Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Šťastné ženě Lence

Autor: Normální člověk | Vloženo: 2009-06-18 13:11:57

Milá šťastná ženo, normálním lidem je jedno kolikrát jste byla nemocná a jestli jíte maso. Paní Allenová prostě udělala nějaký výzkum s nějakým výsledkem. Výzkum se prostě provádí ve všech oblastech ne pouze v této. Nemusí Vám na to přece nikdo nic odpovídat. Všichni jsme šťastni, že vy jste šťastná tak tady nikoho nenapadejte! Pokud bych měl udělat psychologický rozbor Vaší odpovědi tak mě bohužel vychází, že vegetariáni mají problémy s nervovým systémem. Tak si pro uklidnění zkuste dát jeden pěkně propečený hovězí biftek:-) Mějte se krásně s pozdravem normální člověk.

Re:

Autor: lenka | Vloženo: 2008-10-24 13:28:25

Já maso nejedla od narození. Je mi 47 let. Nemocná jsem byla jednou, v 36 letech, poprve antibiotika. Jinak nic. narostla jsem normalně. kráva taky žere jen rostlinou stravu a do jakych rozmerů naroste! A co ted mi na to odpovíte?
S pozdravem štastná žena

Re:

Autor: Matka podruhé | Vloženo: 2008-09-16 16:00:06

Zájemci o korektnost koukněte sem. Informace paní Allenové.

http://www.vegspol.cz/showpage.php?name=pripad_allen

Re:

Autor: Matka | Vloženo: 2008-09-16 15:48:01

Ať si nějaká Lindsay Allenová říká, co chce. Mé dítě vážilo tři kila sedmdesát, od čtyř měsíců se pohybovalo lezením po čtyřech, v šesti se postavilo v kočárku a už nechtělo ležet. Nyní je mu sedm a půl a chodí kolem nábytku. Nedostatek energie mu neschází. Maso jsem jedla asi dvakrát do měsíce. Většinou rybí. Osm let jsem byla vegetariánka úplně. Teď jsem maso jedla protože jsem se pohybovala v přímořské oblasti a mí hostitelé maso jedli. A kdybych ho nejedla vůbec, vyplývá z článku, bylo by dítě lehčí. Aspoň bych měla lehčí porod, no né? Anebo že by dítě bylo těžké přítomností těžkých kovů?:-) S pozdravem šťastná matka.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

19.10.2019 17:56 | Dana Tihelkova

Schanim minisiston Ostrava. Má někdo na prodej?...

19.10.2019 17:45 | Elemi

Nabidnete....

19.10.2019 16:59 | Rosales

Good Day Everyone. Do you need an urgent loan? Apply with my company immediately if you are in need of an urgent loan, because we offer the best loan service worldwide. Do you need money to pay bills? Do you need a loan to start up a new business? Do you have unfinished project at hand due to ...

19.10.2019 16:11 | Martina

Dobrý deň, kúpim kvapky Tramal, Tralgit ale na dobierku. ...

19.10.2019 15:30 | Andrej

napíšte mi prosím Panopticon1998@protonmail.com...

19.10.2019 15:19 | Jana

Koupim MDMA, Praha...

19.10.2019 15:02 | Andrej

Kúpim Diazepam 10 mg, len seriózne jednanie prosím kontakt mailom Panopticon1998@protonmail.com...

19.10.2019 14:33 | Dames Emort

Ăäĺ çŕęŕçŕňü ńĺáĺ ëó÷řčĺ ńňĺęë˙ííŕ˙ ëĺńňíčöŕ â âŕřó ęâŕđňčđó...

© Doktororonline.cz | Reklama