Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Bolest zad pod levou lopatkou

Autor: Mili | Vloženo: 2011-11-22 06:50:14

Dobrý den, od září mě bolí záda pod levou lopatkou, chodila jsem na masáže,...nepomohly, tak jsem navštívila lékařku, řekla, že mám zánět svalu, dostala jsem obstřik a poslali mně k rehabilitační lékařce, ta mi řekla, že mám ztuhlá celá záda, že je to od páteře, tak chodím na rehabilitace (nahřátí,elektroléčba a cvičení na míči), cvičím i doma, ale žádný efekt to nemá, záda mě bolí stále, už i v noci, budím se
a nemůžu spát, koupili jsme si i nové matrace, ale opět bez efektu. Začínám mít obavy, že to není od páteře, že bude problém jinde, nemohou to být třeba plíce? Budu muset znovu k lékařce, protože to začíná být neúnosné, trvá to už 3 měsíce! ...prosím o radu, děkuji!

pozor

Autor: Marketa | Vloženo: 2011-07-12 22:22:22

Dobry den pani Saso, radeji si dojdete k lekari.. bolest leve ruky a na hrudniku byva od srdicka.. s cimz mam sve zkusenosti.. ale taky to mivam ze me pichy do hrudniku a nemuzu poradne dychat. posledne jsem mela brneni v pstech par dni a nakonec to bylo od blokle patere.

zlaté vejce ADIPEX

Autor: ivana | Vloženo: 2011-06-02 09:15:23

AHOJ PRODÁM 100 TABLET ZA 1600KČ ADIPEXU A NEBO 30 TABLET ZA 600 KČ TEL. JE 774301986

bolest pod lavim prsnikom, pichanie v pl

Autor: Alexandra | Vloženo: 2011-06-01 22:19:29

Dobrý deň,
už 3 deň keď si ľahnem do postele a chystám sa spať mám ťažkosti s dýchaním, pichá ma pod ľavým prsníkom , v srdci a v pľúcach, ale až tak že sa neviem poriadne nadýchnuť a ani pohnúť. Ten krč mi prechádza až do ľavej ruky takže mi to bráni aj v pohybe, otočiť sa. Prosím Vás vedeli by ste mi odpísať na môj mail, Ďakujem.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

04.04.2020 19:03 | Babiš

Nabízím lék Tramal aTramabene kapky. I v tuto dobu jsem schopen doručit osobně a to nejen po Brně. Cena se odvíjí od počtu kusů a vzdálenosti dopravy. Vzhledem k situaci jaká se nyní nachází, je možné, že se jedná na dlouhou dobu o poslední kusy. ...

04.04.2020 17:29 | X

Příspěvek na binovakac@email.cz...

04.04.2020 17:29 | X

Pozor, nic nakupovat! Zlodějka, okrádá lidi. V pondělí dopoledne jdu na policii a bude podáno trestní oznámení za nezákonný prodej zakázaného léčiva. Identita dohledána dle čísla účtu....

04.04.2020 16:52 | Karel

Zaplatim i vyrazne nadstandartni cenu, ale potrebuji dnes mezi sedmou a osmou na metru C, nejlepe Budejovicka, Kacerov. Nabidnete. troposo16@seznam.cz...

04.04.2020 16:42 | Karel

Zaplatim i vyrazne nadstandartni cenu, ale potrebuji dnes mezi sedmou a osmou na metru C, nejlepe Budejovicka, Kacerov. Nabidnete...

04.04.2020 15:46 | Roberto Kenneth

POTREBUJETE PÔŽIČKY NA OBCHODNÉ ALEBO OSOBNÉ POUŽITIE? Poskytujeme pôžičky v inej mene s prijateľnou úrokovou sadzbou 2%. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať vynikajúce profesionálne finančné služby. Kontaktujte nás a prihláste sa tu na našej stránke alebo e-mailom: (robinsonloankerdit@gmail.com ...

04.04.2020 15:17 | Jan

Mám kapky tramal nebo i jiné léky s tramalem, osobně, Praha. jan.stopek5@seznam.cz...

04.04.2020 14:42 | Lu

prodam 100tablet zolpidemu cena 2200 mozna i dobirka....

© Doktororonline.cz | Reklama