 4 dny při případném pohlavním styku mějte další antikoncepci- kondom či přerušovaná sloulož.

Zpět na přehled dotazů

Slunečnicové brikety

Přihlášení



Zapomenuté heslo

Diskuse

19.10.2019 17:56 | Dana Tihelkova

Schanim minisiston Ostrava. Má někdo na prodej?...

19.10.2019 17:45 | Elemi

Nabidnete....

19.10.2019 16:59 | Rosales

Good Day Everyone. Do you need an urgent loan? Apply with my company immediately if you are in need of an urgent loan, because we offer the best loan service worldwide. Do you need money to pay bills? Do you need a loan to start up a new business? Do you have unfinished project at hand due to ...

19.10.2019 16:11 | Martina

Dobrý deň, kúpim kvapky Tramal, Tralgit ale na dobierku. ...

19.10.2019 15:30 | Andrej

napíšte mi prosím Panopticon1998@protonmail.com...

19.10.2019 15:19 | Jana

Koupim MDMA, Praha...

19.10.2019 15:02 | Andrej

Kúpim Diazepam 10 mg, len seriózne jednanie prosím kontakt mailom Panopticon1998@protonmail.com...

19.10.2019 14:33 | Dames Emort

Ăäĺ çŕęŕçŕňü ńĺáĺ ëó÷řčĺ ńňĺęë˙ííŕ˙ ëĺńňíčöŕ â âŕřó ęâŕđňčđó...

© Doktororonline.cz | Reklama