Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Podvodník

Autor: Katka | Vloženo: 2013-09-21 22:52:27

Dobrý den, normálně bych to nedělala, ale už malm dost všech internetových podvodníků. Nevěřte prosím člověku Oldřich Kujal z Prahy, co používá mail kulik@mujmail.cz. Vytáhne z vás peníze, bude ochotně s vámi komunikovat, ale potom se nedočkáte ani adipexu ani peněz a ani žádné odpovědi. Já mu bohužel naletěla. A pokud tady na něj najdete nějakou pozitivní reakci, tak si ji pravděpodobně napsal sám.

Adipex Dupka

Autor: K.A. | Vloženo: 2013-09-22 00:27:04

Katko,presne od tohoto cloveka jsem si objednala.Dala jsem na pozitivni reakce a ujistovani ze posila,nenapadlo mne,ze si to pise sam. Nejdriv lzi o problemech s kuryrem,pak mel poslat postou a je to vic nez tyden.Tak koukam ze jsem vyhodila penize oknem.Ochotne komunikoval,penize chtel pres slozenku.Je tu strasne moc reakci,jak je slusny a spolehlivy.Ach jo :(

ADIPEX Dupka

Autor: nikola | Vloženo: 2013-09-22 12:59:46

Dupka je Oldrich Kujal.je to podvodnik.

POZOR !!!!!!!

Autor: Jiřina | Vloženo: 2013-09-22 15:29:22

Dávejte si pozor na Ivanu Doleželovou,pošlete jí peníze a nic nepošle,a když jsem jí napsala že je podvodnice at vrátí peníze,tak ještě mě slovně napadla.

adipe

Autor: Pita | Vloženo: 2013-09-22 16:41:32

zrovna si s ní píšu o prodeji,tak že podvodnice,to je děsný co se tady děje,děkuji za upozornění.Koho mi doporučíte,s kým máte kdo dobré zkušenosti??

prodám Adipex retard

Autor: vlasto.cz@gmail.com | Vloženo: 2013-09-22 17:49:09

prodám Adipex retard - original tabletky které jsou velmi účinné na hubnutí snižuje chuť k jídlu a podporují přednostní využití tuků jako zdroj energie. Možnost dodáni - 100tab,nebo méně.. Balení- krabička + příbalový leták.V pripade zájmu- mail: vlasto.cz@gmail.com

schanim adipex

Autor: Sona | Vloženo: 2013-09-22 18:48:51

Prosim nabidnete adipex,30 nebo 50 tablet.Jen osobni predani.Dekuji specha

Jsem psala, jako Dupka, že děkuji za pří

Autor: Anonym | Vloženo: 2013-09-22 19:24:09

Je pravda, že sama prodávám už roky, ale nepodvádím, neinzeruju, jen odpovídám, když někdo shání. Takových "hajzlů" jako Dupka je tady většina, je to totální kretén, vydělal pár tisíc, no za pár dní vyběhne s novým inzerátem a zase mu spousta lidí naletí, přeji hodně štěstí a hlavně obezřetnost................

Norethisteron

Autor: anonym | Vloženo: 2013-09-22 20:35:05

Ahoj holky, bohužel nám s dcerou nevyšla dovolená, tak prodám 3 celá balení po 30 tbl. Norethisteronu, exp. 3/2016. Cena za bal. 80,- včetně poštovného. Pokud máte některá zájem, kontaktujte mě na můj mail: prodambytolomouc@seznam.cz

adipex

Autor: Katka | Vloženo: 2013-09-22 22:29:01

A jak ma byt clovek obezretny?na muj otaz jestli je dupka spolehlivy,se ozval pravdepodobne asi dvema prispevky on sam a chvalil se.komu se tady da verit?Tech lidi,co tu "Dupka"oslovil je vic nez dost.Zadne penize predem ani slozenkou nikdo neposilejte.Prisla jsem o14stove a to jeste zkousel,ze posle "zvyhoidnene dvojbaleni" Kdo tady prodava adipex a ne jen krade?

jajule!!!

Autor: lollita | Vloženo: 2013-09-22 22:30:48

dobry den mam vazny zajem jsem z prahy.lollita@centrum.cz

adipex Dupka podvodnik

Autor: Andrea | Vloženo: 2013-09-22 22:33:08

Je lhar a zlodej,pan "Oldrich Kujal" alias dupka,ale kdo vi,kdo to vlastne je.Kulik@mujmail.cz
Pozor na nej! Lze do posledni chvile,ujistuje ze je obchod pruhledny a ze posle pres kuryra!
Zajimalo by me,koliklidi stihnul od konce srpna okrast.ozvali se tu minimalne 3lide.

Pro KA a ostatní...

Autor: Lvice | Vloženo: 2013-09-23 07:04:02

Takže paráda.... 1400,- v hajzlu.. Dupka namaštěnou kapsu... pochopila jsem to správně??? Možná by nebylo uplně blbý dát dohromady všechny složenky a jít na policajty hm ? :) Viděla bych to tak,že jsme si všechny objednaly mobilní telefon... pán si zažádal o platbu předem... zaplaceno bylo... a zboží nikde ;) Nad 5 tisíc je to trestný čin :) A jelikož po Praze mám pár známých na kriminálce i u obyčejných policistů ,na adresu kam jsem zaslala peníze někoho vyšlu :)

Adipex retard 40tbl nebo 100tbl

Autor: Bára | Vloženo: 2013-09-23 08:18:06

Adipex retard 40tbl za 800 Kč, nebo 100tbl za 1500 Kč. Originál z české lékárny. Praha a Brno možnost osobního převzetí, dobírka možná.

Pro Lvice

Autor: K.A. | Vloženo: 2013-09-23 09:05:04

Muzete se mi ozvat na mail?andrejkamatous@seznam.cz
Taky nemam chut nechat to jen tak byt.A ano,penize v hajzlu,adipex zadny. Debil zlodej dupka si psal hezke recenze sam na sebe.

Prodám

Autor: Tereza J. | Vloženo: 2013-09-23 15:42:43

Dobrý den,prodám balení 100ks, a druhé načaté balení ve kterém je už jen 54ks. Vše v originálních krabičkách,jen u toho načatého balení chybí příbalový leták. Nechci na tom vydělat,takže cena dohodou,za velké balení chci 800kč a za to načaté 400. Raději bych prodala vše zaráz. Za 1 velké balení jsem dala v lekárně 816,-kč,je na něm i kod s cenou. Napište mi zprávu a já zavolám zpět. Osobní odběr je možný pouze v Šumperku. Prosím jen solidní zájemce. Janecká

to je vrchol

Autor: Tereza J. | Vloženo: 2013-09-23 15:46:31

Teda 1500kč za 100 tablet?? To jste se zbláznili ne?? já za něj dávám v lékárně 800, to se asi někdo s prominutím posral ne?? Raději si zajděte k doktorovi,ten Vám za ty peníze předepíše 2 takové balení!!!!!! Navíc je to tu určitě samí podvodník.

KOUPÍM

Autor: martinek a zanetka | Vloženo: 2013-09-23 15:52:42

Dobrý den, měla bych zájem,ale jen o to načaté balení,pokud by to teda šlo,a bylo by možnéto poslat na dobírku?? Popřípadě kolik by stálo poštovné? Jsem z Jeseníku. Díky Žaneta :-)

Pro Terezu J.

Autor: martinek a zanetka | Vloženo: 2013-09-23 15:54:26

Dobrý den, měla bych zájem,ale jen o to načaté balení,pokud by to teda šlo,a bylo by možnéto poslat na dobírku?? Popřípadě kolik by stálo poštovné? Jsem z Jeseníku. Díky Žaneta :-) p.s. nenechala jste tu na sebe email ani telefon :-/

Pro Tereza J.

Autor: Anonym | Vloženo: 2013-09-23 16:03:59

Podvodník jsi akorát možná ty, za prvý v lékárně se cena 900-950,- Kč, v Šumperku je to možná jiný, možná to tam prodávaj levněji než nakoupí, holt, jinej kraj, jinej mrav. Za druhý, kterej doktor napíše nějaký píči dvě stovkový balení najednou, to je snad opravdu ten nejblbější vtip, kterej jsem kdy slyšela, možná doktor, co už nechce být dál doktorem.........

prodej

Autor: Tereza | Vloženo: 2013-09-23 16:09:03

Dobrý den,díky za upozornění a omlouvám se, a však na dobírku si nejsem jistá jestli je to dobrý nápad, už se mi to kdysi vymstilo,takže asi ne. Janecká

Prodám

Autor: Tereza | Vloženo: 2013-09-23 16:34:43

Dobrý den,nevím jestli tímto osočujete mne, nevím kolik za něj platíte vy, já za něj dala 816kč, taky je to cca 4 roky zpátky.což nemůžete spolčovat s dnešní dobou, v dnešní době Vám je napíše jen doktor debil !!! A vůbec nevím proč je prodávám za tak směšný peníze jak vidím tak sem si měla taky něco přirazit, kupujte si od koho chcete pane anonim, spálíte se akorát vy sám. Janecká

prodej

Autor: martin a zaneta | Vloženo: 2013-09-23 16:41:22

No to Vás chápu,a počkala by jste mě na nádraží? Šumperk neznám. Šlo by to i zítra? kolem oběda nejlépe...

Koupím Adipex

Autor: Lucie Polánková | Vloženo: 2013-09-23 18:05:39

Dobrý den měla by jste tablety Adipexu ještě na prodej? Měla bych zájem děkuji

adipex

Autor: andrea | Vloženo: 2013-09-23 18:37:53

Jen mi neni jasne proc by se prodejci meli "spalit"kdyz posilaji na dobirku,max se vam zbozi vrati zpet.posilat penize predem je spatny napad,kdyz je tu tolik zlodeju a podvodniku. A lepsi predrazeny adipex a opravdu adipex,nez zase sliby,jak se da koupit levne a ve finale prijdete tak akorat o penize.mmch,pan dupka alias kujal z prahy si tu minuly tyden psal jednu chvalu za druhou,jak je spolehlivej a slusnej.a ve finale?normalni podvodnik.budte vsichni opatrni

Pro Tereza J.

Autor: Anonym | Vloženo: 2013-09-23 19:07:46

Přesně Vás tím osočuju, přirazit si na tom ale asi moc nemůžete, jestli to máte čtyři roky starý, MÁTE TO DÁVNO PROŠLÝ. Jste horší než všichni ti podvodníci tady. Ale jak vidím, nějaký ten debil, co to koupí, se tady určitě najde. Mimochodem anonym se píše s tvrdým y.

podvod

Autor: karel ráliš | Vloženo: 2013-09-23 19:31:37

nekupujte od ivkadolezel@email.cz a kulik@mujmail.cz jsou to podvodníci na které je podána žaloba

dupka a spol podvodnici

Autor: andrea | Vloženo: 2013-09-24 00:06:04

Tak krom dupky alias kulik dalsi podvodnik,podvodnice?prosim piste sem sve negativni zkusenosti.Ja jsem naletela "dupkovi".

adipex

Autor: ariellevne | Vloženo: 2013-09-24 08:48:25

Dobry den prodam recept na adipex na 100tbl za 380kc + poštovné ...je mozno i jine leky na predpis piste na levneariel@seznam.cz

DupkaxKulik

Autor: Marta | Vloženo: 2013-09-24 10:54:54

Dobrý den,
také jsem mu naletěla. :-(

Prodám Adipex

Autor: Maceckovaf | Vloženo: 2013-09-24 13:25:12

Prodám Adipex 100 ks v originálním balení včetně příbalového letáku za 1600,-. Osobní předání v Ostravě nebo zaslání na dobírku. Pište na Maceckovaf@seznam.cz

adipex retard

Autor: Jana | Vloženo: 2013-09-24 15:15:44

Nabízím adipex retard,jen osobní předání!Original z lékárny můžu dát i s dokladem o koupi,velké balení (100ks) cena 1700kč pište na jasminka.33@seznam.cz ,jen vážní zájemci nejlépe s tel.číslem original a spolehlivost zaručuji,dodám v Brně,Olomouci OV a okolí...

Pro Marta,zlodej Dupka

Autor: andrea | Vloženo: 2013-09-24 19:36:40

Marto a kolik jste tomu zlodeji poslala vy?taky se vas snazil premlouvat k vyhodnemu nakupu 2*100tablet za 3tisice?
Jinak Dupka,ktery tu sam o sobe psal jak je cestny a jak se rozbilo auta kuryra atd,vydaval se za nekolik osob i za zakazniky,kteri chvali,jak je "Dupka" spolehlivy..Dejte si na nej pozor,pise a komunikuje,pusobi spolehlive.Bude se i ptat,zda adipex znate a vite jak ho uzivat.Vse jen kecy,aby ziskal duveru.Krom toho ze vas okrade,je to magor ktery sem chodi a pise o sobe,jako nekdo jiny.co jsem koukala,je tu od nej alespon 10prispevku(pod ruznymi jmeny)kde pise,jak je dupka ok.
Chce penize slozenkou,slibuje rozvoz pres kuryra.
Slozenka byla na jmeno : Oldrich Kujal
Praha 9.Mail kulik@....

nemohu užívat adipex,prodám

Autor: Simona | Vloženo: 2013-09-24 22:07:46

Dobrý den,kojím a proto bych ráda prodala nevyužitý Adipex Retard,který mi je už na nic.Sice jsem ho horko těžko sháněla,ale při kojení nelze užívat a chci aby miminko bylo zdravé.Kdo má zájem tak se ozvěte.Jsem z PRAHY a cena po dohodě.Mám 100KS nové z lékárny použitelné do 07.2016.Předám osobně.Pište na simonaamala@seznam.cz

ADIPEX

Autor: Anna | Vloženo: 2013-09-25 02:27:59

autor Simona. Teda uz ani nevim kolikrat jsem ten vas inzerat videla a na kolika forech.

PRODÁM ADIPEX RETARD

Autor: vlasto.cz@gmail.com | Vloženo: 2013-09-25 08:22:53

Adipex retard - original tabletky které jsou velmi účinné na hubnutí snižuje chuť k jídlu a podporují přednostní využití tuků jako zdroj energie. Možnost dodáni - 100tab,nebo méně.. Balení- krabička + příbalový leták.V pripade zájmu- mail: vlasto.cz@gmail.com

Re:Dupka

Autor: Marta | Vloženo: 2013-09-25 09:37:47

JJ. Přesně tak.

taky

Autor: Courtney | Vloženo: 2013-09-25 10:18:08

taky jsem jednou z napálených, prý to už odeslal a stále nic, tak to je v háji, dá se s tím něco dělat?

Still33-Podvodník

Autor: anonym | Vloženo: 2013-09-25 12:11:05

Je to tak prodejce-still333, je podvod, obral mne o čtyri tisíce.
neuvádím svůj mail, protože i pro mne je to postižitelný ,i když kupuji pro svojí potřebu, prostě je to v hajzlu.
Příště vemu doktorovi flašku a snad se domluvím.

Nevyužitý ADIPEX PRODÁM

Autor: Jana | Vloženo: 2013-09-25 14:31:22

Dobrý den,prodám adipex 100ks 1600kč.Mám je doma cca 3 měsíce.Předám osobně nebo pošlu po domluvě.Seriozní jednáni,které i očekávám v případě zaslání.Pište prosím na jananovotna88@email.cz

Courtney

Autor: Andrea | Vloženo: 2013-09-25 23:49:10

Vy jste se taky okradena od Dupky? Tak to na nas vydelal uz nejakych10tisic.To ma kseft.Jinak on je urcite mensi problem,objednat adipex na hubnuti,nez krast.Neobjednavame drogy,ale pouze lek na predpis,ktery nekdo nabizi.a krade.Jinak ja ted adipex sehnala,pokud by nekdo chtel kontakt,poslu mail.Ja to fakt nejsem a je to drazsi.ale prisel adipex...skoda tech vyhozenych penez pro zlodeje dupku :(

Prodám Adipex

Autor: Maceckovaf | Vloženo: 2013-09-26 09:35:23

Prodám Adipex 100 ks v originálním balení včetně příbalového letáku za 1600,-. Osobní předání v Ostravě nebo zaslání na dobírku. Pište na Maceckovaf@seznam.cz

jananovotna88@seznam.cz PODVODNICE

Autor: andrea | Vloženo: 2013-09-26 09:53:38

Je to podvod taky jsem naletěla paní jananovotna88@seznam.cz,je to podvodnice, poslala mi papírový kapesníky a napsala lístek NEZER-když chces zhubnout.
Nekupujte.!!!

Andrea

Autor: Courtney | Vloženo: 2013-09-26 10:30:47

Jo taky jsem okradená od Dupky, fakt super, nevím, jestli se to dá někde ho udat, budou to vůbec řešit? Přeci jenom když se to dá dohromady, tak je to dost peněz

Adipex a jiné na LP

Autor: Mudr | Vloženo: 2013-09-26 11:43:55

Asi je to pro plno prodejců i nakupujících tady dost velká neznámá, že nákup tak i jeho prodej at už pro vlastní potřebu čehokoliv na lékařský předpis je trestné,nabízející tak i nakupující se dopouští tr.činu a porušení zákona SUKL-postižitelný při nejmenším pokutou až do 3 mil.kč, a registrací dotyčného za nelegální nákup nebo prodej léčiv proti lékařskému předpisu. Postižitelné jsou vždy obě strany. Proto raděj nikdo tady nic nekupujte a neprodávejte. §738/49 sb.

Adipex

Autor: EM | Vloženo: 2013-09-26 14:03:00

Jelikož jsem otěhotněla, prodám nevyužitých 20tbl., cena 600Kč. Ozvěte se na mail. eva.masek@centrum.cz

adipex,zlodeji Dupka,Jana...

Autor: Andrea | Vloženo: 2013-09-26 14:59:28

takze je to tady samej zlodej.a rady si nechte,jak je trestne oboje.krast a okradat je dost zavazne.a to,co napsala ta jana88 te druhe andree,je sila.Bylo by dobre,se na dupku dohodnout.ono kdo vi,kdo sem zase pise,jak je to trestne oboje :) vime ze dupka sem pise neustale za nekoho jineho ...

dupka

Autor: Andrea | Vloženo: 2013-09-26 15:04:16

Takze bych se uz ani nedivila,kdyby to psal opet dupka,protoze se boji,ze lidi ktere okradl se spoji a udaji ho.a ze jich okradl.jen tady 4,nebo 5 okradenych lidi. Pise sem vzdycky,kdyz ho tady nekdo resi,ale pod jinym jmenem.

jananovotna88@seznam.cz

Autor: andrea | Vloženo: 2013-09-26 15:59:38

Paní Andreo s velkým A- já jsem se zmínila o prodejci jananovotna88@seznam.cz, která mne podvedla, tak se na čtení příspěvků prosím lépe soustředte, než začnete tady zase psát , než začnete na někoho ukazovat, píšu stejně zkušennosti s prodejkyní jako Vy, nic víc, ale to jste asi nepochopila.

Pani andrea

Autor: Andrea | Vloženo: 2013-09-27 01:00:40

A vy jste pochopila co jsem psala?Prijde mi ze ne.Psala jsem tu o podvodnicich,zopakovala, co jste napsala Vy o te jane88 a napsala o sve zkusenostii s dupkou,kterou tady mam nejen ja.A proc to pisu?aby si od tech zlodeju,uz nikdo dalsi,nic neobjednal.Je to jasne :) ?Nepoukazuji na nikoho jineho,nez na ty,kteri jsou podvodnici...

prodám Adipex retard

Autor: vlasto.cz@gmail.com | Vloženo: 2013-09-27 11:43:05

Adipex retard - original z lekarny !!! velmi účinné tbl. na hubnutí - snižuje chuť k jídlu. Možnost dodáni 100tbl,nebo méně..Balení= krabička + příbalový leták.V pripade zájmu- email: vlasto.cz@gmail.com

PRODÁM ADIPEX RETARD

Autor: Božena | Vloženo: 2013-09-28 13:16:06

Dobrý den,nabízím zbylý ADIPEX RETARD,100 VAJÍČEK (VELKÉ BALENÍ)1800KČ.Pouze Praha a okolí OSOBNĚ!.SPOLEHLIVOST.Podíváte se co kupujete.Pište na bbozenkaa@seznam.cz

Prodám tyto tabletky na hubnutí co se na

Autor: Jarmila Malínská | Vloženo: 2013-09-29 18:15:02

Dobrý den, chtěla bych nabídnout adipex co mi zbyl doma nepouzivam ho uz a je doma mesic k ničemu, tak mi dcera řekla at ho dám na internet, ale bohužel nevím jak se pohybuje takto jeho cena, vidim tu ceny kolem 1700 ale to mi prijde moc. Kdyby měl někdo zájem, napiště mi na í mejl mám 150 tabletek jedno balení je úplně celé a druhé je poloviční. Je v tom i příbalový leták. Pordám ho kolem 1000 asi. Tak mi napište a můžeme se domluvit případně. Ale kdybych neodepsala hned tak to je tím že s tím moc neumím.Děkuji a nashledanou Malínská Jarmila

adipex

Autor: nikol | Vloženo: 2013-09-29 18:55:05

mam adipes mate li zajem piste nikolkul@seznam.cz

Adipex

Autor: K.A | Vloženo: 2013-09-30 00:05:18

Adipex jsem koupila od tohoto cloveka, gregrpavel@email.cz, pisu to sem hlavne pro ty,kteri se nechali stejne jako ja nejdriv okrast zlodejem zvanym dupka- kujal.

KOUPIM Adipex Ostrava

Autor: Sára | Vloženo: 2013-09-30 08:06:03

Koupím adipex - jen osobní předání v Ostravě. Zkontroluji si zda se jedná o originál.

Meil

Autor: Sára | Vloženo: 2013-09-30 08:09:48

saraa18@seznam.cz

ADIPEX RETARD

Autor: vlasto.cz@gmail.com | Vloženo: 2013-09-30 08:25:19

Prodám Adipex retard - original tabletky které jsou velmi účinné na hubnutí snižuje chuť k jídlu a podporují přednostní využití tuků jako zdroj energie. Možnost dodáni - 100tab,nebo méně.. Balení- krabička + příbalový leták.V pripade zájmu- mail: vlasto.cz@gmail.com

nemohu užívat,prodám ADIPEX

Autor: Simona | Vloženo: 2013-09-30 13:07:44

Dobrý den,kojím a proto bych ráda prodala nevyužitý Adipex Retard,který mi je už na nic.Sice jsem ho horko těžko sháněla,ale při kojení nelze užívat a chci aby miminko bylo zdravé.Kdo má zájem tak se ozvěte.Jsem z PRAHY a cena po dohodě.Mám 100KS nové z lékárny použitelné do 07.2016.Předám osobně.Pište na simonaamala@seznam.cz

Prodam tablety adipex

Autor: Jarmila Malínská | Vloženo: 2013-09-30 13:18:05

Prosím vas uz jsem tu psala komentar a rada bych tam neco zmenila ale bohuzel to nejde tak bych rada napsala ze ten adipex co nabizim necham to jedno cele baleni 100tablet+to polovicni baleni a necham to za 1000Kč. Tady je ten prispevek co jsem psala a je tam ze okolo 1000Kč tak to tedy necham za presne 1000Kč.Děkuju Mlínská. - Dobrý den, chtěla bych nabídnout adipex co mi zbyl doma nepouzivam ho uz a je doma mesic k ničemu, tak mi dcera řekla at ho dám na internet, ale bohužel nevím jak se pohybuje takto jeho cena, vidim tu ceny kolem 1700 ale to mi prijde moc. Kdyby měl někdo zájem, napiště mi na í mejl mám 150 tabletek jedno balení je úplně celé a druhé je poloviční. Je v tom i příbalový leták. Pordám ho kolem 1000 asi. Tak mi napište a můžeme se domluvit případně. Ale kdybych neodepsala hned tak to je tím že s tím moc neumím.Děkuji a nashledanou Malínská Jarmila muj imejl je JarmilaMalinska@seznam.cz

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

22.05.2019 15:13 | Dan

Prodám Tramal kapky 96ml/100mg. Pouze osobní předání. Brno....

22.05.2019 13:31 | Josef Čihula

Dobrý den poptavam ritalin nejlépe severni čechy.. cenu nabydnete rád se domluvím.. děkuji za nabidky.....

22.05.2019 09:23 | Petra

Koupim ritalin, adderall nebo podobne leky na pozornost. cenu respektuji! osobni predani a diskretnost prosim. Brno a okoli pripadne jsem schopna kamkoli prijet (klidne i Praha, Ostrava, prosim nebojte se oslovit i z jinych mest) Kukla88@seznam.cz...

22.05.2019 09:21 | Honza

Pouze dnes...

22.05.2019 09:19 | Honza

Koupím hypnotika, předání v Praze. hnzlanda@gmail.com...

22.05.2019 02:24 | Natalia

Kúpim adipex retard ...

22.05.2019 02:21 | jan

kdo nabídne větší množství lexaurinu? a to 3 mg tak 10 až 15 - 20 balení pravidelný odběr díky za nabídku ...

22.05.2019 01:05 | Petra

Koupim Ritalin, idealne Brno, ale muzu pro nej nekam prijet, prosim nabidnete....

© Doktororonline.cz | Reklama