Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Řešení je ve výživě.

Autor: Vladimír | Vloženo: 2016-01-02 18:16:35

Bez vyřešení základní příčiny ekzémů nepřináší aplikace mastí ani kortikoidů trvalé výsledky. Příčinou ekzémů jsou potravinové alergie způsobující zánětlivé poškození střev. To následně způsobuje zhoršené vstřebávání důležitých živin z potravy, což přispívá ke zhoršení imunity a výskytu mnoha dalších chronických onemocnění včetně ekzémů. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých živin, máte v těle nedostatek. Následně poradím, jak si je doplnit a upravit si stravu, abyste si ekzémy sami trvale odstranili. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Re: atopický ekzém

Autor: ZDOBEC | Vloženo: 2009-01-23 20:44:44

ZDRAVIM A CHCEM SA SPITAT NA EKZEM.MANZELKA V MINULOSTI PRACOVALA V STROJARSTVE A MA PRIZNANU CHOROBU Z POVOLANIA.MOMENTALNE JE NA CIASTOCNOM INVALIDNOM DOCHODKU.V PODNIKU KDE TO DOSTALA UZ ROKY NEPRACUJE.CHCEM VEDIET CI MA NAROK NA NEJAKY FINANCNY PRISPEVOK,KED JE NA INV.CIAS.DOCHODKU.MOMENTALNE NEPRACUJE. DAKUJEM. PROSIM O RADU CO S TIM.

Re: atopický ekzém

Autor: Eva | Vloženo: 2009-01-09 14:29:54

Eva, datum: 09. 01. 2009, 14:13:42
Hezký den, všem kteří trpíte atopickým ekzémem doporučuji s vlastní zkušenosti metodu Autopatii. Dcera od dětství tímto trpěla, byla léčena kortikoidy, ale i klasickými masťovými základy, také brala tablety na alergii - to vše více jak 17 let bezúspěšně ! Mně jako matku to velmi trápilo a ještě k tomu jsem zdravotní sestra s více jak 15letou praxí na dermatologickém odd. Teď jsem se mohla přesvědčít, jak klasická západní medicína neumí chronické problémy léčit. Jen potlačuje příznaky, ale příčinu ne. Pokud vás zajímá co je to Autopatie, napište mi, ráda všem odpovím

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

04.08.2020 16:36 | erika

kúpim lieky na spanie,aj väčšie množstvo v prípade záujmu píšte na zoja12323@gmail.com...

04.08.2020 16:23 | Km

Zítra Praha koupím kapky poště gambatej1990@seznam.cz...

04.08.2020 11:42 | Rolcka

Koupím rolcka@post.cz...

04.08.2020 11:40 | Rolcka

04.08.2020 10:00 | Rolcka

Mám zájem o hypnogen, Dnes. Praha. ...

04.08.2020 09:54 | Terka

Koupím 30 nebo 100 tab. Adipexu. Klidně i dvě balení. Cenu respektuji, spolehlivé jednání. Prosím pouze osobní předání, už jsem bohužel naletěla podvodníkům. Děkuji ...

04.08.2020 09:29 | Smehurka

Prosim neco na spani dnes praha ...

04.08.2020 09:28 | Marina

Koupím Hypnogen za rozumnou cenu. Praha....

© Doktororonline.cz | Reklama