Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Diskuse

ORAMELLOX 15

Autor: Marie | Vloženo: 2017-12-03 14:14:09

Zabudla som ešte pripomenúť že mám príznaky aj s očami, neustále mi slzia a ráno sú zlepené, čo sa doteraz nedialo.
A videnie sa tiež zhoršilo.
Tak neviem čo mám robiť.

ORAMELLOX 15

Autor: Marie | Vloženo: 2017-12-03 14:10:58

Pri užívaní tohto lieku mám dráždivý a suchý kašeľ ktorý neustáva a vlastne ani nevykašliavam nič.Okoliu to vadí ten môj nezmyselný a stály kašeľ.
Čo vy na to p.doktory?

Oramellox = jed

Autor: Jiří Sedláček | Vloženo: 2014-08-21 16:46:04

Dobrý den všem. Měl jsem cca týden trvající problémy s levým ramenem. Objednal jsem se tedy u ortopeda. Než jsem se k němu dostal (dlouhé objednací doby), nasadil jsem léčbu Phlogenzymem. K panu doktorovi jsem přišel až mi ta bolest v podstatě odeznívala - Phlogenzym zabral. Pana doktora jsem informoval co beru a že bolest již ustupuje. Nicméně jsem dostal Oramellox, abych to prý doléčil...
V cca 12h jsem si vzal jednu tabletku a nechal ji rozplynout v ústech. Celkem příjemná chuť... V cca 18h mě začalo bolet břicho, konečník, prostata a pravá ledvina. A to vše takovou intenzitou, že jsem doslova lezl po zdi. Přesto, že jsem pil, nebyl jsem cca 5 hodin na WC. Jelikož jsem nebyl schopen jakéhokoli pohybu, ležel jsem a čekal co bude... Po několika hodinách bolesti začaly polevovat a já totálně vyčerpaný usnul. Ráno mě už jen sporadicky píchalo v oné pravé ledvině. Ortopedovi jsem telefonoval co se mi přihodilo. Zprávu vzal zcela klidně s tím, že takovou bouřlivou reakci u pacienta ještě nezaznamenal. Ať prý lék vysadím (to by mě vskutku nenapadlo) a doléčím se tím Phlogenzymem, který jsem si sám zakoupil. Rovněž mi doporučil hýbat oním postiženým ramenem...
Nekomentuji přístup pana doktora. Ale chtěl bych tímto VAROVAT všechny pacienty před tímto nesteroidním antirevmatikem. Takový dryák jsem opravdu ještě nejedl. Když si přečtete příbalový leták, jste v šoku, co všechno může onen preparát způsobit. Já osobně bych jeho prodej zakázal.
S přáním pěkného dne Jiří Sedláček

P.S.: Ačkoli my zbylo 29 tablet, nikomu bych to nedal ani zadarmo. Nevzal bych si na svědomí riziko poškození zdraví jiného člověka.

Pro Ivu

Autor: Jana | Vloženo: 2013-10-09 15:06:34

Nebuďte blázen, zajděte si k doktorovi, jestli je potřebujete, tak vám je napíše a dáte za ně okolo 30 Kč (v Dr.Max mě stály 31 Kč). Nechápu lidi, co takhle prodávají léky na předpis (a hlavně kupují). To jste, Milane, ty své bolesti jen švindloval, že je nepotřebujete?

koupím

Autor: Iva | Vloženo: 2013-10-03 14:08:39

koupím za 60,- + poštovné

prodám antirevmatika Oramellox 15

Autor: Milan | Vloženo: 2013-09-04 14:22:32

Prodám antirevmatika Oramellox 15, léčivá látka meloxikam.Tablety s obsahem meloxikamu patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID), která jsou používána k tlumení zánětu a bolestí kloubů a svalů. Cenu nabídněte

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.


© Doktororonline.cz | Reklama