Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Pro J.M.

Autor: Lada | Vloženo: 2020-09-29 11:11:29

Samozřejmě, to je vždycky nejlepší, když máte svůj spolehlivý zdroj. Já bohužel o dva přišla, takže jsem doufala, že se zde dá najít jiný. A fakt přišel šok. Nevyzvídám, prostě předpokládám, že je nabídka fér, a že se s prodávajícím dohodnu. Nabízím dlouhodobou spolupráci jako i záruku a stejně, těch smyšlených výmluv, co jsem slyšela. Škoda mluvit.

Pro Ladu

Autor: J.M. | Vloženo: 2020-09-29 10:19:47

Těžko říct, ti co opravdu mají sem nedavaji už jen že zásady nabídky k prodeji čehokoliv, ale většinou si samy najdou spolehlivého kupce sami a toho se i drží, neboť najít spolehlivého kupce je někdy těžší než li najít spolehlivého prodejce. Prodejci co mají taktéž mnohdy narazí na poptávky, které mohou vypadat rizikově a raději po sléze cuknou. Jedná se o kontakty kteří se moc vyptávají , chtějí hodně fotek a hodně informací. Tady je to celé prostě Buď a Nebo. A jakmile Vám kupce začne vyhrožovat předem že pokud mu nedojde to či ono tak Vas uda raději se na to vyserte a kupte jinde. Neboť takový kupující je pro nás i v případě fér jednání ze strany prodejce RIZIKO.

¨Podvodníci

Autor: Lada | Vloženo: 2020-09-29 09:19:03

Tak se nám tu rozmohlo takových podvodníků, mluvím o tom, že mne minulý týden obrali o 6000 kč. Jsem naivní, věřím lidem. Ale dávejte si pozor, kdo vám píše. Chci se zeptat, je tu vůbec ještě někdo poctivý, kdo mi z ruky do ruky prodá Hypnogen?
S pozdravem a s přáním krásného dne
Lada

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

29.10.2020 14:50 | As

Koupim Adipex v Praze. Dekuji...

29.10.2020 14:41 | Blondynka

ProdAvam Dithiadem Nebo eliceu...

29.10.2020 14:38 | Jozz

737053522 prodám velké balení trám v pumpě a 20 tbl zolpidem na spaní ...

29.10.2020 14:26 | Mona

Mám zájem prosim...

29.10.2020 13:59 | As

Koupim ritalin, Adderall v Praze...

29.10.2020 13:57 | Daniel

Prodám Zaldidar/Tramal 37,5 mg/ 325mg Balení po 30 tabletách. daniel.zahradnicek@volny.cz...

29.10.2020 13:47 | Daniel

Prodám dvě balení Ritalinu 30x (10mg) daniel.zahradnicek@volny.cz...

29.10.2020 13:44 | Daniel

Prodám 30 tablet Rivotrilu (2mg) daniel.zahradnicek@volny.cz...

© Doktororonline.cz | Reklama