Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Hejdova Marie

Autor: Eva | Vloženo: 2016-05-26 15:18:23

Tak to je víc problémů, co se týká nemocenský, tak pokud má normální smlouvu se zaměstnavatelem, tak proplatit nemocenskou musí, pokud ne, je to pro úřad práce(jenom se to tam udá, že mu neproplatil nemocenskou první 3 týdny, což je povinen), který by se tím měl zabývat, rozhodně to není tím že je důchodce, pokud má smlouvu na dobu neurčitou a nemá smlouvu na nějakou brigádu(smlouva o provedení práce, smlouva o díle..), tak má nárok na nemocenskou, i u nás v práci dělají důchodci, jenom mají placený určitý počet dnů v roce, potom už proplacený nejsou. Co se týká motání hlavy, chce to k lékaři a i mu říct o lécích, které bere a ty co jsou tady pod rukou, odhaduji že to je únavou, tak že to chce nějaký dva týdny oraz. Hodně štěstí a zdraví

Motani hlavy,silné pocení,slabost...

Autor: Hejdova Marie | Vloženo: 2016-05-26 08:23:15

Dobrý den.Mám přítele,kterému je 63 let.Je už v důchodu,ale do zaměstnaní musí chodit.Ale k problému.Motá se mu hlava,potí se a je mu na zvracení.Pitný režim má a dost,ale má nechuť k jídlu.Marodit nemůže,zaměstnavatel marodni neproplaci.Tak aspoň takhle prosím o radu,jak bych mu mohla pomoci.A ještě jednu otázku,objednal si po telefonů nějaké prášky Halvetia Apotheke Heart Complex,které nikdy nebral.Mohou být také příčinou?Děkuji za odpověď.

Motání hlavy

Autor: pajut | Vloženo: 2014-07-02 20:03:56

mota se mi hlava už tři měsíce, mám houpavou stabilitu co druhy den, nevíte čím to muže být?

Motání hlavy

Autor: pavlína | Vloženo: 2014-03-30 19:38:54

Ráno když vstanu zamotá se mi hlava....Nebo i během dne se mi hlava zamotá musím si sednout nebo se zastavit..!!A je mi 12 nikdo z rodiny nemá ani neměl takovéto problémi..Bojím se že se to zhorší..!!Vždy když se ráno probudím se mi to stáva už od školky,ale v posledních se mi to děj každy den a každé ráno předcházejíci týdny a roky,měsíce se mi to každý den nestávalo ani menstruaci dva měsíce nedostala..Bojím se..!Prosím poraďte mi někdo..

Motaní hlavy

Autor: Terka | Vloženo: 2011-12-09 12:10:16

ahoj mám podobný problém jako vy,už asi od patnácti jsem trpěla tím že když jsem prudce vstala tak se mi začernilo před očima.to jsem tolik neřešila neměla jsem z toho strach věděla jsem jsem že mám nízký tlak a že je to normálni,ale potom asi v 18nácti letech mi začali jiné problémy z ničeho nic se mi třeba v práci začala motat hlava nevěděla jsem co se děje odvezli mě do nemocnice a tam mi nic nezjistili prej jsem v pořádku.pak několik dní po té jsem otěhotněla zavratě a mdloby jsem měla ale věděla jsem že je to v těhotenství normální myslela jsem že až porodím tyhle stavy mě přejdou ale naopak nepřešli spíš se mi to zhoršilo když ráno vstanu mírně se mi motá hlava a dostávám z toho strach že se mi uplně rozbuší srdce asi je to tím strachem ale já mám pocity že snad umírám nebo co nechápu to někdy se mi to stává přes den z ničeho nic a když se mi tenhle stav vrátí někdy mám i pocit že spím že jsem ve snu prostě blbě vnímám je mi dvacet a vím že ve dvaceti tohle není normální vím že kdybych s tím šla k doktorovi tak by mi řekl že mi nic není jako vždy bych byla jen za hypochondra můžete mi poradit prosím co mám s tím dělat nechci mít takové stavy!!!!

motani hlavy

Autor: iveta | Vloženo: 2011-10-29 10:29:17

Já mam ty samé problémy. Skuste si zajít na neurologii,protože to může byt způsobeno třeba nedostatkem vitamínu,nebo nedostatek vody.... Jestli pijete dostatek vody a máte dostatek vitamínu,zajděte si k doktorovi...Nic za to nedáte :) Taky mě čeka vyšetřeni na neurologii,držím palce ;)

Re: Motání hlavy

Autor: vlasta | Vloženo: 2010-08-12 07:57:37

Myslím, že závratě jsou primárně problém krční páteře, tedy aspon klasická závrať. Hlavní je totiž nepadat!. Prý na to pomáhá gingi max, obsahující gikgo bilobu.

Autor: cihulda | Vloženo: 2010-06-01 08:12:02

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na možnou příčinu mých nočních motolic. Stává se mi občas, že když v noci vstanu k dítěti či na záchod, začne se mi strašně točit hlava, polije mne horkost a hučí mi v uších. Musím si vždy sednou, abych neupadla. Poté když vstanu, je to stejné a mám problém se vůbec dostat zpět do postele. Vleže je to v pořádku.
Děkuji

Autor: Pitris | Vloženo: 2010-05-27 22:35:39

Ahojte všichni. Takže mě se mota hlava už něco pres 6 roku je mi 17. Takze jsem nasbíral čím jak nejvíc informací o tom proc se vám mota hlava. 1, kdyby jste měli epileptický zachvat tak se vam mota hlava a klepete se. 2.rovnováha v usích, zanět, a dokonce jsem slyšel ze to muže být i usazeným usním mazem, 3, Očima 4, Od páteře ( centrum je mezi 5 az 6 obratlem) 5, Nádor v hlavě. 6 Jine príčiny (Tlakem, Málo hořčíku!!!(Magnesium) atd.... Pokud máte to co ja, že jdete například po městě a začnou vam oči sjiždět směrem od shora dolu tak ani ja ani doktoři neví co se mnou je. Když zachovám klid a nepanikařím třeba když jdu po městě tak se motaní hlavy utlumi je to něco jako šok. Nedávno jsem vyfasoval brýle na dálku a to mam jenom 0,75 na levém i pravém oku (mělo byt to byt tema ocima) Hned jak jsem jsi je nasadil tak uleva, ale jistej jsi bejt nemuzu. Doteď nevím co se mnou je a ani doktoři. Pomalu mě budou posílat na vyšetreni až mi zjisti co mi vlastně je takže pokud jsou přiznaky stejné radím zajdete jsi k vaší doktorce. Není to žádná sranda!!! Představte jsi ze pojedete v autě a najednou se vám bude motat hlava a vy nebudete mít čas ani zastavit.

Autor: lucinka | Vloženo: 2010-03-22 05:59:43

Dobry den!ja mam stejny problem jak tady pisou ostatni,pred nedavnem jsem dostala epilepticky zachvat a beru na to prasky,ale ze mi je nejlip rict nemuzu!k veceru apo renu hlavne se mi toci hlava jak kdybych opravdu mela spadnout,ale vzdy to nejak udrzim,ale priste to tak nemusi byt!a jeste se semnou furt hada pritel a to taky nezvladam!porad te mi co mam delat.dekuji za odpoved.lucka!

Autor: Majki | Vloženo: 2008-04-07 10:32:52

Ahoj, poradí mi někdo?? Asi tak 4 roky se mi motá hlava, někdy víc, někdy míň, občas jsem i v pohodě. Doktorka mi změřila tlak a ten prý mám v pořádku (doma mi to píše error) a prý málo piju. Tak jsem se snažila zvýšit příjem tekutin, ale je to pořád stejné. Už nevím, co mám dělat, bojím se sama někam jít, abych někde nepadla.

Autor: Denny | Vloženo: 2008-01-22 19:35:54

Ahoj, mám už od narození takové zvláštní potíže.Nevím jak přesně to popsat.Pravidelně po třech měsících asi tak dva dny zvracím. Začne to brzo ráno a kolem poledne už je mi lépe.Druhý den to samé.Můžu pít jen ovocný čaj.Po černém začnu hned zase zvracet.Další dny hned potom se mi po probuzení motá hlava při každém prudším pohybu nebo třeba jen otočením hlavou..jak se mi zamotá..zárověn mě prudce zabolí v břiše...trvá to asi tak 5 sekund.Jde to tak i několikrát za sebou.Užívám na to homeopatika boiron ch5..Trošku to pomáhá.Ale nevím jak to léčit.Doktoři ani jinde neví co to přesně je.Tak sem se spíš chtěla zeptat jestli jste se s tím někdo někdy nesetkal....

Autor: Peta | Vloženo: 2007-12-07 21:49:01

motá se mi hlava již od 5 třídy a teť jsem v druháku a občas se ktomu přidá tak trošku píchaní okolo spánku a v celé hlavě i že nevidím a doktoři nic neví čím to je ?

Autor: maco | Vloženo: 2007-08-26 18:18:36

Ahoj Všem.Chtěl bych se tady někoho z Vás zeptat,co to asi múže být??? Už asi měsíc mám takové divné stavy.Jsem úlně slabej a ze začátku tady těch atavu jse mi stávalo,že jsem myslel,ža asi tak 20 krát odpadnu,úplná slabost,pocení a někdy jsem se celej rozkepal.Byl jsem na pohotovosti a tam to hodil doktor,že je moc velké teplo a dal mi asi magneziovou kapačku.No po ní mi bylo jak aj před ní.Tak jsem druhej den zašel za mim doktorem a tak nastalo šetření:krve - moče - neurolog - EKG - RTG S a P - sono břicha a nakonec aj sono srdce...všechny výsledky,bez nálezu.Tak už nevím co to múže být a doktor si asi myslí,že mi nic není,nebo nevím,co.Mimo to jsem už byl asi 5 krát pohotovosti,ale stejně nic.Nehledě na to jsem zhubnul 8kg.ale aj to podle doktora nic neznamená.Nic méně to trvá už měsíc,stím,že ty stavy,se neprojevujou každej den,ale dejme tomu co třetí čtvrtej.Napsal mi doktor aj vycházky,zase někdy je to v pohodě,jindy zas po 15 minutách,mám motáni hlavy a začnu jse mi klepat kolena a jsem úplně slabej.Pak už je mi slabě aj když něco vypiju a nebo ,když aj něco cítim(kouř,vuni,nebo tak něco)Ale změnilo se to tím,že se mi začala motat hlava a posledně jsem už dostal aj horečku,měl jsem 37,4 dva dny.Múže mi tady někdo poradit a nebo něco takového co mám dělat ??? Neléčim se nanic a ni nejsem na nic alergii a nemocnej jsem nebyl asi 9 roků.
Předem Vám moc děkuju za odpovět.

Autor: hanka | Vloženo: 2007-05-29 17:50:39

Záleží na tom, jaké máš další příznaky: únava, malátnost, pocit těžkého těla a nohou, závratě po postavení. Nebo: chronické bolesti hlavy, závratě, pocity na zvracení. Bolesti hlavy, křeče, točení hlavy, třes. Tradiční čínská medicína má několik směsí, které řeší závratě. Záleží ale na dalších příznacích. Bylo by potřeba vypracovat konzultační dotazník a zjistit objektivní příčinu potíží. Máte-li zájem, zašlu dotazník, v rámci praxe dělám diagnostiku zdarma. Měsíční užívání bylinných kuliček z tradiční čínské medicíny stojí cca 800,-, výsledky by měly být vidět po měsíci, ale záleží na tom, jak dlouho Vás problémy trápí. Máte-li o dotazník zájem, napište mi na jin_jang@volny.cz. S pozdravem Hanka.

Autor: petra | Vloženo: 2007-05-12 18:08:06

motá se mi hlava už od 5 třídy a teť jsem v prváku a občas se ktomu přidá i že nevidím a doktoři nic neví čím to je

Autor: Radka | Vloženo: 2006-12-15 15:36:00

Ve většině případů to bývá opravdu nízkým tlakem.Někomu pomáhá káva a energetické nápoje,někdo si dává ráno malého panáka.Já osobně doporučuji užívání produktu IKAN a ANTILIPIDOVÝ ČAJ z http://www.bady.cz Ikan mírně zvyšuje krevní tlak, antilipidový čaj dokáže krevní tlak upravit do stabilního stavu.Pije se horký,vlažný nebo studený,podle toho jaký krevní tlak máte.Při nízkém krevním tlaku se čaj pije studený.Více info na webu.

Autor: Kačenka | Vloženo: 2006-12-14 17:17:50

Mám stejné problémi ale doktor mi řekl že je to mím nízkým tlakem.Třeba jste na tom stejně

Motání hlavy

Autor: Dany | Vloženo: 2006-11-04 21:38:42

Nevíte čím to je ... Stalo se mi to už 2x... Kdyz vypiju kávu, tak se mi začne mírně točit hlava

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

31.05.2020 12:03 | Pestík

Koupím léky na astma berodual ,ventolin cenu respektuji.Petr...

31.05.2020 10:23 | Lucie

Posíláte Katka i poštou? ...

31.05.2020 09:57 | Dagmar

Koupím adipex osobni předání Praha, Melnik...

31.05.2020 09:53 | Katka

Prodám levně léky, tramal kapky 100ml 2x, rivotril 2mg více kusů, diazepam 10mg 2x,neurol 1mg 4x a dalsi...

31.05.2020 09:43 | Karel

Pokud bych chtěl půjčku, co vše k tomu potřebuji krom pravidelného příjmu?...

31.05.2020 09:39 | Karel

karelmatej12@seznam.cz Pouze osobní předání Praha. Helex Retard1mg z prodlouženym účinkem 3 krabičky. Rivotril 2mg dvě krabičky. Pište prosím na email děkuji. ...

31.05.2020 09:35 | Karel

Prodám rivotril 2mg osobní předání pouze PRAHA,xanax ale od jiného výrobce helex retard 1mg. Klidně se informuje v lékárně. 3 krabičky helex retard z prodlouženym účinkem. Pište prosím zájemci na email. ...

31.05.2020 09:26 | Karel

Prodám 2 krabičky rivotrilu a podobný lék jako xanax ale pod jiným názvem. ...

© Doktororonline.cz | Reklama