Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Vynechaná menstruace, pocit na zvracení,

Autor: Adla | Vloženo: 2012-02-11 11:15:27

Dobrý den,

už dlouho mě trápí stejný problém. Začalo to asi v půlce ledna, když se mi udělalo během jídla špatně a na zvracení a od té doby to trvá. Asi za dva dny, co se problémy objevily, se přidalo i brnění rukou a nohou, které jsou zároveň velmi studené. To mě trápí stále, k tomu mívám pocity na zvracení, bolesti a motání hlavy, bolesti kloubů, občas mívám slabší průjem a občas se mi střádají návaly horka se zimnicí. Nevolnost se mi často zhorší po jídle, začne mi být na zvracení a cítím pálení žáhy. Tímto jsem ale nikdy netrpěla. Občas jsem i náladová, protivná až plačtivá ale to jsem také nikdy nebyla.
Byla jsem i na vyšetření v nemocnici. Nejprve na infekčním, kde měly podezření na infekci ale žádnou nepotvrdily, i lombální punkce byla v pořádku a poslaly mě na neurologii ale podle CT a EEG jsem také zdravá. Sono břicha mám také v pořádku, stejně tak výtěry stolice a i odběry krve. Byla mi zjištěna akorát snížená funkce štítné žlázy a skoliózu páteře, ze které ale problémy být prý nemohou. Z neurologie mě poslaly na gynekologii. Prý to může být z menstruace. Je mi 18, menstruuji už asi dva a půl roku a po celou tu dobu dost nepravidelně, někdy se mi třeba 2 měsíce ani neprojevila a délka přesahuje až týden. Je pravda, že asi týden po tom, co mi tyto problémy začaly, jsem měla asi dva dny slabý výtok. Jsem dost štíhlá, při výšce 165 cm vážím 45 kg. Váhu ale mívám stálou. HA neberu ale uvažuju o tom, vzhledem k problémům s menstruací. Objednala jsem se na gynekologii, pak mě čeká ještě vyšetření na endokrinologii.
Chtěla bych se zeptat, zda tyto problémy můžou být opravdu spojené s menstruací nebo s nějakým jiným gynekologickým problémem, když jinak jsem podle nejrůznějších vyšetření zdravá. Děkuji moc za odpověď.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

24.02.2020 20:38 | Rita

Neurol předám 1mg 2 bál 2100kc...

24.02.2020 20:25 | marek horvath

koupim adipex ostrava-hrabuvka tel,701 191 335...

24.02.2020 20:22 | Lina

Koupím hypnogen nebo tramal ...

24.02.2020 20:20 | Prd

Kdo smrdí??? ...

24.02.2020 20:17 | Terka

Zdravím. Nabízím tramal kapky a neurol ...

24.02.2020 19:53 | Gregor

Dobrý den, potřebuji Xanax 2mg...

24.02.2020 19:51 | wik

Jo,u mě stejná zkušenost,je to kunda špinavá a smradlava...

24.02.2020 19:15 | Encomende metanfetam

Encomende metanfetamina de cristal, MDMA puro - xtc, cocaína, jwh-018, 2c-p, efedrina HCL, cetamina HCL, cristal de 3cmc e outros. (wickr: chana01) ou (E-mail :( atenahjah1988@mail.ru)...

© Doktororonline.cz | Reklama