Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

diazepam 10mg

Autor: michal | Vloženo: 2018-09-18 12:58:12

koupím diazepam 10 mg.nabídněte

K

Autor: K | Vloženo: 2018-09-09 01:00:12

Jj SÚKL dělá bububu slabší povahy to zabalíly

...to xxx

Autor: ernest | Vloženo: 2018-09-09 00:48:57

...si z vás někdo dělá srandu nebo si nějakej blb zas hraje na důležitýho, řekl bych...

Prodej léků, nelegálnost a ústav súkl

Autor: xxx | Vloženo: 2018-09-08 14:25:20

Na mail mi přišla "výhružka" od ústavu súkl o nelegálnosti prodeje léků. Ok. Od té doby jsem žádný další inzerát nepodal. Ale najednou mi ona "výhružka" přišla znovu, že zaznamenali další moji činnost na doktoronline a to mě tedy naštvalo, protože jak říkám - žádný další inzerát jsem nepodal. Ok, dají vám vědět, že něco není v pohodě, ale tady není vlastně příležitost své staré inzeráty smazat.

Přišlo vám to někomu také? A jak s tím nakládáte? Já ani nevěděl, že v takovém množství, které nabízím je to nějaký zásadní problém.

Nelegálnost prodeje léků a ústav súkl

Autor: xxx | Vloženo: 2018-09-08 07:50:11

Na mail mi přišla "výhružka" od ústavu súkl o nelegálnosti prodeje léků. Ok. Od té doby jsem žádný další inzerát nepodal. Ale najednou mi ona "výhružka" přišla znovu, že zaznamenali další moji činnost na doktoronline a to mě tedy naštvalo, protože jak říkám - žádný další inzerát jsem nepodal. Ok, dají vám vědět, že něco není v pohodě, ale tady není vlastně příležitost své staré inzeráty smazat.

Přišlo vám to někomu také? A jak s tím nakládáte? Já ani nevěděl, že v takovém množství, které nabízím je to nějaký zásadní problém.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

23.09.2019 01:42 | pinjaman

(okahomeloanfirm@gmail.com) Baik untuk mempunyai semua orang di sini boleh Tuhan Tuhan yang berkuasa memberkati dan melindungi kita daripada penipu dalam nama jesus amen, saya hanya seorang lelaki muda yang mendapat kelebihan dalam sebuah syarikat yang dipanggil okahome pinjaman syarikat, apabila se...

23.09.2019 00:25 | Zacharova

Zdravím holky, koupim platíčko norethisteronu. Prosím pokud nektera ma zbylé ozvete se mi na mail zacharova.za@seznam.cz, dekuji!...

22.09.2019 23:21 | Anička

Dobrý den, mám u sebe Ritalin za 700, 4 balení 2mg Rivotrilu po 400 jedno,5 Neurol 0,5 za 300 a 2mg Xanax za 1200 a tramal 96/100ml taky za 1000 Platba předem, vyzvednutí a poslání zásilky. Rychlé a diskrétní jedná - sleva ...

22.09.2019 21:53 | Katka

Nabizim Rivotril 2mg 4 bal antidep@seznam.cz...

22.09.2019 21:44 | Bara

Prosim nemate nekdo na prodej tyto prasky?Dobirka,osobne...penize dohodou,prosim ozvete se mi na mail,dekuji...opravdu je potrebuji co nejdrive....

22.09.2019 21:21 | Alena

Dobrý den koupím antikoncepci ha Minisiston nebo yaz...

22.09.2019 21:07 | Marie

Dobrý den, mám zájem o koupi LEXAURIN 3 mg. Platím hotově z ruky do ruky PŘI PŘEDÁNÍ. Cenu si určíte Vy. Jsem z Prahy, ale dojedu KAMKOLIV. Dost to spěchá Se srdečným pozdravem Ing. Marie Nováková telefon 724 410 666...

22.09.2019 20:56 | michal

Dajte tu prosim akekolvek info alebo cislo uctu toho podvodnika nech neokradne aj druhych.a o ake lieky okradol? ...

© Doktororonline.cz | Reklama