Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Depo Provera

Autor: Eva | Vloženo: 2017-09-15 15:59:18

Krásný ven, jak píše Jana, tak mám taky stejné zkušenosti. Já beru tuto antikoncepci již asi 7 let, žádné přibírání na váze nemám, v mém případě na opak, docela jsem schodila. Myslím si také to co píše paní Jana, jestli by ženy nepřibrali i bez těchto injekcích, protože mám okolo sebe více žen, co je berou nebo brali a ani jedna neříkala že by přibrala po nich, spíš se přiklání že to je prostě věkem. Jenom jedna asi tři dny po aplikaci měla vždycky strašnou chuť na slané pečivo :-). Já u lékaře neplatím nic, jenom v lékárně při koupi injekcí. A hlavně mi vyhovuje taky že nemám menzes, navíc jsem měla problém s krví a i když jsem nekrvácela moc, tak jsem byla chudokrevná, co se po sice delší době, ale zlepšilo.

Depo Provera - kladné osobní zkušenosti

Autor: Jana | Vloženo: 2017-09-15 10:53:24

Ahoj všem co se bojí jít do injekční antikoncepce Depo-Provera. Je mi 50 let, takže i když v přechodu, stále řeším antikoncepci. Zvolila jsem injekci a je mi líto,že jsem to nedělala už dříve. Z mého hlediska je spolehlivá a nepozoruji žádné vedlejší účinky. Užívám ji skoro rok, takže 3 injekce mám za sebou a vše bez problémů. Velké plus je pro mne žádná menstruace, a úplná absence PMS-což byla vždy hrůza. Špinění mám jen občas a velmi slabé, žádné přibírání na váze- myslím, že to s touto antikoncepcí vůbec nesouvisí. Injekce je na 3 měsíce, byla nebolestivá a stála vždy 430,- (to záleží na lékaři). Pro mne je život bez menses fain a jsem spokojená. Samozřejmě, každá žena a její tělo může na Depo-Proveru reagovat jinak. A maminy, co plánují rodinu, musí počítat s tím, že po této antikoncepci neotěhotní ihned... , ale na to vás upozorní lékař.

Re: Třeba pomůže

Autor: Dáša | Vloženo: 2009-07-03 15:50:48

Depo-poveru jsem měla 7 let byla jsem víc než spokojená neměla jsem měsičky sice jsem trochu přibrala ale možna to nebylo depou, citila jsem se dobre. Ted mi ji ale doktor odmítl dát pry abych nemela problemy s přechodem je mi 40 let nevím ale připada mi to na přechod dost brzo, mužete mi někdo napsat že ji máte delé a jste ve stejnych letech a vaš gynekolog s tim nemá problém. Chci jí mít dál, ale nechci měnit gynekologa, ale taky nechci měsíčky. Děkuji za odpoved

Autor: Mirka Kurcová | Vloženo: 2009-05-30 13:06:22

Ahoj, tak já si nechala píchnout depo proveru po šestrinedělí a po té první jsem začala po pár dnech krvácet, trvalo to 10 dní, až byl čas tak jsem šla na další a od 20.11.08 krávácím téměř stále a teď zrovna hrozně moc, měla jsem asi 3 dvou denní pauzy za celou dobu, ale úplně čistá jsem ani v ty pauzy nebyla, dr mi první dala ascorutin, ale ten se nemá brát dlouh době a ani nijak moc nepomohl, ono sice vypadalo, že krvácení končí jako u normální menstruace, ale pak se další den rozjelo nanovo, pak mě dr vyšetřovala i přes krvácení a vše viděla v pořádku a dala mi další jiné prášky, už nevím bohužel název a řekla mi, že určitě budu mít do konce března pokoj a přestane a ono pořád nic, už jsem z toho fakt na mrtvici, teču a teču, opravdu antikoncepce jak má být.......ale vím že hodně ženám problémy nedělá a jsou s ní moc spokojeny, ale bohužel patříme mezi ty blbé případy!!!!!

Autor: Markéta | Vloženo: 2009-05-12 13:35:22

taky používám depo-provera,mám ji sice půl roku,ale už jsem taky přibrala,ale jinak jsem spokojená,kojím,na mléko vliv nemá,menstruaci namám ani žádné zdravotní problémy,vyhovuje mi i cena

Třeba pomůže

Autor: Paul | Vloženo: 2008-11-09 22:20:40

Dobrý den,
rád bych Vám nabídl výrobek, který třeba pomůže. Není běžně k sehnání. Jedná se o výrobek americké společnosti Nutrilite. Jmenuje se NUTRILITE™ Glucosamine with Boswellia. Jde o výrobek čistě přírodního původu a od známých vím, že opravdu účinkuje. Pokud by měl někdo zájem o bližší info pište na paul.iv@centrum.cz

Re: Depo Provera

Autor: Maruška | Vloženo: 2008-01-22 17:39:44

Ahojky, jsem 23-letá holčina. Mám kamarádku,která ten to druh antikoncepce používá. Nyní nemá díky tomu menstruaci. A to je věc, která mne velice zaujala.:-) Neplánuji děti minimálně do 4let. Hledám druh antikoncepce-aniž bych jsem musela brát prášky a neměla pocelou dobu menstruaci. Prosím o radu..

Autor: olenka | Vloženo: 2008-01-06 19:34:21

Depo-proveru beru jiz 4 roky a velmi mi vyhovuje. ybla mi doporucena po operaci cisty na deloze. Nemam zadne problemy, spojene s krvacenim, odvapnenim kosti nebo pribiranim na vaze atd. Nejvetsi vyhodou je nemenstruovani, coz je velice pohodlne...
Mam jen dotaz, zda je nutne to po urcite dobe vysadit nebo existuje maximalni doba uzivani. Muj gynekolog tvrdi, ze pokud nejsou zadne zdravotni problemy, tak se ma uzivat bez prestavky.
Diky za odpoved !
S pozdravem

Autor: Jitka | Vloženo: 2007-11-18 19:28:40

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda můžu po Depo- proveru přibírat na váze a zda má nějaký vliv na klouby. Mám již delší dobu problémy s klouby a za dobu 3 let co mi Depo- proveru píchají jsem přibrala 8 kg. Děkuji za odpověď

Autor: Marta | Vloženo: 2007-09-25 10:48:45

Ahoj,krvácení máš určitě po Depo Proveře. Já krvácím už 2 měsíce v kuse a zatím to nevypadá, že by chtělo přestat. Moje gynekoložka mi řekla, že je občas problem to zastavit. A to jsem si injekci nechala píchnout nakonec v dubnu. Jsem z téhle antikoncepce vyléčená a vím, že už si jí nikdy nenechám píchnout.

Autor: silva | Vloženo: 2007-09-04 17:57:51

dobrý den ,po 6letech jsem si nechala vyndat tělísko a přešla jsem na proveru první 2měsíce jsem neměla menstruaci, ale ted už krvácím 14dní a místo, aby krvácení sláblo tak je silnější,teda ještě to není tak silné jako při tělísku ale stejně začínám mít obavy, myslíte že to může způsobovat provera nebo to může být něco jiného

Autor: Pindruše | Vloženo: 2007-08-25 13:14:38

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli po depo vere můžu přibrat na váze a za jak dlouho po vysazení je možné otěhotnět nebo repektivě jestli chrání i nějakou dobu po vysazení nebo zapomenutí se objednat na další injekci. Děkuji za odpověď. Nashledanou

Autor: 1 | Vloženo: 2007-07-25 12:49:01

řídnutí nerozpoznáš, a už vůbec ne po půl roce!! Depo pr. je sajrait. Mám s ní špatné skušenosti

Autor: Martina | Vloženo: 2007-07-23 21:01:06

Ahoj,užívala jsem Proveru přes tři roky, byla jsem s ní spokojená, teď jsem ji vysadila a mam dotaz. Za jak dlouho po vysazení Provery se plně vrátí menstrulace?
Děkuji za odpověď.

Autor: Alena | Vloženo: 2007-05-27 14:39:37

Dobrý den ,
necelý rok používám antikoncepci
depo- proveru,na poslední injekci jsem byla v polovině ledna,přestěhovala jsem se a nechci zatím měnit svého gynekologického lékaře,je možné aby mi píchl depo -proveru jinačí lékař ,anichž bych měnila svého gynekologa?
Děkuji za odpověď.
Zdravím.

Autor: katjuschka | Vloženo: 2007-05-22 20:06:51

Nado, me je 18 let a depo proveru beru jiz pul roku. A jsem spokojena uplne stejne jako ty a zadne ridnuti nebo cokoli jineho jsem nezpozorovala.

Autor: ll | Vloženo: 2006-12-19 13:36:17

!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE(takze zadne zvysovani vahy,snizene libido,deprese..)je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM.
CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET ale muzete si ho nechat samozr.kdykoliv vyndat.
TADY JE ODKAZ NA STRANKY.
http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm
CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.
Jeste straky s diskuzi:
http://diskuse.doktorka.cz/silverlily/

Depo Provera

Autor: Naďa | Vloženo: 2006-02-13 17:07:38

Depo-proveru si nechávám píchat již tři roky a jsem s touto formou antikoncepce navýsost spokojena. Téměř hned od začátku mi zcela vymizela menstruace, není to provázeno žádnými problémy, takže je to velmi příjemné.Jednou za čtvrt roku si nechám píchnout injekci a nemusím každý den myslet na to, že je nutné si vzít pilulku. Navíc je to velmi levné, takže bych to doporučovala každé ženě.
Mám v souvislosti s tímto druhem antikocepce jednu otázku. Dcera se mi dostala do věku, kdy by mohla začít být sexuálně aktivní. Ráda bych věděla, zda je depo-provera vhodná i pro velmi mladá děvčata nebo jestli pro ně představuje nebezpečí např. ve formě osteoporozy.
Děkuji za odpověď.
Zdravím

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

17.05.2021 22:36 | Mainbc

Kámo pecka mail stoplavrik , se z tebe poseru. Tady kamarád z Moravy. Já bych potřeboval ,.aby si někdo psal s Lavrikem mailem a jsem schopnej vyhledat IP adresu , kde se připojuje, přes jakou síť, zjistím i jeho tarif :D a pak ho mám v pasti.....Je potřeba toho šmejda dostat do tepláků, ale nejlépe...

17.05.2021 20:36 | Hanka

Koupím Tramal tobolky /50 mg/, nebo tablety 100 mg. Nabízím jednání na úrovni a spolehlivost, totéž vyžaduji. Preferuji osobní předání v Brně, cenu /rozumnou/ akceptuji. ...

17.05.2021 19:44 | KT

Ano uz je nahlášená i na PCŘ jelikož delam v bance nebylo těžké ji dohledat...

17.05.2021 19:23 | Dája

Musíte opsat správně s.dajka@seznam.cz...

17.05.2021 19:12 | ot

Koupim zitra odpoledne osobne v praze oxycontin piste na otakarnovaaaaak@gmail.com...

17.05.2021 17:51 | Vaclav

Koupím Diazepam nebo Oxazepam dám 500 Kč za krabičku, plnou a neprošlou....

17.05.2021 17:05 | Petr Kunc

Koupím fentanylove náplasti nebo jiné opiáty.prosim nabídky na email...dekuji...

17.05.2021 16:05 | Becky Brown

Potrebujete okamžitú pôžičku na financovanie svojho podnikania, spoločnosti, platenie účtov a rýchlu pôžičku, aby ste zmenili svoj život k lepšiemu? Poradím vám, aby ste ich kontaktovali, pretože som tak presvedčený, že sú najlepším poskytovateľom pôžičiek, ktorý môžete získať online. urgentloanonli...

© Doktororonline.cz | Reklama