Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

reakce

Autor: Martin | Vloženo: 2019-12-26 10:34:48

proč bych se měl ozvat na baleni ktery nechci nebo jsem vubec ten email nečetl a to hned musite uražet jo policat to už byste madam byla jinde a blazen to jste vy a vubec sćo si to dovolujete prodavate nelegalni veci styl že vam to zbylo a ještě mě nadavate do blaznu a podobne?hm tak to jo tak si poslušne pachani několika trestných činu jen že od vas po babičce nekoupim n´jedno baleni nevim čeho jasne jsem napsal co jsem chtel jeslti se uražite kdykolikv vam nekdo nenapiše neodpovi nebo to prehlidne tak nevim kdo pak je blazen nechapu že jste hysterka

reakce

Autor: Martin | Vloženo: 2019-12-26 10:31:37

Ano krivnide mi nevim o co vam jde rpčo nerešite podvodniky co nic neprodavaj a nic človek nema když mate tak v puse policii nevim o co vam jde nic se vam neprovedl mam desetiky emaily a bud jsem ho prehlidnul nebo jsem neměl zájem chtel bych videt jeslti odpovidate na všechny emaily na svete ale hned uražite blazen uražka na cti policajt to už byste asi byla jinde stoji vam to za to ještě to že vam neco zbylo muže bejt taky lež nic jsem vám neprovedl uražky nadavky nechapu vás

Reakce

Autor: Martin | Vloženo: 2019-12-26 10:28:36

jasně takže každej kdo to od vás nekoupi tak je blazen nebo policajt jasne ani nevim že jste mi psala ap okud ano omlouvam se pokud jsem to prehlidnul nebo to nebyla nabídka co jsem zrovna chtěl to je duvod uražet nadavat že si něco nekupim??takhle mě obvinovat takže každje kdo si nekoupi to co vy nabizite je špatnej?jedno baleni jsem nechtel a ani nevim čeho jasne pišu co chci tak o co vam jde tak to prodejte kdo to chce proč uražite mě?A obvinujete ja jsem ferovej človek blazen a podobne to je na trestni oznameni možna podle sebe soudim tebe o co vam jde |?že si to nikdo nekoupim jasne policajt tam budete vy stím co jste napsala

pro Martina

Autor: jarča | Vloženo: 2019-12-25 23:00:08

...no nevím, přijde mi, že si děláte z lidí blázny. Před časem jsem vám párkrát psala, že mi zbylo 1 balení po příbuzném a ani jste se neráčil ozvat. Nerada bych Vám křivdila, ale buď jste blázen nebo policajt...

Koupím hypnogen 100tbl baleni original

Autor: Martin | Vloženo: 2019-12-25 21:17:32

dobrý den prosim koupim hypnogen 100tbl original baleni mužu nabidnou solidni sumu ale chcio fer jednani i ja nabizim fer jednani žadne podvody žadne machinace jen fer prosim pokud mate napišete prosim na email terst1@email.cz určite se dohodnem....nabizim velmi dobopru sumu vice info email.cz.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

28.05.2020 14:03 | petr

Koupím Neurol 1 mg rozumná cena + poštovné...

28.05.2020 11:55 | Miloš

776317477...

28.05.2020 11:55 | Tanika

Koupim jestli ještě máte zolpidem ...

28.05.2020 11:48 | Edmund

Dobrý den, kdo by měl k dispozici Tramal, Tralgit atd. kapky/tablety a možnost osobního předání Jižní Čechy ( až 50km od Č.Budějovic). Pište prosím na mail. Díky...

28.05.2020 11:45 | 3

Prodám Frontin 0.5mg. Osobní předání Praha. ...

28.05.2020 11:45 | Ivo

Kouim AUGMENTIN, AMOKSIKLAV...

28.05.2020 11:12 | Jana

Koupím i Augmentin - na dobírku. Dejte info o ceně na kamenicky.josef@seznam. cz...

28.05.2020 10:51 | LONG

Dobrý den, máte ještě Amoksiklav nebo už je to pryč? Zdraví LONG...

© Doktororonline.cz | Reklama