Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Poskytování spolehlivých a solidních úvě

Autor: Jakub Finance | Vloženo: 2017-10-21 18:49:11

Ahoj,

Zde je nabídka úvěru pro vás? Jsme legitimní a garantujeme
družstevní záložny a poskytují půjčky jednotlivcům, vládě
institucí, církví a obchodních organizací a lidí všeho druhu.
Aplikujte dnes na jakýkoli druh úvěru, jako osobní, nezabezpečený, konsolidační, křesťanské, obchodní, studentské a hypoteční úvěry apod., Které odpovídají vašemu rozpočtu za úrokovou sazbu 2%. Pro více informací kontaktujte: jakubfinance.cz@gmail.com

Affordable Loan Offer ( PergoCF@chee

Autor: Affordable Loan Offer ( Pe | Vloženo: 2017-06-26 00:24:14

Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com )
Do You Need A Business Loan? ( PergoCF@gmail.com )
Interested applicants should Contact us via email: ( PergoCF@qualityservice.com )

Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile, Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed...$, €, £:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- Name of the Site:
Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com
Yours Sincerely,
Mrs. Ceren Kelly
Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com
We look forward to hear from you ASAP.

27,000uros

Autor: caroline | Vloženo: 2016-10-25 20:42:16

Chci ocenit zenithloans@yahoo.com za pomoc si mou půjčku 27000euros, byl jsem frustrovaný, hledám půjčku vyřídit své dluhy, až jsem našel svědectví této dobré a legit úvěr společnosti, nyní jsem šťastný s radostí ve svém srdci sdílet tuto dobrou zprávu, že jsem bez dluhů. Takže pokud jste potřebují naléhavě půjčku vyřídit si své dluhy, platit své účty, nebo pro spuštění vašeho podnikání, obraťte se na tuto společnost spolehlivé a legit úvěr prostřednictvím e-mailu na zenithloans@yahoo.com a získat půjčku ihned. jsem tak vděčná a šťastná, že Bůh přinesl tento úvěr půjčování společnosti ke mně. Opravdu oceňuji vaši pomoc a jsem vděčný.

Torax 2017

Nabídka půjčky

Autor: atila | Vloženo: 2016-07-09 10:49:34

Při pohledu na finanční pomoc jakéhokoli druhu? Jsme soukromá firma úvěr,
který poskytuje všechny druhy půjček / finančních prostředků, jako jsou
velké projekty úvěrů, investiční podnik / půjček
Dluh konsolidace, domácí, osobní půjčky, lékařské půjčky,
z úspor, vzdělávací / studentské půjčky, půjčky
refinancovat své půjčky v rámci stávajícího úvěru, kreditní karty, půjčky
tak pro všechny, kteří touží po finanční pomoc. V případě zájmu nás
Potěšit zpětné vazby s výše úvěru požadováno, účel úvěru a doby
Splácení / Časový rámec budete potřebovat půjčku. Použít teď via amaizenloan@yahoo.com

Potrebujete úver na spuštení své nové po

Autor: Financial Funding | Vloženo: 2015-08-13 19:03:50

Jste obchodní muž nebo žena? Hledáte Genuine pujcku? za prijatelnou úrokovou sazbou? zpracovány behem 4-6 pracovních dnu.
Podnikatelský úver,
Domácí úver,
Osobní úver,
Auto úver,
Studentská pujcka,
Dept Konsolidace,
Úver pro podnikání spuštení a obchodní expanzi.
Služba, kterou nabízíme, je rychlý a bez stresu získat peníze, které potrebujete, aniž byste museli žádný stres Nabízíme zajištené pujcky a nezajištený úver pro zákazníky. kontaktujte nás prostrednictvím e-mailu: FINANCIALFUNDING0@GMAIL.COM

Bojujeme proti ekonomické krizi

Autor: fernado | Vloženo: 2015-08-06 23:44:02

Bojujeme proti ekonomické krizi
Soukromé evropské a americké, co jste potřebovali peníze půjčky mezi jednotlivci vyrovnat se s finančními potížemi, aby konečně přišel z mrtvého bodu, které způsobují banky, odmítnutí mapu poptávky po úvěrech. Jsem jednotlivec může udělat půjčku ve výši, kterou potřebujete a podmínek velmi prostých, které bude váš život jednodušší. Zde jsou oblasti, v nichž vám mohou pomoci:
* Finance
* Home Loan
* Investiční úvěr
* Konsolidace dluhu
* Čistý příjem
* Druhá Hypotéka
* Nákup kreditů
* Osobní úvěr
Ty jsou uloženy, zákaz bankovnictví a neupřednostňují bankám nebo lepší budete mít projekt a potřebují financování, špatnou kreditní nebo složky potřebují peníze na placení účtů, nájem, fond pro investice do podnikání. My jim může pomoci finančně € 1500 až € 500.000 máme šanci užít si úvěr až 500.000 €; Pokud potřebujete půjčit peníze, neváhejte nás kontaktovat pro více informací o mých podmínkách velmi příznivé, kontakt: fernadogacia229@gmail.com

ofgfre úvěr vážně

Autor: rebeca | Vloženo: 2015-07-15 15:01:23

Jmenuji se Robert Davila, Hledáte úvěr buď zvýšit své aktivity, ať už na projekt nebo koupit byt, pokud vaše banka žádá, vám podmínky, že jste schopni uspokojit. Už žádné starosti Jsem vážný a upřímný člověk, kterého jsem poskytovat půjčky v rozmezí 1000 až 40 milionů na každého, kdo je schopen splnit svůj závazek navíc, úroková sazba je 2%, nebo budete potřebovat peníze z jiných důvodů.
-My kontaktovat e-mailem na všechny naše zaujetí
email: robertfinanz@hotmail.com

Celkově fonance

Autor: ana | Vloženo: 2015-07-15 14:58:23

robert Wolker Jsem k dispozici pro poskytnutí půjčky každého jednotlivce, nebo vedoucího vážné a poctivého podnikání. Můj úvěruschopnost jít až 40.000.000 eur: Hledáte mě můžete napsat na: robertfinanz@hotmail.com

ÚVĚR NABÍDKA?

Autor: Mr.Kingsley Joy | Vloženo: 2015-05-22 15:18:52

(Cenově Loan Nabídka ............ Použít nyní)

ATTN,

Potřebujete půjčku, to je to pravé místo pro vás získat půjčku jakoukoli částku, kterou hledáte.Nízká úroková sazba je 2% sazba a moje nabídka společnosti z 50.000 dolarů 100,000.000 milionů dolarů. To je náš kontaktní e-mail: (kingsleyloanservice100@gmail.com), pokud, které požádat o naléhavou půjčku. Níže je formulář žádosti o úvěr, který je forma dlužníka, které mají být vyplněny, a vrátit se při žádosti o úvěr v naší společnosti.

ŽADATEL ÚVĚR FORM

Celé jméno žadatele:

Status:

Země:

Město:

PSČ:

Telefon:

Půjčka Částka potřebná:

Doba trvání:

Měsíční / roční příjem:

Stát původu:

díky

Počkejte Vaši odpověď okamžitě zpracovat.

Mr.Kingsley Joy

Tracy Ageeta

Autor: Ageeta | Vloženo: 2014-11-11 01:27:33

Potřebujete investora?
Potřebujete obchodní nebo osobní půjčky
Dáváme úvěr na každou osobu nebo podnik na 3% úrok ročně. Pro více informací, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: tkaloan@gmail.com

Poznámka: Předat svou odpověď pouze v tomto E-mail: tkaloan@gmail.com
================================================== ==========================
Potřebujete investora?
Potřebujete obchodní nebo osobní půjčky?
My rozdávat půjčky na každého jednotlivce a společnosti na 3% úrokovou sazbou ročně. Pro více informací, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: tkaloan@gmail.com

Poznámka: Předat vaše jediná odpověď na tento e-mail: tkaloan@gmail.com
Děkuji za váš čas.
2014 SPA ®

Tracy Ageeta
tkaloan@gmail.com

Ve finančním chaosu, a potřebujete rychl

Autor: JP MORGAN | Vloženo: 2014-10-30 23:26:05

Získání půjčky se stal výzvou finanční rozhodnutí, aby se vzhledem k výzvám z ní vyplývají, zejména když máte vzít v úvahu vysoké kolaterály vyžadovanou finančních organizací, které nabízejí pomoc nebo vysoké procento zájmu, pokud uvažujete o splácení. Jste jako takový?Dobrou zprávou je, že jsme nyní nabízí všechny druhy úvěrů, dnes na 3% úrok bez zajištění a snadné schválení. Naše půjčky se pohybuje od 1000 do 1.000.000.000.000 euro a je to bezpečné a zajištěné. můžete nás kontaktovat ještě dnes na jpmorganchasebank247@gmail.com informace o tom, jak používat a být jisti, dostanete úvěr, které hledáte, jak vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou.

harry

Autor: mathson | Vloženo: 2014-06-03 22:39:19

Potřebujete úvěr? pokud ano, laskavě dostat zpátky k nám
se níže uvedené informace:
Jméno:
Výše úvěru:
Doba trvání úvěru:
Telefonní číslo:
Věk:
Země:
Stát:

Zpět k nám prostřednictvím e-mailu: mathsonharry@gmail.com

Potrzebujesz kredytu?

Autor: Franklin .C.c | Vloženo: 2014-04-28 16:33:05

Půjčka Žadatel,

Ahoj

Jsme registrovaná a certifikované věřitelé, jsme úvěr z peněz pro práci i osobní purpose.we rozdávat úvěry na jasné a pochopitelné formě a conditions.We rozdávat půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Vážení čtenáři by si měli uvědomit, že tato nabídka je pro vážné smýšlející individuální, firem a companies.Do nenechal tuto příležitost projít si by.Get vašeho úvěru k řešení vašich finančních problémů a zakládání nových podniků, mají zájem jednotlivce, firmy a společnosti by měl kontaktujte nás prostřednictvím : franklin.investment@hotmail.com

Tázavě, co se týká vašeho mailu s uvedením potřebujete půjčku od nás, před jakýmkoli dalším postupu, budete povinni vyplnit následující formulář žádosti o úvěr níže a také uznat obsah níže e-mailu:

ÚVĚR PŘIHLÁŠKA (ÚVĚR INFORMACE)

Jméno: ................

Příjmení: .................

Kontaktní adresa: .......

Město / PSČ: ...........................

Země / Stát: ...............

Pohlaví: ...............

Datum narození (rrrr-mm-dd): ........

Částka potřebná: ....................

Účel U úvěru: .................

Obchod Osobní

Úvěrové Všeobecné Délka: .......................

Telefon: ..........

Fax: ........................

Název společnosti: .............

Děkovat

půjčka Nabídka

Autor: Dam Honesty | Vloženo: 2014-04-25 11:29:05

Pozor Úvěrové Seekers!

Hledáte finanční pomoc jakéhokoli druhu? Jsme soukromá firma, která úvěr poskytuje všechny typy úvěru / financování, jako jsou rozsáhlé projektové úvěry, investiční firma / společnost půjčky, půjčky konsolidaci dluhu, úvěry na bydlení, osobní půjčky, lékařské úvěry, úvěry ze stavebního spoření, vzdělání / studentské půjčky, půjčky na refinancování vašeho úvěru do stávajících úvěrů, kreditních karet úvěrů atd. pro všechny ty, kteří touží získat finanční podporu. Máte-li zájem, prosím dejte nám zpětnou vazbu s výše úvěru potřebné, účel úvěru, jakož i doba splácení / časovém horizontu budete potřebovat úvěr pro. email přes honestlender0@yahoo.com

S pozdravem,

Dam Poctivost
Reklamní manažer

Skutečné dostupné naléhavé nabídku úvěru

Autor: Prof Lumír Klobouckova | Vloženo: 2014-03-26 13:41:01

Dobrý den,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, domov, auto úvěr půjčky konsolidaci dluhu, rizikový kapitál, atd., v jakémkoliv množství.
Jmenuji se profesor Lumír Klobouckova a můj email je lumirklobouckova@gmail.com, jsem z České republiky. Chci, abyste věděli, že jsem dostal půjčku od senátora Walter, z České republiky představil se mi paní Dana Říhová, Irene Solar, pan Chudý Miláně a mnoho dalších z České republiky.
POŽADAVKY Chcete-li získat úvěr.
Jediné, co musíte udělat, aby se tento úvěr od něj je:
1.. zaplatíte pouze poplatek za převod vašeho úvěru na váš bankovní účet do banky správce a poté odeslat poplatek na bankovní manažer váš úvěr bude mít na vašem bankovním účtu do 6 hodin okamžitě a bez prodlení.
Takže chci, abyste se obrátili senátor Walter dnes na (senatorwalterfinancialhome@hotmail.com) a já vám slibuji, že budete mít svůj úvěr od něj, stejně jako jsem se dostal dolu, jakmile jsem poslal poplatek za převod na bankovní manažer.
Vyplňte formulář úvěru a kontaktujte senátor Walter pro váš úvěr ještě dnes.
Přihláška

Jméno: .............
Další názvy: ...........
Další příbuzní: .............
Pohlaví: ................
Datum narození: ...........
Místo narození: ...........
Věk: ................
Stav: ...........
Kontaktní adresa: ..........
Poštovní směrovací číslo: ...........
PSČ: ..........
Země: ...........
Stav: ............
Město: ..............
Dům Telefon: ...........
Mobil: ...........
E-mail: ...........
Povolání: ...........
Náboženství: .............
Výše úvěru: ...........
Doba trvání úvěru: .........
Uveďte účel úvěru: ..........
Měsíční příjem: ............

Chci, abyste se nad vyplnit formulář půjčky a kontaktujte Senator Walter žádný senatorwalterfinancialhome@hotmail.com pro váš úvěr ještě dnes a já vám slibuji, že budete mít svůj úvěr na vašem bankovním účtu do 6 hodin bez odkladu přesně tak, jak jsem dostal půjčku z něho bez stresu.

Děkuji vám a Bůh vám žehnej.

Prof Lumír Klobouckova.

Jste připraveni se dostat z dluhů

Autor: David Holland | Vloženo: 2014-03-10 19:42:24

Jste připraveni se dostat z dluhů
- Jste připraveni se dostat z dluhů, obnovit své kreditní a dostat své finanční život, aby na 2014?
Pokud jste řekla ano, máme řešení!
Každý den můžete zůstat na svých věřitelů plánu, místo našeho plánu, stojí za to vy a vaše
E-mail: l.david.holland@outlook.com

Prosba

Autor: Dana | Vloženo: 2014-03-03 11:52:56

Máte někdo zkušenost s prodejcem heisenberg.tomas@gmail.com ? Objednala jsem si od něho a pak se dočetla, že je podvodník.
Děkuji

nabídka úvěru se teď

Autor: Mr Dickson Nero | Vloženo: 2014-02-19 15:26:58

Jste v nouzi soukromých nebo podnikatelských úvěrů pro různé
Účely? Pokud
Ano, Kontaktní dickson_nero@blumail.org Mr.Dickson Nero přes
Jméno:
Věk:
Částka potřebná:
Doba trvání:
Země:
účely:
Mobilní číslo:
Poznámka: Všechny odpovědi musí být zaslány TÉTO NAŠÍ SPOLEČNOSTI
SOUKROMÉ ADRESA dickson_nero@blumail.org

Cenově dostupný úvěr nabídka ...........

Autor: Mrs.sorji Grices | Vloženo: 2014-01-11 00:28:04

Cenově dostupný úvěr nabídka ............ (Použít nyní)

ATTN,

Potřebujete úvěr, to je to pravé místo pro vás získat půjčku z jakékoliv částky, kterou hledáte.Nízká úroková sazba je 2% sazba a mé nabídce firmy je od 50.000 dolarů 100.000,000 milionů dolarů. To je náš kontaktní e-mail mrs.sorjigricess@gmail.com, pokud, která požádat o naléhavou půjčku. Níže je formulář žádosti o úvěr, který je forma dlužníka vyplní a vrátí-li appling za úvěr v naší společnosti.

Žalující ÚVĚR FORMULÁŘ

Plný název žadatele:

Status:

Země:

Město:

PSČ:

Telefon:

Půjčka Částka potřebná:

Doba trvání:

Měsíční / roční příjem:

Stát původu:

díky

Počkejte Vaši odpověď okamžitě zpracovat.

Mrs.sorji Grices

žádný podvod

Autor: Irena | Vloženo: 2014-01-08 19:58:21

Žádný podvod, vše proběhlo podle domluvy. V balíčku bylo to, co mělo. A vše proběhlo rychle.

Zkušenost

Autor: Fane | Vloženo: 2013-12-13 16:03:56

Dobrý den,

také bych ráda přispěla svou zkušeností z prodejkyní barbijera. Na tomto webu jsem poptala antikoncepci Yadine. Během 15 minut mne tato prodejkyně kontaktovala. Navzdory rozporuplným reakcím jsem se rozhodla antikoncepci od ní koupit na dobírku. Hned druhý den byl balíček odeslán a obsahoval jedno balení, přesně jak bylo domluveno. Takže za mně rozhodně velké díky a doporučuji.

antikoncepce barbijera

Autor: L.Cyrzyková | Vloženo: 2013-11-19 11:30:21

Dobrý den, musím se přidat k této diskuzi a napsat,svou zkušenost.Nevím,kdo tady máte zájem tuto paní očerňovat,ale je to neprávem!Paní jsem napsala v pátek večer mail,na který mi hned reagovala odepsala na veškeré dotazy,napsala,že antikoncepci pošle bez peněz dopředu hned v pondělí a já dnes obdržela antikoncepci.Takže máte zbytečné obavy ty,co si o ní píšete poprvé!není to žádný podvod či něco jiného jak se tu snaží někdo naznačit.Je mi líto paní,zbytečně je na ní kladeno špatné světlo.

fajn

Autor: katerina | Vloženo: 2013-10-19 11:54:22

Je to uplne ok..vsechno probehlo rychle, osobni setkani s predanim, zadny problem!

poškození jména----

Autor: anonimní | Vloženo: 2013-10-11 19:39:24

Paní která tady špiní jméno barbijera tak je asi nějaká paranoidní ,protože ta paní je seriozní a vždy je vše ok,když někdo chce tady někoho špinit a ví že má pravdu tak at je tak dobrá a podepíše se,když to neudělá tak je známka že lže,lidičky nebojte se jména barbijera

poškození jména----

Paní která tady špiní jméno barbijera tak je asi nějaká paranoidní ,protože ta paní je seriozní a vždy je vše ok,když někdo chce tady někoho špinit a ví že má pravdu tak at je tak dobrá a podepíše se,když to neudělá tak je známka že lže,lidičky nebojte se jména barbijera

poškození jména----

Coaxil

Autor: Katka | Vloženo: 2013-10-11 09:26:20

Dobrý den,koupím jedno balení COAXILU,spěchá,jen dobírka a férové jednání.Děkuji, písněte na katka.klinska@seznam.cz

barbijera, je podvod

Autor: xxxx | Vloženo: 2013-10-10 21:44:04

Katko a proč když tvrdíte že teno prodejce není podvod píšete pod anonymem-co??
Patrně si tohle všechno píše sám prodejce, to samé jako poslední příspěvek se smyšleným novým emailem.
Je to podvodnice ,nevěřte jí, je nás už dost ,co podvedla dobře 12 lidiček,bude podána hr.žaloba.

Prodejce po osobním setkání- doporučuji

Autor: Monika | Vloženo: 2013-10-10 21:32:56

Ráda bych se podělila o zkušenost s prodejcem Barbijera. Objednala jsem si 3 krabičky antikoncepce. Dodatečně, když už jsem prodejce kontaktovala a byla jsem domluvená na způsobu doručení – poštou jsem si přečetla reakce – recenze na tohoto prodejce.
S hrůzou, že se jedná o podvod, jsem kontaktovala prodejce znovu a změnila jsem objednávku pouze na jedno balení právě z důvodu špatných referencí. Prodejci jsem napsala, že pokud bude vše ok, tak si vezmu i další balení. Prodejce pod kterým se skrývá velmi sympatická paní se mně telefonicky ozvala s tím, že to chápe, že opravdu neví, kdo tady ty špatné reference dává a že, je ochotná i když to měla opravdu daleko se semnou potkat a osobně mně antikoncepci předat. K setkání došlo, paní je milá a seriózní. Prodejce můžu doporučit.
M.Klechova@seznam.cz

NENI podvod

Autor: Katka | Vloženo: 2013-07-25 12:55:28

dobrá zkusenost, neni to podvod! mne vse prislo jak ma a to hned druhý den! ;)

zkušenost

Autor: Petra | Vloženo: 2013-07-24 18:51:56

Jakou máte zkušenost s prodejem od barbijera@seznam.cz, pošle opravdu zboží?

žádný podvod

Autor: jaja | Vloženo: 2013-07-18 14:59:18

Mohu se zeptat na vaší adresu nebo telefon ,já jsem žádné kapesníky nikomu neposílala tak nevím o co vám jde .

kupim

Autor: eva1510 | Vloženo: 2013-07-14 12:10:34

koupim cilest

JAJA -je PODVOD

Autor: poskozena | Vloženo: 2013-07-13 16:26:51

Je to podvod, přišly mi papírové kapesníky.

antikoncepce

Autor: Aneta | Vloženo: 2013-07-13 16:03:25

Kupoval si někdo na dobírku antikoncepci od barbijera@seznan.cz? Je to podvod nebo ne?

PODVOD

Autor: lucik | Vloženo: 2013-07-12 12:02:47

Až si objednáš, pochopíš, dobírku zaplatíš a v sáčku budeš mít papírové kapesníky nebo cokoliv jinýho, dobírka je vlastně taky platba přeem, pokud jsi si to neuvědomila,já naletěla Takže PODVOD a souhlasím s pipi.

podvod jája

Autor: monik | Vloženo: 2013-07-12 11:06:29

nechápu proč vždy bylo vše v pořádku a žádný problém nebyl .nechce peníze dopředu až obdržíte zboží.

barbijera@seznam.cz- - nick jaja PODVOD

Autor: pipi | Vloženo: 2013-07-12 00:17:39

HAHAHA podvod nick jaja email barbijera@seznam.cz
POZOR

antikoncepce

Autor: jaja | Vloženo: 2013-07-12 00:09:10

prodám jakou koliv antikoncepci zájemci pište jen na email.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

14.12.2017 10:32 | P

Dobry den, ja bych mela zajem. Kolik sacku je v krabicce?...

14.12.2017 06:53 | P.

Dobrý den, prodávám xenical. Máte zájem?...

14.12.2017 06:48 | REAL LOTTERY SECRET

REAL LOTTERY SECRET It is a very hard situation when playing the lottery and never won, or keep winning low fund not up to 500 bucks,i have been a victim of such a tough life, the biggest fund i have ever won was 350 buck, and i have been playing the lottery for almost 8 years now, things sudd...

14.12.2017 06:05 | michal

2 balenia, meil marcel140@azet.sk, cena 1100 ak si pridete po neho do olomouca, ak ja vam ho prinesierm, tsk sa dohodneme...

14.12.2017 06:00 | Milota

NE RECEPTY UZ NEJSOU...

14.12.2017 05:08 | Katat

Koupim hypnogen 100.... predem dekuji za odpoved...

14.12.2017 00:46 | HELL

AHOJ,NABÍZIM PO KRABIČKE 350KČ...DOBÍRKOU.PA..ZN.VÍCE BALENÍ..TAK ODVAHU A NAPÍŠTE..PA...

13.12.2017 22:25 | Michaela

Mam zajem o recept prosim. Mate jeste...

© Doktororonline.cz | Reklama