Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

TRALGIT 96 ML

Autor: michal | Vloženo: 2019-08-29 16:17:05

KOUPIM TRALGIT 96 ML.SPĚCHÁ

Tramal 200mg

Autor: Marek | Vloženo: 2019-08-29 05:09:49

A pro některé lidi nemáte představu co se mezi námi nachází. Již je to velmi dlouho. Umíral mně táta. Nebyl jsem na to zrovna nejlépe. A potkal jsem jednu dívku či ženu která se charakterizovala tak že pomáhá lidem. Byla to údajně zdravotní sestřička. Byl jsem u ní přes noc a ráno koukám do zrcadla a zapnulo se tam světlo samo od sebe. Klasický kolíbkový vypínač. Zeď. Cvaklo to a přepnul se. Tady žádné nadpřirozeno neexistuje. Takovýto lidé promyšleně člověka psychicky zpracovávají. Trocha alkoholu a léků.. Pozor na to. Jsem nyní již 100% abstinent. Není až tak složité dojít v životě k tomu aby měl člověk nad léky kontrolu. Že někdy něco bolí.. Že se nechce.. Člověk musí chtít.

Primárně lidé kteří pomáhají.. Tak snad už to samo o sobě je podezřelé. Pokud chtějí pomáhat tak ať jdou sbírat ony odpadky na veřejné prostranství. A nebo můžou jít vystudovat školu v oblasti psychologie nebo psychiatrie. A když už tak člověk si dokáže nejlépe pomoci sám sobě.

Tramal 200mg

Autor: Marek | Vloženo: 2019-08-29 04:25:52

Pro méně znalé trocha rad. Solidní prodejce přijde přesně na sjednané místo ve sjednaný čas. Pokud jsou na stole peníze tak není problém si lék prohlédnout. Otevřít. Vše v klidu. To co psali na Novinkách.cz je absolutní nesmysl. Že je za to vězení. Někdo má přebytek. Ukončí léčbu předčasně. Samozřejmě podle zákona to není ale to má jít do vězení? Novinky.cz vzpamatujte se.. Samozřejmě pokud to někdo prodává po krabicích a stovkách kusů balení měsíčně tak to na policii opravdu je. Člověk který má přebytečnou jednu krabičku je pro policii nezajímavý. Policie má různých problémů až, až. Vykradené byty, auta až třeba po banky. A na tohle nemá čas a prostředky.

Jenom bych chtěl upozornit na to že tu jsou tací lidé kteří vás velmi ale opravdu velmi rafinovaným způsobem vylákají na osobní schůzku. Působí o emailu velmi solidním dojmem. Podle mého názoru to bude jakási kategorie postižených důchodců kteří se tímto zvláštním způsobem uspokojují. Udělali by lépe pokud by šli někam sbírat třeba odpadky na veřejné prostranství abychom tu měli hezčí prostředí. Je demokracie a ne totalita.

Tedy na toto je nejlepší postup vybrat si hezké zázemí pro kávu. Aby člověk nemrzl příkladně někde venku. A vyčkat maximálně 5 minut přes stanovený čas.

Mimo to posílání poštou a podobně.. Lidi.. Z kolika procent to bude solidní? Z 30%? Pošle někdo léky dopředu aby si je kupec prohlédl a potom uhradil v případě spokojenosti? To těžko. Já osobně tedy pokud bych si měl hodit desetistěnnou kostkou a dát příkladně 500,- Kč pro pozitivní výsledek na čísla 1,2,3 a pro čísla 4,5,6,7,8,9,10 se s oněmi pětisetkorunami rozloučit tak o to nemám zájem ani omylem. U mě je zajímavá jistota cca 99,5% - 99,8%.

Jinak stále mám zájem o Tramal 200mg balení po 30 tabletách. Vezmu jedno balení až tři. Zaleží na domluvě ohledně ceny.

tramal

Autor: michal | Vloženo: 2019-08-22 19:18:40

koupím tramal 200 mg tablety nebo tramal 96 ml. ozvěte se co nejdříve.

Koupim adipex

Autor: Tereza | Vloženo: 2019-08-21 17:10:37

Dobrý den, ráda bych koupila Adipex, bohužel mám špatné zkušenosti s podvodníky, proto preferují osobní předání v Praze. Děkuji za odpověď.
terucha22@post.cz

peternel marina

Autor: peternel marina | Vloženo: 2019-08-21 15:40:12

kupim tramal 200 mg je mozna posiljka v sloveniji?

Padělek

Autor: Marek | Vloženo: 2019-08-21 15:22:32

Rád se podívám v příjemném a klidném prostředí společnosti McDonald na padělek. S dostatkem času si onen případný padělek prohlédnout.. Myslíte si že nevím jak vypadá originální Tramal který požaduji?

Tady jde spíše o jinou skutečnost.. Pokud to někdo nechápe. U mé osoby se nachází „čisté“ bezproblémové dva tisíce korun za které nemám zájem si vytvářet..

McDonald.. Káva.. Klid.. Rozumíme si? Myslím že zcela 100%

??

Autor: Zina | Vloženo: 2019-08-21 09:39:09

Pan marek dela jako by mel dostat padelek

Tramal 200mg

Autor: Marek | Vloženo: 2019-08-21 08:14:59

Můj zájem o Tramal je stále aktuální..

Tramal RETARD 200mg 30 tablet (celkově tedy 90 tablet)

Předání pouze osobní v Praze u McDonalda na Můstku nebo Muzeu. Balení musí být ve zcela neporušeném stavu tak jako by bylo vyzvednuto z lékárny a s maximální opatrností ihned předáno. Čas mám každý den ráno a večer. Na emailu jsem průběžně přes celý den. Předání proběhne v klidu u kávy. Všechny balení si pečlivě prohlédnu. Pokud je ochotný toto někdo akceptovat tak není problém se domluvit na oné uvedené ceně. Ráno mám čas cca v 8:00 a večer 22:00.

Autor ON

Autor: Marek | Vloženo: 2019-08-14 21:47:50

A já rád Tramal bez Tramalu..

On ma

Autor: On | Vloženo: 2019-08-12 17:20:25

zkus Vladika..on rad pred kamerou

Tramal 200mg

Autor: Marek | Vloženo: 2019-08-12 16:33:29

Trochu to tedy upravím. Jsem vstřícný. Dám vám někomu oněch 2.000,- Kč ale za tři balení. Tramal RETARD 200mg 30 tablet (celkově tedy 90 tablet)

Předání pouze osobní v Praze u McDonalda na Můstku nebo Muzeu. Balení musí být ve zcela neporušeném stavu tak jako by bylo vyzvednuto z lékárny a s maximální opatrností ihned předáno. Čas mám každý den ráno a večer. Na emailu jsem průběžně přes celý den. Předání proběhne v klidu u kávy. Všechny balení si pečlivě prohlédnu. Pokud je ochotný toto někdo akceptovat tak není problém se domluvit na oné ceně 2.000,- Kč. Ráno mám čas cca v 8:00 a večer 22:00.

Marek

Nevim

Autor: Lida | Vloženo: 2019-08-12 14:48:25

nechapu vas? vy chcete koupit nebo prodat?.for Marek

Tramal 200mg

Autor: Marek | Vloženo: 2019-08-10 21:24:20

Koupím Tramal RETARD tablety 200mg (STADA) .. Balení 30 tablet. Cena 1.000,- Kč. Předání pouze osobní v Praze. Ve zcela neporušeném stavu tak jako by bylo balení vyzvednuto z lékárny a s maximální opatrností ihned předáno. Čas mám každý den ráno a večer.

Tramal 200mg 30 tablet

Autor: Marek | Vloženo: 2019-08-08 04:10:28

Koupím jedno balení léku Tramal 200mg 30 tablet. Pouze osobní předání v Praze. Cenu nabídněte. Marek

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

19.10.2019 17:56 | Dana Tihelkova

Schanim minisiston Ostrava. Má někdo na prodej?...

19.10.2019 17:45 | Elemi

Nabidnete....

19.10.2019 16:59 | Rosales

Good Day Everyone. Do you need an urgent loan? Apply with my company immediately if you are in need of an urgent loan, because we offer the best loan service worldwide. Do you need money to pay bills? Do you need a loan to start up a new business? Do you have unfinished project at hand due to ...

19.10.2019 16:11 | Martina

Dobrý deň, kúpim kvapky Tramal, Tralgit ale na dobierku. ...

19.10.2019 15:30 | Andrej

napíšte mi prosím Panopticon1998@protonmail.com...

19.10.2019 15:19 | Jana

Koupim MDMA, Praha...

19.10.2019 15:02 | Andrej

Kúpim Diazepam 10 mg, len seriózne jednanie prosím kontakt mailom Panopticon1998@protonmail.com...

19.10.2019 14:33 | Dames Emort

Ăäĺ çŕęŕçŕňü ńĺáĺ ëó÷řčĺ ńňĺęë˙ííŕ˙ ëĺńňíčöŕ â âŕřó ęâŕđňčđó...

© Doktororonline.cz | Reklama