Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Nález ny varleti

Autor: Jana | Vloženo: 2014-03-27 17:59:41

Dobrý den, přítelovi se na povrchu varlete udelala mala tvrda kulicka. Myslíte, že je třeba zajít ihned na vyšetření nebo máme počkat? Dnes to zjistil. Děkuji za odpověď.

RAKOVINA VARLAT

Autor: Marian | Vloženo: 2011-04-04 21:27:25

Dobrý den mam menší dotaz.Na levém varleti sem nahmatal takovou šlachu přesně ve prostřed varlete (na povrchu) dlouhou asi 3 mm která část vede po varleti a pak mimo něj,nevím jestli je to kvůli vodní kíle a nebo je to rakovina..? děkuju za pomoc..

Re: RAKOVINA VARLAT ???

Autor: beryyysec | Vloženo: 2009-06-21 15:20:59

Dobry den pane doktore, mel bych takovy problem, nevim zda li mi dokazete nejak pomoci, ale radeji se zeptam.. Je mi 22 let a v 16 letech me doktorka nasla na levem varleti variokokelu, sel jsem s tim na operasci, kdy jsem mel byt druhy den propusten, ale operace, ktera mela byt jen lokalne umrtvena se nepovedla (pry jsem mel male zily ve varleti) a proto se musela operace presunout na operacni sal..Pak probihalo vsechno v poradku.. Levé varle mam sice vetsi, neni uplne hladke ale pry je vsechno v poradku, je tento jev normalnui??? A druhy dotaz, nedavno jsem zjistil ze mam na leve strane trisla jakousi bulku, muze se jednat o nejaky nador?? Nebo to muze byt zpusobeno operaci?? Predem dekuji za odpoved na muj ponekud dlouhy a jiste zajimavy dotaz....

Autor: Pepan | Vloženo: 2009-03-10 22:13:19

Dobrý den.Měl bych dotaz.Již nějakou dobu u sebe pozoruji tupou bolest praveho varlete s mírnym tlakem do podřišku směrem k slepaku(odoperován)se směrováním na pravou ledvinu.Nemam problemy s močením ani nepozoruji zduření varlete.Děkuji za odpověd

Autor: Klára | Vloženo: 2009-02-04 20:06:31

Dobrý den,mám dotaz...přítele už asi 2 dny bolí levé varle,ztěžuje si jen na občasnou bolest,zduření není,potíže při močení také ne,nikde nenašel bulku či zduření.Můžete mi prosím poradit, o co by se mohlo jednat?Děkuji

Autor: Jana | Vloženo: 2008-06-29 21:06:45

Podívejte se na http://ganoexcel.tym.cz
Jsou tam produkty s houbou Reischi.
Lesklokorka lesklá (REISHI) - Ganoderma lucidum
Čínská lidová medicína používá LING – ZHI (čínský název houby- kouzelná rostlina) více než 4000 let a pro její lečebné účinky se rozšíříla do celé Asie (v Japonsku je známá pod názvem Reishi), kde se používá proti chronické žloutence a chronické bronchitidě, astmatu, vysokému krevnímu tlaku, na záněty kloubů, ledvin a posílení plodnosti a nespavosti. Obsahuje cukry, aminokyseliny, vitamíny a minerální látky (měď, zinek, mangan, draslík, horčík). Aktivní látky polysacharidy působí na posílení imunitního systému, tlumení nádorového bujení a jejich účinky se znásobují v kombinaci s vitamínem C. Na základě vynikajících výsledků z praxe je v Japonsku houba Reishi oficiálně registrovaná jako doplňujíci prostředek v průběhu léčby rakoviny na snížení následku chemoterapie. Cyklické uhlovodíky, triterpeny a kyseliny snižují krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Příznivě působí na játra, neurologické onemocnění, obnovuje chuť k jídlu a posiluje srdce a pokláda se za nejúčinější houbu při vyčerpanosti.
Unikátní mechanismus protinádorového účinku vysoce účinných složek obsažených v Reischi spočívá na biochemických rozdílech mezi normálními a nádorovými buňkami v metabolismu fosfolipidů. Dalším pozitivním protinádorovým účinkem je inhibiční účinek na enzymatickou aktivitu proteinkinázy C, která ovlivňuje schopnost nádorů šířit se. Na rozdíl od cytostatik není Reischi pro zdravé buňky toxická a to ani ve vysokých dávkách při dlouhodobém podávání. Účinné látky se prakticky ledvinami nevylučují, kumulují se v důležitých orgánech a především v nádorech. To umožňuje dosáhnout takové efektivity látky, která zlikviduje nádorové buňky, přičemž není narušena funkce orgánů a navíc je podpořen imunitní systém.
Pevné zdraví všem přeje Jana

Autor: Jan.Gutenberg | Vloženo: 2008-06-09 20:28:25

Mám obdobný problém jako Franta (nasel jsem si pri samo vysetreni zvetseni nadvarlete a pozdej objevil asi 2mm zdureni zlazy,ktera vede od nadvarlete,ktere kdyz stisknu vyvolava bolest az do podbrisku, rovněž při delším sezení nebo námaze se bolestivost zvětšuje). Byl jsem již dvakrát u urologa a jelikož jsem byl onkologický pacient, musím uznat, že mne to dost znepokojuje. Bylo mi však při prohlídce řečeno, že jde zřejmě o cistu. I markery byly v pořádku, sono rovněž. Pokud mohu požádat, rád bych nějaké odborné stanovisko...

Autor: Franta | Vloženo: 2007-11-19 23:36:12

rad bych vedel vas nazor,nasel jsem si pri samo vysetreni zvetseni nadvarlete a pozdej objevil asi 2mm zdureni zlazy,ktera vede od nadvarlete,ktere kdyz stisknu vyvolava bolest az do podbrisku,prosim o zvazeni vsech moznosti odpovedi,chystam se jit na urologicke vysetreni,ale problem je,pracuji v zahranici a dostanu se k doktorovi jen na dovolene,kterou dostanu nejdrive v lednu,dekuji moc

Autor: babi | Vloženo: 2007-08-26 03:45:58

Dopřejte si ozdravnou detoxikační kůru přírodními produkty.
http://mpetruj.sblog.cz

RAKOVINA VARLAT ???

Autor: david | Vloženo: 2007-07-29 13:33:59

asi před 14 dny mě začali bolet varlata , je to taková tupá bolest jak při úderu nebo kopanci do nich ale ne tak intenzivní ale nepříjemné to je hlavně při sezení na židly nebo na bobku. Žádné zduření nebo zvětšení nemám ani žádné bulky jen ta nepříjemná tupá bolest....může to být rakovina ??? co mám dělat na koho se mám obrátit. předem děkuji za odpověd.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

22.02.2020 00:57 | František

Dobrý den, měl bych zájem o tramal. Kontaktujte mě, prosím, na mail. Děkuji. S pozdravem František Dobrota...

22.02.2020 00:03 | Elena

Vážení uchádzači o pôžičku. Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať podnikať? Táto úverová spoločnosť bola založená po celom svete v oblasti ľudských práv s jediným cieľom pomáhať chudobným a ľuďom, ktorí majú finančné problémy so životom. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s pod...

21.02.2020 23:48 | Argon junior

Buying ritalin or addy in plzen, personal handover please. aj.hero94@gmail.com...

21.02.2020 23:19 | pavelelek

Mám 5 krabič buprenorfin actavis 35-25náplastí,nejlépe osobní předání.Pokud mate zajem pošlu foto atd....

21.02.2020 23:14 | pavelelek

5 balení buprenorfinu actavis 35,napište domluvíme se....

21.02.2020 21:59 | Anna

Dobrý den, Nabízím ritalin,Neurol,lyricu, či některá antidepresiva.. Rychlé jednání, osobně Praha Tel. SMS 702612335...

21.02.2020 20:33 | Pharma

Oxycontin mate?...

21.02.2020 19:45 | sinus

Mám navíc DHC Continus 60mg x60Tbl,Tramal 100Mg/30Tbl,Transtec Buprenorfín....

© Doktororonline.cz | Reklama