Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Petr

Autor: Kačka | Vloženo: 2016-10-04 10:50:46

zrejme neznate vyznam slova padelek - padelek je kopie originalu, tohle neni zadna kopie, tohle je original, ktery sezenete na tamnejsim trhu i na oficialnich strankach, inteligente! Ja se tomuto venuji nekolik let, me nemusite ucit co je a co neni ucinne a co je a neni padelek ... :-)

KACA

Autor: Petr | Vloženo: 2016-10-03 15:37:31

Z Ameriky jsou vzdy padelky!!!

to je čistě váš názor

Autor: Káča | Vloženo: 2016-10-03 15:32:37

šmejd pro Vás je stejny vyznam jako padelek? No nevim, nevim,slecno, ja toho mam za sebou hodne,co se tyce diet, od drivejsi Lindaxy po Adipex, nic nemelo ucinek... Take jsem byla neverici skrze puvod,ale jak rikam,moje zkusenost mluvi za vse. Za mne urcite ano,je mi jedno odkud to je, kamaradka by mi nic spatneho neposlala,sama shubla take, u mne je dulezity vysledek a ten neni zanedbatelny... 14kilo je pro mne za ty roky vykon,pro mne urcite ano :) tudiz mne nezalezi odkud top je,ale zda jsou vysledky a to jsou a dost viditelne. Preji prijemny den

Amerika

Autor: Petr | Vloženo: 2016-10-03 14:34:18

Nikdy nekupujte nic z Ameriky ani ze Slovenska jsou to smejdy.

Pro Mirku

Autor: Káča | Vloženo: 2016-10-03 14:08:36

Slečno Mirko, o padelky opravdu nejde, sama jsem vyuzivala a jen diky tomuto jsem shodila konecne 14kilogramu :-)

SIBUTRAMIN 100%ÚČINEK dovoz

Autor: Káča | Vloženo: 2016-10-03 13:07:32

Po několika neúspěšných a marných pokusech o zhubnutí jsem na doporučení kamarádky, která žije s manželem v Americe, si od nich nechala zaslat Sibutramin. Upřímně jsem tomu po předchozích marných pokusech téměř nevěřila, ale ... Po měsíci jsem nevěřila svým očím, protože jsem OPRAVDU KONEČNĚ zhubla a to krásných 9kg! PO dvou měsících jsem o celkem 14kilogramů lehčí, opravdu o celých 14kilogramů a to bez jakéhokoliv stresu nebo námahy a hlavně BEZ JOJO EFEKTU !!! Kdo nezkusí, neuvěří... Já osobně zkusila téměř všechno,ale až Sibutramin, dovezen z Ameriky opravdu pomohl a já se cítím mnohem líp jak psychicky, tak fyzicky. Počáteční náklad je sice vyšší,ale mne to za to opravdu stálo. Kdo by měl zájem, tak 100tbl vychází na cca 2600kč. Mohu poradit a pomoci, kontakt na mne : poradce-zdravi@email.cz

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Lanžhot

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

20.04.2021 11:04 | Rintallo

Dobrý den, prodám 1 platíčko antikoncepce Lusienne. Cena 150 Kč, i s poštou. Email zzcapkova@gmail.com....

20.04.2021 10:53 | gal.

Prodám Augmentin....

20.04.2021 10:16 | Robert

Koupím Rivotril 2mg, dvě balení. Za nabídky předem děkuji, preferuji osobní předání nebo dobírku - platím spolehlivě. e-mail: robertinhos@seznam.cz Díky a prima den, Robert...

20.04.2021 09:31 | Josef

Koupím mdma,xtc Plzeň popř.ctvrtek Praha,nabídky prosím na email dik...

20.04.2021 08:47 | Klaud

Prodám své nadbytky Sertralin 50g 30ks 500Kč, chlorprothixen 15, 30ks 700Kč. ...

20.04.2021 08:23 | Petra

Koupím za rozumnou cenu....

20.04.2021 06:35 | 1778

baby blue baseball cap nfl jalen ramsey mens elite black jersey 20 jacksonville jaguars nike home vapor untouchable nike air max 97 se gold nike park vi pug iphone 6 case under armour flag shirt ymcalsw https://www.ymcalsw.net/...

20.04.2021 06:34 | 1778

baby blue baseball cap nfl jalen ramsey mens elite black jersey 20 jacksonville jaguars nike home vapor untouchable nike air max 97 se gold nike park vi pug iphone 6 case under armour flag shirt tipofthearrow https://www.tipofthearrow.net/...

© Doktororonline.cz | Reklama