Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

zas dalsi ci vypisuje cizý shizofrenick

Autor: pravdomluvnost | Vloženo: 2018-12-11 21:47:31

Autor: Josef Novak | Vloženo: 2018-08-25 22:13:57Přidat reakci
uplne totozny pribeh co jsem odvypravel psychyatroj ten si to snad nahral jeste ze sem mu toho nerek vic to by mi to akorat pripomnelo to co bylo ale cas de dal a hlasy jsou stejne slyset..treba pri usinani slysim kamose s moji bejvalkou jak se bavej a pomlouvej drbou jak kracmery

Pro Adélku

Autor: Janka | Vloženo: 2018-08-26 01:02:40

Adélko, popsala jsi svůj problém, je dobře že alespoň tady, od rodiny je špatné, že tvoje stavy zlehčují.Sama si najdi dobrého psychiatra ve svém okolí, objednej se a začni se léčit, potřebuješ pomoci aby jsi to zvládla.Držím ti palce a hlavně udělej to co ti radím, slib mi to......

Lekari

Autor: Josef Novak | Vloženo: 2018-08-25 22:13:57

uplne totozny pribeh co jsem odvypravel psychyatroj ten si to snad nahral jeste ze sem mu toho nerek vic to by mi to akorat pripomnelo to co bylo ale cas de dal a hlasy jsou stejne slyset..treba pri usinani slysim kamose s moji bejvalkou jak se bavej a pomlouvej drbou jak kracmery

taky slisim hlasy ...

Autor: jiřín | Vloženo: 2018-05-26 13:05:46

je to pres 10let cosem smazil a dost a po 3 mesicich prisla toxicka psychoza.. 2dva no spis jeden curaak co to rikal druhymu a ja to poslouchal nucene 24h denne mi nadaval rikal ze tohle neni tohle a slo jim o vzpomynky treba jak sem s kamoskou spal a oni mi vycucly z hlavy jak to probehlo a to sem byl v praci a snazil se ty jejich ataky přebít něčím kiným jinou vzpomynkou ,ale stejne sem to vyzradil.. A to jeste slo ,ale treba kdyz sem usinal ,tak jsem si predstavoval sen ..nejakej navazujici prubeh snu a kdyz me uz dosly napady ,...tak ty hlasy ..Ty jo von to na nas hral on si ten sen predstavoavl.....
ALE TO SEM MOC NEPATŘÍ.Čao

Halucinace a slyšiny

Autor: Adéla | Vloženo: 2018-05-07 23:14:18

Dobrý den,
nevím, jestli sem tento dotaz úplně patří, ale nechci to zanedbat. Dnes se mi totiž stalo něco, o čem nevím, co si myslet. V listopadu spáchal můj nejlepší kamarád sebevraždu. Hodně mě to zasáhlo, hlavně proto, že se se mnou rozloučil jen písní a nikdy své problémy nedával najevo, ale podle doktorů byl psychicky nemocný. Prožívala jsem, a ještě prožívám tuhle situaci velmi intenzivně, jelikož byl můj kamarád velmi mladý a měli jsme spolu velmi silný vztah.
Můžu o sobě říct, že jsem vždycky byla více citlivá a náladovější než ostatní lidé kolem mě, ale nemyslím si, že tohle je už normální. Nikdy jsem také neměla moc štěstí ve společnosti, ohledně lidí kolem mě a často jsem myslela na sebevraždu, také díky problémům, které mám sama se sebou, ovšem jsem to ale nikdy nedokázala kvůli rodině, i když jsem k tomu velmi často měla nakročeno.
Také se mi hodně často klepou ruce (neznám příčinu), ale od listopadu je to dost intenzivní a téměř to nepřestává a začaly i mé problémy s žaludkem, často mám návaly a pocity, že je mi na zvracení a motá se mi hlava, i když mám zcela normální stravu i dostatek tekutin apod. Co mě ale dnes nejvíce zarazilo je to, že jsem měla opravdu silné slyšiny spolu s halucinacemi. Nevím, jestli to nějak souvisí s "duchařinou" a jestli si to jen nějak nevnucuji, ale často vidím černé postavy, mžitky nebo se ohlédnu a vidím skupinu, která jde za mnou a po druhém ohlídnutí už tam není. Poslední měsíc jsem slyšela hlasy, jakoby šepot, co mi říkal "hej", ale nebrala jsem na to ohledy, jelikož mi to přišlo tak nějak normální, nebo jsem jednoduše nevěděla, jestli se to opravdu stalo nebo ne, protože jsem se s tím nesetkávala až tak často. Dnes jsem se vzbudila odpoledne a slyšela jsem, že někdo křičí moje jméno a vykládal mi různé věci. Pokaždé jsou to jiné hlasy a dost mě to děsí, doprovází mě i noční můry a zároveň mám problémy s nespavostí, nebo spím až příliš.
Omlouvám se, že je můj dotaz velmi nekonkrétní, ale nemohu to probrat s nikým jiným. Když jsem se zeptala kamaráda, řekl mi, že bych si možná mohla sehnat doktora. Když jsem se zeptala doma rodičů, můj problém zlehčovali a nechce se mi zbytečně chodit k běžnému lékaři, protože se bojím reakce.
Mockrát děkuji předem za odpověď,
děkuji.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

27.01.2020 17:51 | Cartmen

Zdravím mam záujem o Doxyhexal, ak by niekto mal môžte ponúkať na email: Cartmen@azet.sk ...

27.01.2020 17:47 | Cartmen

Zdravím mam záujem o doxyhexal...

27.01.2020 17:28 | Alfonz

Prodam Adipex retard original osobni predaní praha...

27.01.2020 17:15 | Veronika

Koupim Dostinex,Medocriptin veronikachramostova@seznam.cz...

27.01.2020 17:15 | 6

Tramal 200mg 30tbl.Předání Praha...

27.01.2020 17:09 | 6

Diazepam 10mg.Předání Praha...

27.01.2020 16:54 | RMPCapitals@gmail.co

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? RMPCapitals@gmail.com ( RMPCapitals@usa.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: RMPCapitals@gmail.com ( RMPCapitals@usa.com ) Are You A Business Man Or Woman?...

27.01.2020 16:10 | Kati

Mám k prodeji 5 krabiček ritalinu 1 ks 1000 při odběru všech sleva 100 kc za balení buď osobně nebo postou...

© Doktororonline.cz | Reklama