Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

dekujeme

Autor: Andrea | Vloženo: 2013-11-06 21:44:29

dekujeme mejte se moc hezky zitra napisu jak to nam dopadlo dekuju moc

problem?

Autor: sisa | Vloženo: 2013-11-06 17:41:39

Tak přeji hodně štěstí a zdravé miminko.

dekuju

Autor: Andrea | Vloženo: 2013-11-06 17:10:16

moc vam dekuju moc jste nam pomohla zitra tam zajdeme s pritelem moc moc dekuju uzasny ze tahle stranka existuje

problem?

Autor: sisa | Vloženo: 2013-11-06 16:58:49

Nemáte zač děkovat-nejlepší bude a neodkládat to, jít na to AOK, tam se přeptat konkrétněji, co se týká přímo Vás jako samoplátce, kolik , to opravdu nevím, už je to nějaký rok zpátky,co jsem se s tímto potýkala v Německu.
A hodně se změnilo. Pokud by to bylo drahé nad Vaše síly, doporučuji at Vás připojistí přítel jako r.příslušníka, ale musí to být do té doby ,dokud pr.poměr trvá, pak platba přechází na pracák, kde se musí sám zaevidovat,pak by jste platila už jen za pobyt v nemocnici po dobu porodu,co je běžné. I Vám by měla při připojištění přijít kartička AOK.

Odpoved

Autor: Andrea | Vloženo: 2013-11-06 16:33:47

chtela jsem se jeste zeptat kolik me to bude stat jako samoplatce jeste jednou moc dekuji za vasi odpoved sem vam moc vdecna

Odpoved

Autor: Andrea | Vloženo: 2013-11-06 16:31:41

Dekuji za odepsani ,a to bude platit ten urad prace za me ?On je u AOK ,pracovni pomer ma do 30.11 ,tak ze kdyz vlastne pujdu na to AOK ze se chci pripojistit jako samoplatce s minimalnim plnenim tak muzu potom porodit tady a nebudu platit za ten porod ? dekuji moc a vazim si ze jste odepsal

problem??

Autor: sisa | Vloženo: 2013-11-06 15:52:02

Pokud je Váš přítel pojištěný , předpokládám u AOK krankenkasse- nebo i jiné, dokud běží pr.poměr je pojištěn, a může Vás připojistit, pak pokud půjde na arbeitsamt, platí pojištění pracák , nejlépe je ale se pojistit jako samoplátce na vlastní osobu s min.plněním.

Problem v Nemecku s porodem

Autor: Andrea | Vloženo: 2013-11-06 15:38:29

Dobry vecer ,mam takovi problem ,bydlim uz pomalu rok v nemecku ,otehotnela jsem a mam problem z lekari nechteji me vysetrit ,jak mam pokracovat nejsem tu pojistena ,aby me pojistili tak musi pritel me pojistit pres sebe ale ,on ma vypoved k 30.11.2013,a tudis nemuze ,jsem ve 22.tydnu tehotenstvi ,a lekar mi rekl ze kdyz tu porodim musim zaplatit pomalu 5tisic eur za porod nevim si rady .Chci tu s pritelem zit v nemecku i s miminkem .Nevim jak dal muzete mi poradit aby me mohli lekari normalne vzit dekuji za odpoved Andrea

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

10.12.2019 14:48 | Marie

Zdravím, koupím, prosím balení Zolpidemu (100 tbl), ideálně dvakrát. Poptávám také Lexaurin. Osobní předání v Praze. Děkuji...

10.12.2019 13:21 | Martina

Prodám neotevřené balení Norethisteronu, 45 tablet, nevyužiji. Exp 03/2022...

10.12.2019 12:37 | Marie

Dobrý den, koupím lyricu a/nebo rivotril za jakoukoli cenu. Pište prosím na email mariejaneczkova@yahoo.com nebo volejte na číslo 792 406 793, děkuji....

10.12.2019 12:21 | Petr Novotný

Nabízím spalovače tuků(Clenbuterol,T3,Sibutramine,…) za nejlepší ceny!Více informací poskytnu přes e-mail medical.sports@protonmail.com ....

10.12.2019 11:59 | lukasvalenta79@sezna

Rivotril za jakoukoliv cenu díky za info na mail....

10.12.2019 11:59 | Mona

Koupim xanax, nabídky prosím na mail monicaconnor90@gmail.com...

10.12.2019 11:57 | Kastecek

Koupím jakékoliv množství rivotril,cenu respektuji děkuji,info na mail díky....

10.12.2019 11:53 | Mona

Taky bych poprosila o cenu, email monicaconnor90@gmail.com ...

© Doktororonline.cz | Reklama