Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Zánět nadvarlete a ejakulace

Autor: kamix | Vloženo: 2011-07-18 09:04:29

Dobrý den, prodělal jsem zánět nadvarlete, bral jsem 20 dní antibiotika, bolest pominula a cítil jsem se už celkem ok. Mám akorát jakoby ještě trochu zvedlé to zasažené varle, pan doktor řekl že se to ještě nějakou dobu bude asi samo upravovat.

Teď jsem ale trochu nervozní z toho, že při ejakulaci už nestříkám jako před zánětem. Jednak ta síla výstřiku není taková a taky je toho ejakulátu o něco méně. Barva jako dříve. Je možné že se to časem ještě upraví? Je mi 29. Děkuji

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

04.06.2020 07:50 | VendorSVK

Predám tieto lieky Vendal Ret Tramal Kap Adipex Ret Na dotaz možno zoženiem aj iné Vendorsvk@protonmail.ch...

04.06.2020 07:49 | VendorSVK

Predám tieto lieky Vendal Ret Tramal Kap Adipex Ret Na dotaz možno zoženiem aj iné Vendorsvk@protonmail.ch -...

04.06.2020 07:49 | VendorSVK

Predám tieto lieky Vendal Ret Tramal Kap Adipex Ret Na dotaz možno zoženiem aj iné Vendorsvk@protonmail.ch ....

04.06.2020 07:47 | VendorSVK

Predám tieto lieky Vendal Ret Tramal Kap Adipex Ret Na dotaz možno zoženiem aj iné Vendorsvk@protonmail.ch...

04.06.2020 07:08 | o

koupim vsechny leky na bolest, uzkosti a spani piste na otakarnovaaaaak@gmail.com pouze osobne v praze...

04.06.2020 02:14 | Baja

Dobrý vecer, cetla jsem Vasi nabidku ohledne Tram. tablet. Mam velky zajem. Dekuji...

03.06.2020 22:21 | Aneta

Koupím od vás adipex jste z Prahy? ...

03.06.2020 21:36 | Marek

Mam na prodej...

© Doktororonline.cz | Reklama