Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

krv v stolici

Autor: Lenka | Vloženo: 2012-12-17 09:11:48

dobrý deň,

dlhšiu dobu som mala problémy s krvou v stolici, bolo to len málinko, takže som to neriešila, brala som to len tak, že asi som niekedy zjedla málo vlákniny (na raňajky som vtedy jedávala a aj teraz vločky s mliekom alebo jogurtom, zeleninu a ovocie jedávam a pečivo len grahamové alebo cereálne) ale povedala som si fajn. Nebolo to pravidelné tak som tomu nepripisovala nejakú veľkú váhu. Asi po polroku takého malého "nevinného" krvácania som začala krvácať tak, že som sa už fakt zľakla, nebola to len kvapka, ale bolo to fakt veľa krvi. Tak som sa vybrala za svojim gastroenterologom, jeho reakcia bola, že musím ísť na kolonoskopiu, aby sme mohli vylúčiť nádor. (bola som celá bledá, čo vám budem hovoriť) do týždňa som bola na kolonoskopii (ten lekár je fakt úžasný, viac ako týždeň som nikdy na vyšetrenie čakať nemusela). Prešla som si kolonoskopiou a nič. Celé črevo čisté, nikde ani náznak krvácania. Vylúčil nádor aj hemeroidy. Nenašiel žiadne ranky po krvácaní. Mierne krvácanie sa vrátilo. Len teraz fakt neviem, čo mám robiť. Hemeroidy a nádor lekár vylúčil, ranky po krvácaní nenašiel žiadne (prešiel celý hrumým črevom), tak čo teraz? Pretože naozaj neviem ešte ako viac sa inak stravovať (mám chronický zápal žalúdka, takže u mňa je naozaj normálne, že ťažké veci veľmi nejedávam, skôr ovocie, zeleninu, mne takáto zdravá strava chutí viac akoby som sa mala napchávať tlačenkou, tofu, sója, mäso - jedávam, aj ked si niekedy hovorím, že radšej byť vegetariánkou, nie len takou, ktorá vylúči mäso, ale takou ktorá ho aj nahradí, aby mi nič nechýbalo a naozaj neviem čo už robiť) Vedel by niekto poradiť?

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

29.10.2020 13:59 | As

Koupim ritalin, Adderall v Praze...

29.10.2020 13:57 | Daniel

Prodám Zaldidar/Tramal 37,5 mg/ 325mg Balení po 30 tabletách. daniel.zahradnicek@volny.cz...

29.10.2020 13:47 | Daniel

Prodám dvě balení Ritalinu 30x (10mg) daniel.zahradnicek@volny.cz...

29.10.2020 13:44 | Daniel

Prodám 30 tablet Rivotrilu (2mg) daniel.zahradnicek@volny.cz...

29.10.2020 13:36 | Petr

Koupím dhc nebo codein tramal pouze Praha a osobní odběr. Možnost pravidelně odběru při spokojení. Nabídněte cenu....

29.10.2020 13:33 | martas

Dobrý den, mám zájem o 50-100 tbl balení zolpidemu či podobným sanval, hypnogen. Nejlépe osobní převzetí Liberec. Děkuji za nabídky....

29.10.2020 13:23 | Tomáš

Dobrý den, zbylo mi po dceři dvě plné krabičky Ritalinu. Cena za krabičku 1000,- Zasílám nejlíp přes Zásilkovnu. Možnost platby předem nebo na dobírku. Pěkný den...

29.10.2020 13:20 | Tomáš

Zdravím, zbylo mi pár krabiček Tramalu 100mg a asi troje velké kapky Tramal 96 ml. Zasílám nejlíp přes Zásilkovnu. Možnost platby předem nebo na dobírku. Pěkný den ...

© Doktororonline.cz | Reklama