Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

nedostala jsem menstruaci

Autor: Dana | Vloženo: 2014-07-25 09:05:24

Dobrý den, necelý rok již pravidelně užívám HA, vždy jsem dostala MS tak hakyko jsem měla a vše bylo v pořádku. Teď už je to 5 den a stále nic. V pondělí si mám už vzít pilulku. Mám si ji brát nebo ještě počkat? Mám hrozný strach.

nevim ani si nejsem jista

Autor: Marketa | Vloženo: 2014-06-26 17:48:52

dobry den mam takovy problem nevim co to znamena s pritelem chceme miminko ale moc dobre se nam nevede ale mela sem menstruaci jen dva dny tak sem se chtela zeptat jestli by bylo mozny ze bych byla tehotna???? dekuji moc za odpoved

ponuku pôžičky

Autor: Mr. Jeff Michael | Vloženo: 2014-05-28 07:08:36

dobrý deň ,

Potrebujete úver ?
Zaujímate sa o geting akýkoľvek typ úveru ?
Ste finančné starosti ? Alebo potrebujete úver splatiť svoje dlhy a účty ? Prajeme si , aby z úveru , ktorým vôbec , že je v núdzi úveru na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3 % , sme rozdávať úver od minima 5,000.00 USD na maximálnych 100 miliónov dolárov , libier , eur , Ak máte záujem , kontaktujte nás prostredníctvom spoločnosti E - mail : jsemkffloaninvestment@gmail.com
Sme vám k službám .

Zúčastnené žiadatelia úver je vyplniť a vrátiť pod dlžník ` s informácie úver pre processment prenosu :

( Dlžníci informácie )

Celé meno : ......................
AGE .............................
RODINNÝ STAV ..................
Kontaktná adresa: ................
Krajiny .........................
Telefón : ..........................
Povolanie : .....................
Mesačný príjem : .........................
Náboženstvo : ..............................
Ďalšie príbuzní : .......................
( ÚVER INFORMÁCIE )
Suma potrebná ako úver : ..........
Doba trvania úveru : ..................
Zaistenie : .....................
Režim splácania : mesačne alebo ročne ...............
Už ste požiadali o pôžičku pred ? ...................

Vďaka ako očakávame vaše rýchle reaguje .

S pozdravom ,
Mr. Jeff Michael
E - mail : jsemkffloaninvestment@gmail.com

odpísajte mi dekuji

Autor: palomka | Vloženo: 2013-12-31 15:55:38

Chcem sa spýtať nedostala mi už mesic. Mestruaci jednou jsem šla na wc a mala mi ružovo hnedý výtok krece do brucha moju byt tehotná prosím už se s priateľom ssnažím 3 roky a nic veľmi chcem dieťa konečne budú myt ňou rodinku a budú konecnie sšťastná v mím živote prosím moc o poranení jak otehotnieť ďakujú a preto sšťastný nový rok 2014 o 24:00 a at taký je celý život

PRODÁM UTROGESTAN

Autor: Viki | Vloženo: 2013-11-29 09:06:17

Prodám až 6 blení UTROGESTANU ..... cena za 1 balení 190,- Kč. Při odběru všech kusů cena 170,- Kč za kus. Odeslatmůžu ihned !

Opozdujici se menstruce

Autor: Monika | Vloženo: 2013-10-30 06:59:00

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat s manželem se snažíme o miminko od července a posledňi dva měsíce se mi začala opozdovat menstruace o tři dny pak o dva, někde jsem četla , ze to muže byt , ze se tělo připravuje na mimco , myslíte, ze je to možné? Dekuji moc za informaci

Nechapu to

Autor: Kristýna | Vloženo: 2013-10-09 15:06:26

Dobrý Den .. Minulý Měsíc Jsem dostala Menstruace 9.9. .. A Ted je den kdy jsem to měla dostat .. A Ono nic... Mám strach .. Že jsem těhotná .. Pač Můj přítel Mi řekl že je prý neplodnej.. Ukazoval mi i papíry atd.. Mám strach nevím co mám dělat

drivejsi menstruace

Autor: Petra | Vloženo: 2013-07-17 09:04:16

Dobry den potrebuju poradit ms me zacala 21.6.2013 a skoncila 25.6.2013 a ted jsem dostala ms o tyden driv mela jsem ms dostat 23.7.2013 prosim poradte dekuju

Opožděná menstruace

Autor: Denisa | Vloženo: 2013-06-30 08:01:38

Dobrý den.Měla bych dotaz byla jsem na injekci 24 a ještě mi nic nepřišlo, nebyla jsem poprvé na injekci, ale vždy mi přišla do 3-4 dnu pobolívá mě pod břichem mam aj trošku citlivé prsa a jsem náladová nemůžu byt těhotná ? předem děkuji za odpoved

PRODÁM UTROGESTAN

Autor: Viky | Vloženo: 2013-05-31 17:40:53

Prodám UTROGESTAN (i více balení).

POMÁHÁ PŘI POČETÍ, KDYŽ SE NEDAŘÍ..... A UPRAVUJE VELICE DOBŘE MENSTRUACI A ODSTRAŇUJE PREMENSTRUAČNÍ SYNDROM !!!

Cena dohodou !!!
Zašlu na dobírku, nebo os. předánní!!!

V případě zájmu se prosím ozvěte na wiki.wik@seznam.cz

Mozne tehotenstvi?

Autor: Kuncova Vladimira | Vloženo: 2013-05-23 12:18:05

Dobry den preji,mela bych na Vas dotaz.Je mozne tehotenstvi ikdyz jsem minuly mesic mela menstruaci?Ano,vim ze menstruace muze klamat,ale citim se takova plna,tvrdsi podbrisko a viditelna zmena rostouciho briska.Bolest bradavek jsem jiz mela i minuly mesic,ten ale odeznel po tdnu,ale to same jsem citila i tento mesic.Delala jsem si i tehotensky test,ten je bohuzel negativni.Mohla bych i presto byt tehotna?Zadne jine problemy zatim nemam,obcas zvysenou teplotu.Dekuji predem za odpoved.Zapomnela jsem dodat,je mi 41 let.

opožděná menstruace

Autor: Štěpánka | Vloženo: 2013-04-08 08:29:56

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Měla se mi dostavit menstruace už 26.března a dnes je 8.dubna a pořád nic. Už začínám mít opravdu obavy.Vím 100% že těhotenství to neni,ale začala jsem držet Margitovu dietu,tak se chci zeptat zda li je možné aby to bylo tím a jestli mám v dietě pokračovat a menstruace se dostaví nebo jestli mám dietu ukončit.Děkuji za odpověd

dobry den

Autor: Helena | Vloženo: 2012-08-03 17:12:10

dobry den chtela jsem se optat zacala jsem brat novou antikoncepci yangee a ma to temer cely mesic. ne moc jen spis takove spineni, a mam ted posledni dva prasky. alee chtela bych oddálit menstruaci o tyden je mozna pokracovat v dalsim platicku bez pauzy? a tim by se mi mela menzes oddalit ? moc dekuji za odpoved

Opožděna menstruace

Autor: Štěpánka | Vloženo: 2012-05-07 08:41:53

Dobry den mám dotaz a chtěla bych pporadit 7 den mam zpozdeni a prsa mam otekla a jde mi z toho bily vytok ale testy mi ukazujou že jsou negativní. Bolí me k tomu hrzne ledviny a desne hlava a v břiše mám takovy divny tlaky co neznam. Děkuju za radu

opožděná menstruace

Autor: alena | Vloženo: 2012-02-04 16:43:59

dobrý den mám týden zpožděné měsíčky jinak mívám pravidelně o 2-4dny dříve.Mužu být těhotna nebo začínající přechod?Je mi 40let.Děkuji za odpověd.

.......

Autor: janca | Vloženo: 2011-12-24 17:56:58

Dobry den uz sem to mesic nedostala boli me prsa a jsem naladova,a tak se mi i zda ze jsem pribrala nevim co delat...prosim poradte:

Ještě jsem nedostala menstruaci

Autor: Petra | Vloženo: 2011-12-17 21:53:19

Za pár měsíců mi bude 15 a ještě jsem nedostala menstruaci. Dá se nějak vyvolat? A nebo budu muset jít na gynekologii? A jak je možné že jsem ji ještě nedostala? Děkuji za odpověď.

Nedostavená menstruace

Autor: Nikola | Vloženo: 2011-09-19 16:34:55

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,nedávno jsem uzivala norethisteron na oddálení menstruace,s pritelem se snazime si davat pozor,ikdyz sem neco cetla o tekutine pred vyvrcholenim(ze obsahuje spermie),od doby vysazeni uz je to tyden a ja jsem porad nedostala menstruaci... je mozne ze jsem tehotna..? test mi vysel negativni... ale ani zadne naznaky menstruace nemam... dekuji za odpověď

Opožděná menstruace

Autor: Danisek | Vloženo: 2011-08-17 23:18:44

Dobrý den. Mám dotaz. Poslední menstruace mi skoncila 17.7 a 16.7 jsem zacala delat v herne kde delam cely den (24hodin) pote dva dny volna.. Koncim v 9 hodin rano a většinou spim tak 2 hodiny. Myslite ze tohle mohlo ovlivnit muj menstruacni cyklus, mam par dnu zpozdeni. Dělala jsem si těhotensky test ale vyšel negativní. Mam strach ze v pripade kdybych byla těhotna, tak muze moje pracovni doba a nedostatek spanku miminku ublizit.. Pockam do konce tydne a po te navstivim lekare.

těhotenstvi nebo ne

Autor: janulka | Vloženo: 2011-05-29 16:34:51

Dobrý den,dotáz.měla jsem nechraněný stýk 9.4 -20.4.Jsem měla normální menstruaci 4 dny.Druhý měsic jsem měla MS 14.5 ale pouhé 2.dny.Muže to být těhotenství?Mám pouhě bolestí hlavy občasné,a časté močení,pigmentace na dvorcich a ztmavle bradavky ,což jsem nikdy nic takového neměla.Bohužel test mi vyšel negativní...Jsem z toho dost nesvá...Děkují za odpověd.Mužete mi odpovědět na meil janulka10000@seznam.cz Děkují

opožděná menstruace

Autor: anet | Vloženo: 2011-05-18 17:35:15

Dobrý den, týden jsem nedostala menstruaci tak jsem šla ke gynekologovi a ten mi píchl vyvolávací injekci. Teď je to už týden a pořád jsem nic nedostala. Co když to nedostanu do 14 dnů, co to znamená ? Že jsem těhotná ?

opozdena menstruace

Autor: nikol | Vloženo: 2010-11-04 21:24:17

dobry den s partnerem sme meli asi pred mesicem pohlavni styk,ale prasknul nam kondom v kterem nic nebylo a uz mam tyden opozdenou menstr. delala sem si 3 testy a negativni. Mam nekdy bolesti v pobrisku jako kdybych to mela dostat . Je mozne ze jsem tehotna?

hygiena

Autor: tujinka | Vloženo: 2010-10-04 15:41:41

no tak aby se ti nevracel zánět na to je jenom pořádná hygiena a nějaký přípravek jako je lactacyd, ale i tak všechno tohle dodžuje a tejně se mi to několikrát do roka vrátí...jak něco takového jednou máš je jenom malá pravděpodobnost že by jsi se toho někdy zbavila na trvalo....

HA, opožděná menstruace

Autor: Kathy | Vloženo: 2010-09-25 22:59:39

Mam předepsanou od lékaře svou první antikoncepci, je to Diane35, která se musí brát první den menstruace. Jenže od návštěvy doktora, jsem to nedostala, už je to přez týden. Na kontrole mi řekl, že zánět nemám a kdybych byla v tom, tak by to snad zjistil, ne? Rozhodně k tomu na co jsem se vlastně chtěla zeptat. Chtěla bych vědět, co se stane, kdybych si první pilulku vzala jindy než ten první menstruační den. Protože menstruace se vlivem stresu ted asi nedočkám :-/ Děkuji za odpověd

Re: Opožděná menstruace

Autor: Alena | Vloženo: 2010-08-22 18:28:28

Řekla bych,že můžeš.Tedy pokud do tě- těsně po tom,co se do tebe přítel neudělal- vstoupil Duch Svatý... To je děsný! Kolik ti je? Nechyběla jsi ve škole na hodinách biologie? :-(

Autor: Paty | Vloženo: 2010-08-09 18:51:06

Dobry den , mam mensi dotaz a prosim o vasi radu. 4.7.2010 sem mela posledni menstruaci . od te doby se citim nejak nafouknuta , prsa se mi zvetsily , brisko se mi nejak zvetsilo, vecer mi nekdy byva nevolno . Pred dvouma tydny me chytla sileny slina se prejidat. Menstruaci sem mela dostat 31.7.10.S pritelem se snazime o miminko :). Tak sem si myslela , ze se to povedlo . Ale co se stalo ja to dostala 9.8.10 i kdyz je to jine nez mivam normalne . je to slabsi nez obvykle. Myslite , ze bych mohla byt tehu ??? prosim nektere zvas co meli to same , nebo vi mi poradit , abyste mi odepsali na muj eimal ( m6l6n6@seznam.cz) dekuji predem

Autor: Anet | Vloženo: 2010-08-08 18:00:20

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat s přítelem jsme se poprvé milovali a on se do mě neudělal. Jestli můžu být těhotná. Díky

Autor: katka | Vloženo: 2010-08-02 20:26:52

Dobry den chtela jsem se zeptat jestli muze neco znamenat tyden opozdena menstruace. Boli me prsy, dela se mi obcas zle i chute me prepadaji casteji nez obvykle, avsak priznaky mensesu jako kazdy mesic nemam. Co mam delat? Diky

Autor: katka | Vloženo: 2010-08-02 20:14:11

Dobry den chtela jsem se zeptat jestli muze neco znamenat tyden opozdena menstruace. Boli me prsy, dela se mi obcas zle i chute me prepadaji casteji nez obvykle, avsak priznaky mensesu jako kazdy mesic nemam. Co mam delat? Diky

Autor: lucka | Vloženo: 2009-12-12 12:50:16

dobrý den.Mam dotaz,před 3 dny jsem měla dostat menstruaci..i když je to asi ještě brzo ale dělala jsem si těhotenskej test a zatim ukazuje ze těhotná nejsem.s přitelem jsem nespala,jen jsme se uspokojovali rukama.on se sveho sparma nedotkl.je možné že bych mohla byt i presto těhotná??? :-(

Re: Dřívější menstruace

Autor: Maky | Vloženo: 2008-12-09 19:15:12

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat ,měla jsem nechráněný styk....a dostala jsem nepravidelně menstruaci,(dříve než jsem měla asi o týden)a mám začít brát první antikoncepci,ale právě mě to zmátlo,když jsem měsíčky dostala dřív.Tak jsem se chtěla zeptat...mám začít brát první antikoncepci,hned jak mi skončí měsíčky,které mám dřív?

Autor: radka | Vloženo: 2008-07-30 10:14:11

dobrý den,chtěla bych se zeptat je možné abych byla těhotná když do mě přítel stříkl jen málo a hned druhý den jsem dostala měsíčky a silné,moc bych chtěla miminko.moc prosím odpovězte mi na email www.medvidek.co@seznam.cz předem moc děkuji za odpověď

Autor: lucik | Vloženo: 2008-07-27 14:07:57

dobrý den...beru asi půl roku hormonální antikoncepci,doposud jsem neměla problém...jenže ted jsem antikoncepci změnila a po prvním užívání nové antikoncepce jsem měla dostat menstruaci a už marně 3dny čekám...je mi už druhý den nevolno,bolesti hlavy,někdy bolesti v podbřížku jako bych to měla dostat a chodím hodně na záhod na malou...moc se bojím abych nebyla těhotná,je mi teprve 15let,s přítelem jsme si dávali pozor v podobě toho,že se přítel do mě nikdy neudělal...prosím o rychlou radu...děkuji

Autor: Petra | Vloženo: 2008-06-23 20:14:56

Dobrý den,
ráda bych se zeptala také na dotaz s opožděnou menstruací.
24.4. jsem měla naposledy menstruaci. 8.5. došlo k pohlavnímu styku a menstruace měla přijít 21.5., ale bohužel nepřišla. 3.6. jsem byla u gynkologa, který mě prohlížel a nenašel žádné příznaky těhotenství, dělal mi i krevní test, který vyšel negativně a domácí testy se mi také ukazovaly negativní. Dostala jsem vyvolávací injekci, ale menstruace se nedostvila. PO 14 dnech jsem šlamke gynokologovi znovu a ten mi dal Norethisteron, podle něhož bych to zítra měla dostat, ale vůbec nepociťuji žádné bolesti jako vždy před menstruací mívám. Je možné, že bych mohla být i tak těhotná?Ještě min. týden (16.6.) jsem si dělala domácí test a byl také negativní.
Po jaké době se dá dělá tento krevní test na HCG a mohu jeho výsledek brát za 100%? Děkuji předem za odpověď.

Autor: Andy. | Vloženo: 2008-05-08 13:12:47

Dobry den....Mam mensi problem uz asi tyden sjme nedostala menstruaci a predtim jsme s pala s klukem....ale jsme si jista ze se nic nestalo...Muzu byt i presto tehotna a nebo je to tim ze ted mam hooodne stresu???plosim poradtemi

Autor: Tery | Vloženo: 2008-03-02 13:06:13

Dobrý den. Mám dotaz. 14dní se mi opozdila menstruace, tak jsem byla u své gynekoložky, která mi řekla, že je vše v pořádku, že to může být stresové a píchla mi vyvolávací injekci a řekla, že do 14dnů by menstruace měla přijít. Ale bohužel .. dnes je to přesně 14dní a menstruace nikde. Nikdy jsem podobné problémy neměla. Antikoncepci neužívám. Nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji za odpověď.

Autor: Eliška | Vloženo: 2008-02-22 21:18:14

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat je mi skoro 15 let a ještě jsem nedostala menstruaci!Je možné že bych nemohla mít děti??Moc vám předem děkuji za odpověď

Autor: Domi | Vloženo: 2008-02-20 16:16:22

Dobrý den , chtěla jsem se zeptap, s přítelem se snažíme o miminko už 2 roky a pořád nic. Tento měsíc jsem měla zpoždění 8 dní . Menstruaci mám pravidelnou. Myslela jsem , že se to konečne podařilo... Myslíte ,že by jsem i přesto mohla být těhotná ?? Děkuji za odpověd

Autor: Gabullle | Vloženo: 2008-02-13 20:14:20

Naposledy jsme to měla pře vánoci a je únor a menstruace stále nikde dneska jsem si dělala mamatest a vyšel negativní tak nevím. Neporádite mi něco?? Jinak zkusím zajít na gyndu. Předem díky Gabča

Autor: Hanka | Vloženo: 2008-02-09 16:50:31

Dobrý den, již týden jsem nedostala menstruaci, mívám ji pravidelně, ale těhotenský test mi pořá ukazuje negativní výsledek. Je možné, že jsem těhotná?

Autor: Clarissa | Vloženo: 2008-01-03 12:38:10

Měla jsem styk 13.den cyklu?A teď jsem to ještě nedostala.Mohla bych být těhotná?

Autor: cloi | Vloženo: 2007-11-06 22:58:09

ahoj ja to znam.... me bylo zjisteno ze mam kvasinky..:) a rikala gynekoloska ze se tooo leci i treba pil roku....jak kdy

Autor: aaaaa | Vloženo: 2007-09-15 08:55:26

dobry den.. uz asi tak o 1mesic sem nemela menstruaci ! a je me 13 :( s nikym sem pohlavni styk nemela !! ale máma se bojí a chce jit sem mnou ge gynekologovy ale ja se bojim pomozte me pliiss myslite ze to dostat ete muzu???prossimm odepiste na e-mail

Autor: Kačka | Vloženo: 2007-08-28 10:03:41

Dobrý den, v prosinci 2006 jsem vysadila antikoncepci a od té doby se pokoušíme s manželem o miminko. Menstruaci jsem měla vždy okolo 31 - 33 dne, ale dnes je to už 37 den a stále nic. Těhotenský test jsem si dělala 34 den, ale byl negativní. Minulý týden jsem měla dost citlivé bradavky a teď mě občas pobolívají prsa. Čím to může být?
Děkuji

Autor: Monika | Vloženo: 2007-08-07 00:57:52

Ahoj.. mam problem,pred tremi mesici jsem mela styk s klukem.. od te doby jsem s nikym nespala .. dostala jsem menstruaci po styku prvni mesisc a i ten druhy.. Jenze tento mesic jsem to jeste nedostala.. uz jsem to mela dostat pred 7 dny.. skoro vzdy jsem to mela presne na den,max. spozedni bylo 3 dny.. a ted tyden. Muzu byt i presto tehotna? prosim poradte mi. Dekuji Monika

Autor: martina | Vloženo: 2007-07-29 18:54:21

Dobrý den. Může mít vliv užívání makrolidních antibiotik a ješte ospamox na opoždění menstruace?

Autor: bára | Vloženo: 2007-07-25 20:26:00

dobrý den,chtěla jsem se zeptat,Již týden nemám menstruaci,stále mě bolí v podbřišku.Mám navšívit gynekologa?díky za odpověd

Autor: kermi | Vloženo: 2007-07-10 19:45:02

dobrý den,už je to týden co jsem nedostala měsíčky,mívám je pravidelné.Dělala jsem si dnes test a byl negativní.Mám ale pořád chutě,bývá mi nevolno.

Autor: karolína | Vloženo: 2007-06-27 09:13:14

Dobrý den, dnes je 45 den co nemám menstruaci. Dělala jsem si test včera ráno, byl negativní. Minulý týden jsem byla na preventivce u lékaře, dělal mi stěry a říkal akorát že mám zkrvavený čípek, výsledky budou za 3 týdny. O těhotenství nemluvil. Tak by mně zajímalo, proč se mi menzes opozdila? Jinak mám nafouklé břicho, stavy na zvracení, citlivé bradavky, a hodně velké množství poševního výtoku. Díky za radu všem.

Autor: nikiii | Vloženo: 2007-06-11 23:21:57

dobrý den! dnes je to 5 den ode dne kdy jsem mela dostat menstruaci a jsem stale nervoznejsi z toho ze jsem tehotna. ovsem byla jsem pred 14 dni na operaci (srdecni ablaci) a ted beru na zredeni krve anopyrin tak nevim, jestli to muze byt z toho... dale pak jsem udelala jeste jednu chybu.antikoncepci beru denne rano v 7 hodin ale prasek si pripravuji uz vecer predem a jednou jsem omylem v 22:00 prasek spolkla a nedoslo mi, ze ho mam brat az rano! bojim se, ze jsem tehotna.je me teprve 16 tak s takovymi problemy nemam zkusenosti.prosim poradte na mail. dekuju mockrat predem!!!

Autor: Linda | Vloženo: 2007-05-30 12:56:17

Dobrý den, jakoředchozí pisatelka mám problém s opožďující se menstruací. Již dva měsíce menstruuji o týden později než dříve. (Dříve byl cyklus ustálen na 27/8 dnech). Pokouším se již osm měsíců otěhotnět, ale zatím neúspěšně. Ráda bych věděla na to nemůže mít vliv to, že jsem těžká alergička, začínající astmatička a musím neustále používat Zodac. Velice děkuji za odpověď.

Autor: Soník | Vloženo: 2007-05-15 07:44:59

Dobrý den,
s přítelem se snažíme zhruba čtvrt roko o miminko, tento měsíc mám už 10 dní opožděnou menstruaci. Dělala jsem si těhotenský test, ale byl negativní. Je možné, že bych přesto byla těhotná??? Prosím o odpověď na email: vlcinka@centrum.cz

Autor: Ester | Vloženo: 2007-03-27 10:12:18

Ahoj Jano, nejsem sice zadny odbornik na lecbu gynekologie, ale mam pocit, ze co popisujes tak dle me zkusenosti by se mohlo jednat o tehotenstvi. Mela jsem podobne priznaky.

Autor: Jana | Vloženo: 2007-03-12 10:25:36

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat už druhy měsic mam menstruaci opožděnou o tyden a menstruace trva tak jeden den. Tak nevim zada mam nejaké problemy doted jsem měla pravidelnou menstuaci a normální čím to může být? Předem děkuji za odpověď

Autor: Andrea | Vloženo: 2007-02-15 10:13:46

Dobrý den.Mám dotaz,dva měsíce jsem nedostala menstruaci(jinak ji mám pravidelnou)a udělala jsem si dva tt a vyšli mi negativní,bolí mě záda a pálí mě dost často žáha,jinak na sobě nic nepocituju,je možné že bych přesto byla těhotná?předem děkuji za odpověd

Autor: fergie | Vloženo: 2007-01-30 07:07:21

dobry den.pred dvema tydny sem mela pohlavni styk(s kondomem) a pred tydnem jsem mela dostat menstruaci.je mozne ze jsem tehotna?delala jsem si test a byl negativni.ale menstruace se stale nedostavuje.dekuji predem za odpoved.

Opožděná menstruace

Autor: Lucie | Vloženo: 2006-02-15 16:54:56

Dobrý den.Mela bych dotaz,ASi tak pred 2mesici se mi menstruace opozdila o 14 dni.Sla jsem na gynekologii a byl mi zjisten zanet.Dostala jsem cipky a clotrimazol masticku.Mesicky jsem hned dalsi den dostala a zanet se pak vylecil.Je to asi tak mesic a pul a mam asi zanet opet.Vytok mam sice bily,ale je takove jine konzistence jakoby i s kousky vytoku.take me to lehce svedi.pred 14 dny mi byl delan ster z delozniho cipku a vysledky jsem mela v poradku.Je mozne ze bych opet mela zanet,existuje neco aby se mi to nevracelo?nebo neco jineho?dekuji predem za odpoved

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

13.12.2018 09:43 | Ibiz

Sanval na prodej více do emailu...

13.12.2018 08:46 | Sapa

Prodám leky xanax, ritalin, hypnogen, lexaurin,... Pište na e-mail co a kolik toho potřebujete a vaši představu o ceně. ...

13.12.2018 07:59 | Boban

Prodám Lyricu 75 mg Pokud máte zájem,pište na email robkucera@email.cz...

13.12.2018 07:34 | Lucie

Mám několik balení ještě na prodej 1000kč/krabička,osobní předání Těšín jinak dobírka.Lbenusova@seznam.cz...

13.12.2018 07:28 | Adéla

Je prodej stale aktualni? A cena? ...

13.12.2018 06:18 | Mar

Přenechám apo zolpidem 100. Nenačnuté.Pošta ne.Možno po domluvě předat v praze....

13.12.2018 00:19 | M

Mám zajem...

12.12.2018 23:26 | Klasika

Klasický podvod. Ani nepište. Mail: ccakus@seznam.cz...

© Doktororonline.cz | Reklama