Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Koupim lexaurin

Autor: Corair@centrum.cz | Vloženo: 2018-08-01 09:51:12

Dobry den, shanim lexaurin, ma ho tu nekdo prosim? Muze byt osobni predani i dobirka je jedno. Dekuji moc za nabidky.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

30.09.2020 01:48 | seriózní a rychlá na

seriózní a rychlá nabídka půjčky Poskytujeme vám půjčky za velmi flexibilních podmínek, naše úrokové sazby se liší v závislosti na požadované částce a době splatnosti. Naše sazby jsou relativně nízké a liší se 2%. Vyberete si částku a dobu, která nejlépe vyhovuje vaší situaci. Díky osobní půjčce si...

30.09.2020 01:45 | J.M.

To akoze vazne moze byt niekto tak nekonecne sprosty, ze pojde na policiu nahlasit, ze sa snazil cez internet kupit lieky ktore spadaju pod omamne a psychotropne latky a niekto ho podviedol? Kupa a prechovavanie kontrolovanych lieciv bez lekarskeho predpisu je TRESTNY CIN! Podla toho o aku katego...

29.09.2020 23:34 | Dana

Dobrý den mám na prodej 2balení Lyriky a 1balení Pregabalinu.Stačí mi napsat email....

29.09.2020 22:51 | korolej

zdravím, mám zájem o koupi pervitinu, preferuji doručení na dobírku. A na ceně se dohodneme, jsem schopný připlatit za kvalitu a spolehlivost. Nabídky prosím pište na email, díky...

29.09.2020 22:20 | Josef

Sháním Xanax 2mg nebo odpovídající Neurol či Frontin. Případně 1mg. Seriózní jednání - jen osobní předání Praha, Plzeň, okolí. Prosím o nabídku za přijatelnou cenu do mailu....

29.09.2020 22:08 | Thomas

Pujcky a financování bez protokolu(mariaoslizlava@gmail.com). E-mail:mariaoslizlava@gmail.com Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám spoustu kapitálu. Potrebujete pujcky mezi jednotlivci, abyste mohli celit financním potížím, a konecne se dostat ze slepého streva vytvoreného bankami se...

29.09.2020 20:56 | jaja

osobni predani praha, Neurol 1mg, pokud jeste je...

29.09.2020 20:41 | Lenka

Dobrý den,měla bych nějaké balení ritalinu. Jsem z Ostravy,preferují spíše osobní předání. Dávám přednost hlavně ferovemu,a diskrétnímu jednání. Cena je o domluve,děkuji. Email: Lenkaerbenovska33@seznam.cz OSTRAVA...

© Doktororonline.cz | Reklama