Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

křeče v břiše po jídle

Autor: Lidka | Vloženo: 2012-02-25 14:49:09

Dobrý den,mám vyšetření fibroskopie.závěr: mírná bulbitis,deformace bulbu,antrální gastritis,H.P.odebrán vše po kontrole v pořádku.Na bulbitis předepsán hELICID 20mgPremedikace mesocain gel,volně nosem k pyloru a dále do bulbu a duodena,kde je klidný nález,bulbus hypermický, deformován,ulcus nevidím antrum hypoeremické,H.P.odebrán,řasy prav.jezírko přiměř, kardie komp.jícen klidný.Mám nechutenství k jídlu a po každém jídle bolesti břicha.Je mi 63let. Stolice normální i vyšetřena, bez jiných příznaků.Děkuji za radu Lidka

Re: křeče v břiše po jídle,následně průj

Autor: Elilinka | Vloženo: 2009-06-01 15:03:33

Zkuste vynechat jidlo, kde je laktoza, tzv. mléčný cukr, to jest mleko, maslo i Ramu (pouze Floru light či Perlu tip), některé uzeniny, pokud to bude ok,tak mate jako já laktozovou intoleranci

Autor: Blanka | Vloženo: 2009-05-21 23:43:55

Na problémy se zažíváním vám mohu doporučit doplněk stravy na přírodní bázi zcela bez chemické stabilizace.Je skvělý na obtíže se zažíváním,potíže s kilogramy,vysokým tlakem a cholesterolem.Pokud máte zájem o více informací pište na mail Blanka83@email.cz ráda vám poradím a pomůžu

Autor: Hana Hodonín | Vloženo: 2009-05-18 09:23:44

Dobrý den asi týden mám křeče v podbřišku.lékař si myslí že je to zánět močovéhoměchýře mám antibiotika.
Už týden křeče neustávají vypozorovala jsem že je to při vyprazdňování na stolici nemám ani zácpu ani průjem či nadýmáníale vždy před vyprázdněním urputná křeč podbřišku.potom celý den tupá bolest někdy náznak nevolnosti.mám sedavé zaměstnání může to být tím?mám 55 let.Děkuji za odpověď.Hanka

křeče v břiše po jídle,následně průjem

Autor: alf | Vloženo: 2008-07-30 19:28:03

Jíž asi 14dní po jídle dostávám křeče,následně jdu na WC-průjem a opět křeče.
jsem kuřák,alkohol piji občasně.
mám 38let

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

27.09.2020 22:09 | Nic

Farmaceuticke opiaty ako oxykodon alebo hydromorfon su ovela nebezpecnejsie ako heroin? To akoze vazne? Prosim ta vysvetli nam, ako moze byt tabletka z lekarne vyrobena v sterilnom laboratoriu ktora obsahuje na miligram presne mnozstvo danej latky a nic ine nebezpecnejsia ako heroin z ulice? Uved...

27.09.2020 22:03 | Ondrej

Koupím od Vás hypnogen. ...

27.09.2020 21:49 | Nic

Menej ako 2000kc za krabicku oxy 40mg alebo 80mg? hahahaha. Tak to teda vela stastia......

27.09.2020 21:16 | Oxy

Take mam zajem o oxycontin alespon 40mg...

27.09.2020 21:12 | Oxy

Pouze ze by to bylo 80mg....

27.09.2020 21:08 | Oxy

Dobry den, koupim oxycontin nejlepe od Mundi Pharma 40-80mg. Napiste prosim a odpovim a cenu jako 2000 za krabicku nebudu akceptovat. Dekuji...

27.09.2020 20:28 | chemist supplier

We are legitimate suppliers of all types of painkillers, steroids, Research Chemicals and shrooms Website: www.alphamedltd.com GBL GHB Rubifen 20 mg Ritalin Tramadol 200MG 225MG 100MG Xanax 2 mg, Dilaudid 8 mg, Oxycodone 30 mg, Suboxone strips 8 mg, all 30 mg Hydrocodone 10/325 m...

27.09.2020 20:27 | Sibutramine 15mg (Si

We are legitimate suppliers of all types of painkillers, steroids, Research Chemicals and shrooms Website: www.alphamedltd.com GBL GHB Rubifen 20 mgHHH Ritalin Tramadol 200MG 225MG 100MG Xanax 2 mg, Dilaudid 8 mg, Oxycodone 30 mg, Suboxone strips 8 mg, all 30 mg Hydrocodone 10/32...

© Doktororonline.cz | Reklama