Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

JANIČCE

Autor: Anonym | Vloženo: 2015-03-23 17:23:31

TÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ JO TO JE EMAILŮ
JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ CHCI TAKY,,PROSÍM :D

JANIČCE

Autor: Anonym | Vloženo: 2015-03-23 17:19:48

Ja přidávám meil :-))))))))))))))

JANIČCE

Autor: Anonym | Vloženo: 2015-03-23 17:14:32

KOUKÁM JAK SI V TOM LIBUJETE :-) :-) :-)

Pro pani Janu

Autor: Pepa | Vloženo: 2015-03-23 16:37:25

Prominte,ze vam zasahuji do hadky,ale je to hrozne.O kolik milionu jste pani Jano prisla,ze tu ze sebe delate soudkyni,sice jsem uz starsi rocnik,ale tohle se tu nedela,nikoho se nezastavam,ale musim napsat ze s jednim emailem jsem spokojen,vzdy slusne a vcas jsem dostal postou co jsem potreboval a s temi emaily neprehánejte,,klidne tam muzete pripsat i ten muj at toho mate co nejvic,to je vse,i tak vam preji hodne zdravi. Josef

PRO KRAVKU PANÍ JANU

Autor: MAREK | Vloženo: 2015-03-23 11:40:33

Jsi normální ty krávo,uvedla jsi tu emaily,které vůbec neznáš A HLAVNĚ,TO ŽE NA NÍ POSÍLÁŠ BANDU CHLAPŮ,,,JSI ÚPLNĚ BLBÁ,,,,VÍŠ co ty náno udej ji,,,ale uvědom si,že udáváš sama sebe a všem nám to tady posereš,,trochu přemýšlej,ale asi nemáš ČÍM CO

Pro podvodnici váženou paní JANU

Autor: Anonym | Vloženo: 2015-03-23 11:20:03

Vážená paní Jano,myslím,že ted jste urazila tak 6 emailu co tam píšete,já osobně jsem od ní dostala zatím vše i osobně a MYSLÍM,ŽE TU JSOU LIDÉ,KTEŘÍ,TUTO PANÍ NENECHAJÍ URÁŽET A NAPÍŠI PRAVDU,ŽE POSLALA A OSOBNĚ PŘEDALA VĚCI,KTERÉ CHTĚLI....JSEM ZVĚDAVÁ,ZA CO JI CHCETE UDAT,ZA TO,ŽE JSTE CHTĚLA NÁVYKOVÉ LÉKY,NEBO LÉKY NA PŘEDPIS,,,ASI NEMÁTE DOST ROZUMU,TÍM UDÁVÁTE SAMA SEBE A TO I OSTATNÍ,,,ZAPLATÍTE VÍC,NEŽ JSTE JÍ POSLALA,,,,JÁ BYCH ŘEKLA,ŽE TADY PÁCHÁME VŠECHNY TRESTNÍ ČIN A PROMINTE ,ALE HUSA JSTE VY,KDYŽ SE NECHÁTE NAPÁLIT,,,,UVĚDOMTE SI,ŽE JE TO TU RIZIKO PRO VŠECHNY....
A JEŠTĚ NĚCO,CHOVÁTE SE JAK MALÁ HOLKA VE ŠKOLE,,,POŠLETE NA NÍ MANŽELA S KAMARÁDY,,TO JE OPRAVDU ODVAHA,,,TO JÍ JDOU JAKO ZABÍT,,NEBO ZMLÁTIT,,,,,BOŽE,TO SE ČLOVĚK OPRAVDU DIVÍ CO JSME TO ZA LIDI,,,,NO NIC I TAK-----HODNĚ ŠTĚSTÍ.....

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

21.01.2020 15:53 | Hans

Prodám Zoloft 100mg 08/2023...

21.01.2020 15:41 | Michal

Dobrý den, mám zájem o koupi lexarinu. Cenu navrhněte. Osobní předání v Praze. Případně dobírkou. Děkuji Michal...

21.01.2020 15:19 | David

Prodám Xanax SR 0,5 mg. Bal. po 30ks., exp. 11/2020 ( pro mne či rodinu nevhodné- špatně snášené). info.: na-pro-dej@email.cz...

21.01.2020 14:52 | Luke

Nabízím NEURONTIN,APO GAB,GABAPENTIN v síle 300mg. Ty látky jsou úplně stejné a i účinnost. Mám toho hodně po úraze takže předám dál. Osobně v Brně nebo klidně poštou. Pošlu i na Slovensko ale po zaplacení dobírky dopředu na účet....

21.01.2020 14:46 | PD

Koupím Xanax, Neurol, Lexaurin nebo něco na stejné bázi na úzkost a depresi. Osobní předání v Praze. Nabídněte prosím na email: warezator88@gmail.com...

21.01.2020 14:42 | Peta

Mam na prodej 4krabicky lexaurinu v praze...

21.01.2020 14:41 | Peta

Napiste mi bydlim v praze peterstranak35@gmail.com...

21.01.2020 13:47 | Jasmina

Kúpim lexaurin ,xanax ,tramal kapky SÚRNE ...

© Doktororonline.cz | Reklama