Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Psychosomaticke potize

Autor: Katerina Gregorova | Vloženo: 2019-08-30 16:30:11

Dobry den,
Bydlim v Anglii a zrovna se snazim najit psychologa, ktery by mi mohl pomoci pres skype. Touto cestou jsem chtela poprosit, jestli by mi nekdo nemohl doporucit dobreho psychologa nebo jestli nemate podobnou zkusenost jako ja a treba mi nejak poradit.Byla bych za to opravdu vdecna.Chtela bych zjistit jestli netrpim psychosomatickou nemoci. Uz podruhe behem pul roku mam zdravotni problemy a podle doktoru jsem uplne v poradku. Po vanocich jsem byla dva mesice doma se silnou bolesti bricha. Byla jsem na spouste testu, scanu. Vsechny vysledky v poradku. Je to vic nez mesic, co jsem se vratila z dovolene v Cesku, kde to pro me bylo bohuzel z rodinnych duvodu extremne stresujici..Zacala jsem trpet motanim hlavy postupne tak moc, ze jsem prestala chodit do prace.. je mi dost spatne a mam dost uzkostlive stavy a mam pocit sevreni, ze se nemuzu zhluboka nadechnout. Kdyz mi dal doktor diazepam vsechny problemy razem zmizly. Ale to brat samozrejme nechci. Uz jsem druhy tyden doma a prijde mi ze je mi snad hur nez lip.Je to na delsi vypraveni samozrejme a ja bych rada zjistila pricinu. Ma nekdo zkusenost s hypnoterapii v pripade podobneho problemu?
Omlouvam se za ten roman, ja uz se citim bezmocne.
Dopredu strasne moc dekuji za odpoved!

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

27.02.2020 18:38 | Pavel

Neurol 0.25mg Praha osobně...

27.02.2020 18:01 | Asprodej

Prodam 7 baleni...Ostrava a okoli...Piste na mail asprodej80@seznam.cz...

27.02.2020 16:52 | David

Prodám Tramal Retard 200mg 3 balení za 1500kč os.předání v Brně, pište na email david.cross@atlas.cz...

27.02.2020 16:13 | Pavla

Za mě jednoznačně účinný na omezeni hladu. Hubnu dobře a žádné vedlejší účinky nemám. Pouze hůř usínám. ...

27.02.2020 16:11 | Jaja

nabizim Buprenorfinove naplasti 10µg/hod. ...

27.02.2020 16:01 | Klara3333

Pozor na email 760330@post.cz David Kalný obchoduje s Tramalem, pošle vám krabici s vodou!!!!...

27.02.2020 15:53 | Klara3333

Objednáte si Tramal a přijde vám láhev s vodou: Nenaleťte jako já....

27.02.2020 15:50 | Klara3333

Dejte si pozor na podvodníky z Ostravy David Kalný Mobily 605172893 a 704336572 pošlou vám krabici s vodou!!!!...

© Doktororonline.cz | Reklama