Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

holky

Autor: .. | Vloženo: 2016-07-16 21:37:13

jsou bylinky třeba na bolestivé měsíčky, ale vždy chce zjistit jestli není někde jinej problém, tak že padejte k lékaři a když budete vědět že jste v pořádku, tak se shánějte po bylinkách. Sama vám je potom napíšu klidně. Dlouhé měsíčky vždy patří do rukou lékaře, navíc můžete mít potom problém s krví, následkem ztráty při krvácení

mam vic než 7 dnu mesičky co mam dělat

Autor: kristina | Vloženo: 2016-07-16 21:18:06

Co mam dělat

Dlouhá menstruace s přášky

Autor: Katka | Vloženo: 2011-11-08 21:17:57

Dobrý den, můj problém je, že už rok beru antikoncepci Sunya a měla jsem s ní problémy jako sou nechuť k sexu bolesti při sexu atd.. a doktorka říkala, že to je jen začátek a pak už to bude ok. Jenže nedávno jsem dostala krámy v průběhu platíčka na celých 20 dní pak jsem měla týden pauzu také celou prokrvácenou a teď jsem začla s novím platíčkem z něhož 8 prvních dní jsem neměla menstruaci a teď jí zase mám může to být prášky? nebo čím? Prosím o jakoukoliv radu .

Re: dlouhá menstruace

Autor: ruzie-ruza | Vloženo: 2010-07-05 16:48:41

prosím poradte co musim mit abych to mela,?

Autor: Veronika | Vloženo: 2010-03-23 20:44:20

Prosím, nevíte někdo čím si spustím menstruaci? Bolest břicha mám, ale nechce se mi spustit.. Děkuji

Autor: ja | Vloženo: 2009-06-02 17:17:53

ahoj

Autor: Mona | Vloženo: 2009-03-30 23:01:44

Ahoj katrinka na gyndu jdi bude to lepší aspon budeš vědět na čem jsi a jestli to neni neco jiného.Nezanedbej nic.Mona

Autor: karlinka | Vloženo: 2009-03-30 14:53:11

ahojky potrebuju poradit nikdy sem nemela menstruaci vic jak 7 dni ted ji mam 8 den a porad da se rict hodne nevim co mam delat bojim se a na gyndu se bojim jit taky prosim pomoc te mi

Autor: Mona | Vloženo: 2009-02-17 19:08:34

Ahoj nevim jak každý ginekolog ale některý to nedělá uvidiš sama ale měla by jsi tam jít.

Autor: kača | Vloženo: 2009-02-17 18:58:14

Mám menstruaci už třetí týden:Chystám se s tím zajít na gyndu..budou mě vyšetřovat i když menstuuji?

Autor: Mona | Vloženo: 2009-01-23 23:03:15

ahoj každá holka to má jinak nejsi nemocná nachlazená pokud ano tak to budeš mit.

Autor: Kata | Vloženo: 2009-01-23 19:53:25

Ahoj, ja mam menstruaci dnes uz 10. den...:( Je to normalni?

Autor: Mona | Vloženo: 2008-12-28 23:56:43

Ahoj měla by jsi jít na gyndu tam ti pomužou já jsem to taky tak měla ale ted mám zase problém jinej že jsem to už 4 měsíc nedostala.Tak jdi na gyndu tam ti pomužou.Jinou radu ti tu holky nedaji.

Autor: Anča | Vloženo: 2008-12-28 22:55:42

ahojky holky!!u mě to třeba v listopadu trvalo 8 dní a pak od 15. až do konce měsíce, dohromady 24 dní v měsíci a teď v porsinci to trvalo od 1. do 9. a pak od 14. až do teď, je pořád strašně silná, portékají mi kalhotky, mám na sobě kolikrát i dvoje kraťasy a někdy i kalhoty když nejsem doma a vždycky to proteče a ničí se mi tím oblečení!!ale na gyndu se moooc a moooc bojím jít!je mi 17 let.a menses jsem poprvý dostala letos v roce 2008 na začátku ledna!!ale od těch 3 až 7 dní, což normálně menses má trvat to trvalo jednou 3 dni a pak jednou nebo 2krát 8 dní a jinak je to 9, 6, 11, 16,14, 24 a ted 24 a ještě tenhle měsíc neskončil a intenzita a množsztví krve se nezmenšuje, ba naopak bych řekal že se zvětšuje, ale nevim!:-( poradte nějaké léky, nebo bylinky, ale ke gynekoložce nechci!!a ještě se chci zeptat...až tam jednou budu muset jít, je lepší žena nebo muž gynekolog??já se stydim i před vlastní mamou a před tátou teprve...ale myslím si že žena bude por mě lepší, ale stejnak se vás radši ptám..odpovězte mi některá porsím a co nejrychleji to pude!!kuju moooc!!nejhorší je, že ted když jsou vánoční prázdniny tak to portékání je celkem v poho, i když..., na těch vánočních návštěvám skrývat ten černo červenej velkej flek na kalhotách nebylo nic lehkýho..., ale doufám že to nepotrvá i když zase začně škola!!to bude hooorší!a taky se o tom bojím říct mamce, že mám tak dlouhou a nepravidelnou menstruaci!!:-(:-(:-(poradte prosííím!!

Autor: Katka | Vloženo: 2008-10-06 12:50:19

Holky, neblbněte a běžte na gyndu! Vyšetření nebolí a určitě Vám pomůžou! Každopádně mě pomohla antikoncepce - menstruace se mi zkrátila a je i méně bolestivá... Ale co hlavně, vím den a pomalu i hodinu, kdy to dostanu! To za to stojí, ne? :-) Seberte odvahu a běžte! Radši bych šla stokrát na gyndu než jednou k zubaři! Fakt to nic neni!!! Držim palce.

Autor: Martula | Vloženo: 2008-09-25 21:19:12

čusík lidim já mám takový problém že zas nemám pravidelnou menstruaci třeba jí jeden měsíc mám a pak další dva měsíce ne pak zas dva měsíce za sebou jo je to prostě hrůza a trvá to už 3 roky nevim co s tim a na gyndu se mi nechce

Autor: Mona | Vloženo: 2008-07-27 17:21:09

tak to se ti nedivím že jsi to měla tak dlouho já jsem to měla taky dlouho a odeznělo to samo uvidíš jak to bude časem mě se to ted spravilo akorát ted to nemám třeba jeden měsíc a pak zase druhej jo ale to se časem zpravý???

Autor: Andrea | Vloženo: 2008-07-22 22:16:52

Dobry vecer chcela by som poradit ohladne menstruacii. Uz 4tyzden mam bez prestavky menstruaciu, bola som aj u doktora a dal mi prasky na zastavenie mestruace ale bolelo ma z nich hrozne brucho a bolo mi spatne tak som ich vysadila a menzes mi nepresiel. Predtym som bola tiez na vysetreni a zistil mi ze som mala kvasinkovu infekciu a chlamydie ale povedal mi ze tie by mali byt uz prec. Poradte mi prosim nieco na zastavenie menzesu lebo uz som vycerpana 4tyzdne je vela a bez prestavky neviem co mam robit. Dakujem s pozdravom Andrea

Autor: Eva | Vloženo: 2008-03-05 12:01:40

Holky neblaznete a jdete s tim na gyndu. Nikdo vam neporadi jen tak pres internet. Zalezi totiz na spouste veci jako kolik vam je let atd. Taky hodne zalezi na psychickem stavu treba.A taky kdyz je clovek nachlazeny ci nemocny, pripadne bere nejake leky, to vsechno na to ma vliv. Ale chce to opravdu zajit k doktorovi. Tady bylinky nic nenadelaji. A doktor vam vzdycky nejak pomuze, nebo aspon vas uklidni. Ale co kdyby to bylo neco vazneho..clovek nikdy nevi. Radsi jit driv nez pozdej...

Autor: Bublifuk | Vloženo: 2008-03-04 18:13:37

Mam opacny problem, menstruaci mam spozdenou asi o 15 dni , je to normalni? kdyz doposud jsem ji mela pravidelnou? Tehotna nejsem:-)

Autor: aaa | Vloženo: 2008-02-29 15:08:57

Ahoj ja tohle mela taky.Menzes jsem mela 14dni bez prestavky.Mela jsem toho uz dost tak jsem sla k lekari a rekla mu ze mam menzes uz 14dni,napsal mi nejake prasky ty sem pak brala a menzes prestal.Takze staci zajit na gyndu rict jak dlouho mas menzes a on ti pommuze.

Autor: Monča | Vloženo: 2008-02-29 10:32:58

Ahoj Kato tak bylynky nemám ale dala jsem si ibalgin 600 je to na bolest ale antikoncepce ti nepomuže ani mě nepomohla.Jinak se otoč na doktora.Ahoj a díky

Autor: Katka | Vloženo: 2008-02-26 13:52:49

Také mám problémy s dlouhou a bolestivou - ale hlavně silnou menstruací. Zkoušela jsem i změnu antikoncepce, ale to nepomáhá. Nemáte nějaký typ? Třeba nějaké bilinky nebo tak něco? Předem dík. Katka

dlouhá menstruace

Autor: Monča | Vloženo: 2008-01-12 16:09:10

Chtěla jsem se mám ted problém s menstruaci už to mám 8 den a nechce se to zastavit tak nevím co mám dělat poradte mi a ktomu jsem ještě nachlazená.Děkuji Mona

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

03.06.2020 02:35 | chemist supplier

Koupit Rubifen, Ritalin, Concerta, Adderall, Sibutramine, Dysport, Botox, Restylane, Surgiderm atd. Nabízíme všechny druhy tabletky na hubnutí s aktivní složka sibutraminu, která inhibuje příjem kalorií chuť k jídlu, zvýšení nasycení a zvýšení metabolismu, zvýšení kalorický příjem těla. Seznam p...

03.06.2020 02:35 | chemist supplier

Koupit Rubifen, Ritalin, Concerta, Adderall, Sibutramine, Dysport, Botox, Restylane, Surgiderm atd. Nabízíme všechny druhy tabletky na hubnutí s aktivní složka sibutraminu, která inhibuje příjem kalorií chuť k jídlu, zvýšení nasycení a zvýšení metabolismu, zvýšení kalorický příjem těla. Seznam p...

03.06.2020 02:33 | chemist supplier

03.06.2020 02:32 | chemist supplier

03.06.2020 02:29 | chemist supplier

03.06.2020 02:28 | chemist supplier

03.06.2020 02:26 | chemist supplier

03.06.2020 02:25 | chemist supplier

© Doktororonline.cz | Reklama