Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Adipex 75

Autor: Niki | Vloženo: 2018-05-25 08:30:31

Ahoj holky a funguje ten adipex 75 nevite?

Adipex 75

Autor: Jana Ofenbocková | Vloženo: 2018-05-24 22:48:13

Dobrý den,mám zájem o koupi Adipexu 75 30tablet.
Jana

Pro zoufalou zenskou

Autor: Alena | Vloženo: 2018-05-22 09:04:04

Neandrtalce, ted jsem se zasmala ja tobe, hrajes tady na chlapa, pry pracuji u hospodarky. No to jsi me pobavila.:-)
Prosimte, kdo by takovou luzu jako ty zamestnal. A proc semka lezes, shanela jsi neco a nekdo te okradl? Tolik nenavisti a hrubek, to se jen tak nevidi. Ale ty si za to asi nemuzes chuderko.
A mimochodem neni trestne jit a podat trestni oznameni za podvod. Tak tady nestras. Byla jsem okradena a na PCR sla. A NEBYLA jsem potrestana za to, mimochodem za Adipex retard. Tak nevim proc tady strasis.
Hele a nejsi ty ta co tu psala, ze jsi jeste i pravnicka? Ja bych dala ruku do ohne, ze ano. Ale tvuj slovnik je jedna tragedie. Takto pravnicky se nechovaji.

Koupím Adipex retard

Autor: Martina | Vloženo: 2018-05-18 06:54:54

Koupím adipex, předání Ostrava a okolí prosím pište na jasmar@email.cz

Všichni tady jste žalostní ubožíci s IQ

Autor: Vzkaz pro neandrtálce | Vloženo: 2018-05-16 13:11:07

Zavítal jsem náhodou na toto fórum a opravdu jsem se zasmál až jsem brečel, nestačím se divit kolik dementních lidí se v ČR najde, kupovat psyhofarmaka a celkově léky na předpis na černém trhu je opravdu skvostná debilita, jelikož vám je nenapíše doktor tak má nejspíš pádný důvod a jelikož je to tady samí tupec co je tak lenošný než aby vyzkoušel jiné doktory kteří mu léky třeba napíší tak raději budete zkoušet štěstí na černém trhá a Vy tupci si ještě myslíte že psychofarmaka jsou snad jako rohlíky ze supermarketu, když čtu výrazy osobní předání, záruka, platba dobírkou nebo předem tak je mi vás tady všech úpřímně dost líto, jste naivní hlupáci s IQ koně, snad ani to NE! Naopak vám všem přeji ať živíte zloděje, dobře vám tak, za hloupost se platí a opakovaným tupcům to pouze prospěje, vzpamatujte se a použijte váš očividně miniaturní mozeček a třeba vám dojde že jsou lepší metody jak si léky obstarat a to legálně a pro ty kteří mají opravdu velké psychycké problémy je jasné že jste totální magoři, jelikož lidem co mají opravodvý problém a né jen debilitu a lenost by psychofarmaka lékař bez problémů v rozumné míře samozřejmě předepsal. Bože, bože, je mi z vás zle a doufám že vás zloději oberou i o spodky, dobře vám tak!!! Jo a ty PČR tajní co tady píší komentáře ať ten a ten jde podat trestní oznámení tak opět apeluji na vaše IQ koně, ano samozřejmě tyto příspěvky píše tajnej PČR práskač abyste se nebály jít podat oznámení a pěkně si na vás vydělají prémie za záchyt, NÁKUP I PRODEJ JE TRESTNÝ, pouze záleží na množství, nikdo vás za nákup pár balení samozřejmě nezavře, ale pokuta 2 - 5 000Kč vás nemine, můžete počítat že vám projedou účty i příchozí poštu za posledních několik měsíců a napaří vám toho tolik že budete cigánům někde umívat země nebo uklízet chodníky - tzv. veřejně prospěšné práce, v lepším případě podmínka, jestli si opravdu někdo myslí že půjde na PČR a řekně Dobrý den, pomozte prosím, byla jsem okradena, chtěla jsem koupit na internetu psychofarmaka na předpis bez předpisu a dodáte celou email komunikaci jako důkaz a budete čekat že bez postihu odejdete, no tak v tom případě se omlouvám, ale vaše IQ je ještě menší než u koně, pak samozřejmě prověří jestli je zloděj dohledatelný, ale v 99% není a i kdyby ano sačí mu při pozvání vysvětlení říct puze nic o tom nevím a tím to pro něj navždy končí, takže to nakonec obserete pouze Vy a policajti se vám budou za zády jen smát co je to za dementa, sám pracuji u hospodárky, takže vím jak to chodí. Samozřejmě tady ti prodejci co nabízí na netu léky nejsou tupci jako Vy, pouze jim dáváte lehce vydělat peníze a ví že s tím prd naděláte, příspěvky jako že PČR je najde podle účtu a IP resy je jasné že to píše opět člověk s IQ křečka co nic neví, nejdřív nastudujte anonymní bankovní předplacené karty a VPN změnu IP adresy nebo TOR a pak skočte do zdi, třeba se vám rozsvítí v těch tupých hlavách. Lidé jako vy jsou tady zcela na tomto světě zbytečně, jste obyčejní lemplové a hypochondři, doufám že vás tady co nejvíce okradou a neváhejte to jít nahlásit ať si vyděláte dvoj násob a moc dobře vím jak kolegové mají rádi lehce vydělané prémie za tupce co rádi udávají sami sebe. Vzpamatujte se a radši pijte alkohol, kouřete trávu, alep roboha nekupujte neověřené léky an internetu a nepolykejte je, za druhé nekrmte zlodějet co jsou stejně lenošní ubožáci jako Vy!

Koupim Adipex Retard

Autor: Sofie | Vloženo: 2018-05-15 23:19:29

Koupim original Adipex retard, rada si priplatim, ale chci opravdu original a osobni predani v Ostrave nebo okoli (v ramci kraje si dojedu). Piste na mail mrs.laduree@gmail.com

Ritalin

Autor: Kiminka | Vloženo: 2018-05-15 13:15:14

Kupim ritalin ,concerta .Len dobierka alebo osobne.

Koupím

Autor: N.G. | Vloženo: 2018-05-15 11:34:04

Dobrý den, mám zájem.

Koupím Adipex 100tbl. Praha

Autor: Sofie | Vloženo: 2018-05-14 13:23:22

Dobrý den, koupím Adipex 100tbl pouze osobní předání v Praze!!! Email sofinkaa19@seznam.cz

zaujem

Autor: betty | Vloženo: 2018-05-13 23:34:42

ahoj mam zaujem

Koupím adipex

Autor: Martina | Vloženo: 2018-05-13 17:20:41

Dobrý den koupím adipex 50 kapslí pouze Ostrava a okolí. E-mail: jasmar@email.cz

Pro Martinu

Autor: Lena | Vloženo: 2018-05-12 09:00:20

Mám zájem, napište na sebe email.

Baví mě to

Autor: Radek | Vloženo: 2018-05-12 07:42:39

Mě tady ta diskuze fakt baví Vy si jako opravdu všichni myslíte, že dobírka je záruka seriózního jednání? Asi těžko v obálce může být něco jinýho. Víte taky to, že v případě když pošlete peníze předem a nic Vám nepřijde lze podat u Vaši banky reklamaci, že došlo k omylu a poslali jste peníze někam kam jste neměli? Kdybyste se navíc v těhle kruzích pohybovali pravidelně věděli byste, že druh tohohle zboží se skutečně neposílá na dobírku. Důvod tady psát nebudu, ale já se dealerům fakt nedivím. Navíc skutečně většina tady těch "léků" pochází ze Slovenska, Polska nebo Maďarska, protože do těhle zemí je to ze zemí třetího světa sem a dál nejjednodušší dostat. O tom jestli jsou to padělky a jaký nebo to nejsou padělky to je ztráta mýho času o tom nic psát nebudu. Díky za pozornost. A anorektikům a dalším takovým lékům na předpis - bez předpisů zdar.

Tady se delaji podvody

Autor: Lolo | Vloženo: 2018-05-10 07:35:55

Emo-Veroniko, jsi blba jak necky. Nikdo ti zde nic originalniho neproda. I paralen v obalce bude drahy, radeji si zajdi za svou doktorkou!

Koupím Adipex retard

Autor: Veronika | Vloženo: 2018-05-10 06:29:03

Dobrý den, ráda koupim Adipex retard. Uprednostnuji osobni predani Praha, Olomouc. Dekuji

Koupím Adipex

Autor: Ema | Vloženo: 2018-05-10 03:00:40

Koupím adipex, ráda si připlatím za opravdu originální tabletky. Pouze osobní předání Praha. Prosím, pište na mail.

KAMEN

Autor: Herkl | Vloženo: 2018-05-09 23:27:34

Neboj a na PCR jdi, zadny postih ti nehrozi, vypada, ze tady radi jedna a tatez osoba, treba se mylim. Hlavne se niceho neboj, samozrejme je lepsi, kdyby podvedenych bylo vice, ale neva, policie provede zaznam a podle konta a IP adresy najde pachatele. Drzim ti moc pesti!!!!

podvod

Autor: Herkl | Vloženo: 2018-05-09 23:02:23

Nekupujte, zaplatíte, neobdržíte. Osobní jednání na poslední chvíli se odvolá. Již několik měsíců tu nabízí podvodníci zboŽí, které nemají, vědí, že ho nemohou poslat a ani doručit. ale peníze vyinkasují. Bylo tu tolik podvedených lidí, psali sem svoji zkušenost s podvodníkem, ale podvodník sem pak vloží několik nabídek půjček a nabídek léků, které nedodá, aby tato informace spadla a nebyla pro ostatní vidět.
Uvidíte, jak tato varování zmizí, když sem bude podvodník rychle vkládat půjčky a nesmyslně mnoho žádostí o léky. Nedávejte prosím zloději vydělat, sdílejte!!!

Adipex

Autor: Hedvika | Vloženo: 2018-05-09 20:09:25

Dobrý večer, koupím recept na adipex ....děkuji za nabidky

Pozor

Autor: Kamen | Vloženo: 2018-05-07 14:21:27

Dejte si všichni pozor - podvod - email : dana.petru@email.cz !!! Po zaslání peněz samozřejmě osoba nereaguje. Bude řešeno přes PČR. A číslo účtu :
77717712/5500 - Tak si prosím dávejte pozor :) Pokud je Vás víc co poslali peníze na tento účet, ozvěte se mi :)

a nic

Autor: Kravo | Vloženo: 2018-05-07 11:51:13

a nic zadny podvodnik sem nic nevlozil idiotko

Nekupujte

Autor: AAlena | Vloženo: 2018-05-07 11:05:48

Nekupujte, zaplatíte, neobdržíte. Osobní jednání na poslední chvíli se odvolá.

Již několik měsíců tu nabízí podvodníci zboží, které nemají, vědí, že ho nemohou poslat a ani doručit. ale peníze vyinkasují. Bylo tu tolik podvedených lidí, psali sem svoji zkušenost s podvodníkem, ale podvodník sem pak vloží několik nabídek půjček a nabídek léků, které nedodá, aby tato informace spadla a nebyla pro ostatní vidět.
Uvidíte, jak tato varování zmizí, když sem bude podvodník rychle vkládat půjčky a nesmyslně mnoho žádostí o léky.Všimněte si, zloděj a podvodník vloží najednou několik nabídek, aby tento příspěvek zmizel. Jinak nemá možnost někoho podvést. Nedávejte prosím zloději vydělat, sdílejte. Příspěvek zmizí, zloděj sem pak napíše x krát stejný příspěvek za sebou!

Poptavka

Autor: Klara | Vloženo: 2018-05-06 17:49:51

Mela bych zajem o adipex :-)

Piksle,

Autor: AAlena | Vloženo: 2018-05-06 14:05:23

Piksle, souhlas. Ale mne osobne ma dr. zadny adipex nepredepise, tak jsem to tady zkusila a dost blbe narazila. Ma tchyne chtela pro mne u sve dr. vzit recept a ta ji rekla, ze pry ted adipex ma jine slozeni a je silnejsi, ze mi ho nemuze napsat, jelikoz nezna muj zdrav.stav.

Adipex

Autor: Piskle | Vloženo: 2018-05-06 13:35:27

Lidí, v týdnu jsem byla u doktora..aby mi napsal adipex. Doktor ho s řečmi napsal. Ale v lékárně co měli keců,musíte mít jednak opijatovej recept,na něm musí být vaše tel.cislo..a bla bla. Takže tu nevěřte nikomu,že vám ho prodá. Těch obstrukcí s ním. Radši si dojdete sami...ať nepřijdete zbytečně o peníze.

Cena

Autor: Kateřina | Vloženo: 2018-05-05 09:13:42

Za jakou cenu

koupím Adipex retard

Autor: Patricie | Vloženo: 2018-05-05 09:01:16

Koupím Adipex retard 100tab. Do 1500kc osobní předání v Plzni.

Adipex

Autor: Daxila | Vloženo: 2018-05-04 22:15:34

Koupím recept na Adipex předepsaný lékařem. Cenu nabídněte. Upřednostňuji osobní předání Ostrava a okolí.

Hrdinka

Autor: Ales | Vloženo: 2018-05-04 06:07:44

Nemocna tragedko zatim tady spamujes jen ty svimi blaboly nepodlozenymi

Niki

Autor: Lenka | Vloženo: 2018-05-03 23:41:19

Niki, je videt, ze adipex ti uplne vymyl tvuj maly slepici mozek, prodavat 20 tbl za 2700,- to uz je opravdu moc. Jen aby 2700 nebyly tve posledni penize.:-)

Adiprc

Autor: Lubica | Vloženo: 2018-05-03 21:53:09

Dobrý den tiež jsem byla podvedena poslala jsem peníze a telefon mi nebral
Meno anička kutlakova vždy sA vyhovarala až nakonec
Ani peníze ani tablety prodává pod podobnými menami.

Rachel

Autor: Niki | Vloženo: 2018-05-03 21:23:45

Podivej ja nikomu nic neposilam ja jsem trvala na osobnim predani a to se take stalo,za ty leky jsem dala fakt dost penez a tak jsem zbytek prodala za takovou cenu,co tě štve?neparazituji na nicim neštesti jak ty piseš,uplně prostě jasem prodala zbylých 20 tablet a byly v original.krabičce.Pišes ze ty leky nepotrebuješ tak co zde pohledáváš?akorat te sere že adipex už neni za takovou cenu jakou býval nebo co.a nemáš pravdu,ani mé známé(ktera je fakt morbidně obezni)adipex už doktor nenapiše.A jen pro tve info zde adipex shaneji lide kteri nejsou nijak tlusti a prave nemaji sanci se k nemu dostat.Tak jako jsem ho shanela kdysi ja,mam 59kg ale chtela jsem zhubnout po porodu.

pro petra

Autor: lenka | Vloženo: 2018-05-03 19:55:50

jak mam sehnat 30 tobolek? kolik to bude tak stat? Jestli muzete, zanechte prosim svuj kontakt, dekuji.

Niki

Autor: Rachel | Vloženo: 2018-05-03 19:34:17

Adipex neni kontrolovany...jen lekari co napisi lek na recept s modrym pruhem maji vice papirovani,posilaji to na tri ruzna mista a prehanet to s leky na recept s modrym pruhem nemohou-vse se totiz o vydani receptu eviduje.Ale to je vse...jen lidi musi mit odvahu zajit za lekarem a podelit se s nim o sve trapeni...jasne,kdyz to chce nejaka holka co ma 60kg,tezko ji ho nekdo predepise.Ale tento lek se normalne da od lekare sehnat...Ja nemam duvod tento lek shanet a chtit se operit na necim trapeni...ale vy evidetne ano a hlavne co nejvic z lidi vytriskat prachu.Je to ubohe,ale hlavne ze se citite dobre...navic pokud nemate original krabicku s potvrzenim o nakupu z lekarny,jen blbec by vam uveril...je tak snadne sehnat padelek a nebo poslat paralen...

Rachel polib mi prd.el

Autor: Niki | Vloženo: 2018-05-03 19:22:10

Nevidim důvod proc bych lhala,divila by jste kolik lido mi na tech 20tablet za 2700psalo a dokonce že i připlati me přemlouvali,momentalně je to nesehnatelny lek opravdu a jen pro vaše info ja prodavala jen opravdu 20tablet vic jich nemam.Už to nepíší ani obeznim je to šileně kontrolované.Pokud vy jste schopna sehnat asi tak jste asi kouzelnice:-D

Niki-lzes!

Autor: Rachel | Vloženo: 2018-05-03 19:08:16

Neni pravda ze adipex je nesehnatelny lek...jen je na recept s modrym pruhem.Takze pokud nekdo ma odvahu zajit za svym obvodnim lekarem a nebo primo za obezitologem,dostane recept a v lekarne za 100tbl zaplati neco okolo 1200kc!Jen to chce mit odvahu k lekari zajit a taky mit jiste telesne proporce aby vam ho mel lekar duvod predepsat.
Takze nelzete ze je to nesehnatelny lek a ze sehnani stoji nemale penize...Vy si s 20tbl za 2700kc muzete tak leda vytrit prdel:)

adipex

Autor: lenka | Vloženo: 2018-05-03 19:01:20

koupim adipex

podvod

Autor: Lenka | Vloženo: 2018-05-03 15:11:17

Ivano nebudte naivni, podvodnice toého chce jen vyuzit. Ten uz prodava po x-krate a ceka, ze se nekdo chytne!

Adipex

Autor: Ivana | Vloženo: 2018-05-03 13:59:14

Dobrý den, pokud máte ještě adipex, beru ho.

Adipex

Autor: Dana | Vloženo: 2018-05-01 20:02:18

Mela bych zajem o adipex. Dekuji

dotaz

Autor: simona | Vloženo: 2018-05-01 19:26:22

zdravim mela bych zajem o adipex prosim info do email dekuji

Koupe Adipexu

Autor: Zdena | Vloženo: 2018-05-01 15:28:24

Dobrý den mam velky zajem o Adipex.Dekuji za odpoved

adipex

Autor: lenka | Vloženo: 2018-04-30 16:50:02

Koupím adipex.100ks Osobni předání Kutna Hora

adipex

Autor: lenka | Vloženo: 2018-04-30 16:48:29

Koupím adipex. 100kc Osobni předání Kutna hora

adipex

Autor: lenka | Vloženo: 2018-04-30 16:34:00

Koupím adipex.Osobni předání Kutna hora

Koupím adipex

Autor: Iveta | Vloženo: 2018-04-29 17:08:59

Koupím adipex.Osobni předání Teplice.Usti nad Labem.Krupka.atd...

Hanka Smolickova

Autor: Petra | Vloženo: 2018-04-29 13:09:35

Psala jsem vám na Gmail a email

adipex

Autor: Piotr | Vloženo: 2018-04-28 19:58:19

současný adipex

To podivin

Autor: Niki | Vloženo: 2018-04-28 12:33:36

Ano to snad ano.Je to nesehnatelny lek a pokud ho někdo sežene tak to stoji nemale usili a penize.A pokud je někomu milejší koupit 100tablet za 1900kč poštou a dostane paralen tak to je jeho volba.ja nabidla original leky a osobni predani v ostrave je jasne že cena je vysoká:-)

Adipex

Autor: Annie | Vloženo: 2018-04-28 12:29:59

Dobrý měla bych vážný zájem. Děkuji předem za odpoved.

erektslim

Autor: Martina | Vloženo: 2018-04-28 02:29:02

tak ja mam uplne stejnou zkusenost s erektslim bohuzel!!!

Podvod

Autor: Lolo | Vloženo: 2018-04-28 00:39:39

Holky, vam nedochazi, ze si nekdo z toho dela srandu??

Cena

Autor: Nikol | Vloženo: 2018-04-28 00:28:47

Za kolik?

dotaz

Autor: Petra Krákorová | Vloženo: 2018-04-27 21:43:51

dobry den mela bych zajem o osobni predani, za kolik jsou dekuji Krakorova

Martincikova

Autor: Petra | Vloženo: 2018-04-27 21:43:08

Odkud prosím jste,měla bych zájem

Dopyt

Autor: Mata | Vloženo: 2018-04-27 13:14:32

Zdravim mam vazny zaujem o adipex. Rok ho zhanam a neviem ho dostat.Moji dileri sa stratili a ziadne kontakty nefunguju.Da sa z vasej strany poslat aj na SR dobierkou?
Dakujem s uctou Bittoova M.

kupim adipex

Autor: Katarina Bohumel Sotikova | Vloženo: 2018-04-27 10:18:19

Ahooj,rada by so kupila ten Adipex retard pocet ks 30. Ale adresa dorucenia je na SR.
Viete mi to poslat na dobierku aj do SR?
Aka by tam bola potom cena?
Dakujem za odpoved.
Katka

to snad ne

Autor: Podivin | Vloženo: 2018-04-27 10:02:45

20 prasku za 2700????

Prodam

Autor: Niki | Vloženo: 2018-04-27 09:59:45

Ahoj už jsem tady několikrat psala,mam k dispozici adi,prodám 20t pokud má někdo zájem z ostravy,cena je 2700kč.pište na mail liliboy87@seznam.cz

Chudnutie

Autor: Aduška 22 | Vloženo: 2018-04-27 06:49:52

Máte niekto skúsenosť s sibutramine bay.com .Ďakujem

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

18.02.2019 17:29 | Martina

Koupím tablety Herpesin, nebo jiný perorálně užívaný aciclovir proti vracejícím se oparům....

18.02.2019 15:08 | Michaela

koupim Adipex nejlepe okoli Mlada Boleslav,Jičín,Liberec.pouze osobni predani jelikoz sem se uz nekolikrat napalila muj mail snoopymax@seznam.cz...

18.02.2019 15:00 | michaela

koupim Adipex pouze dobirka nebo osobni predani uz sem se nekolikrat napalila penize zaslala a bohuzel me nic neprislo muj mail snoopymax@seznam.cz...

18.02.2019 14:53 | Katka

Dobry den, mam dve platicka HA Minisiston k prodeji. Mel by nekdo zajem?...

18.02.2019 14:34 | ...

Mam k dizpozici Tramal Retard 100Mg 3 Krabičky...

18.02.2019 14:06 | lexa

Ahoj. predám lacno lexaurin 3mg 2 balenia a 1 balenie neurolu 1mg zbavujem sa toho (píšte na email nie do komentov) p101@centrum.sk...

18.02.2019 14:06 | Radus

Stále platí....

18.02.2019 14:01 | Radus

Nabídka stále platí....

© Doktororonline.cz | Reklama