Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Re: bile flicky na penisu

Autor: Denny | Vloženo: 2009-05-30 19:36:25

to co tě trápí je nejspíš Hirsuties papillaris penis
Nejni to nemoc a nijak se to nedá léčit mělo by to věkem samovolně zmizet, mám je taky a v ničem ti nepřekáží

Re: bile flicky na penisu

Autor: Petr | Vloženo: 2009-05-12 19:04:01

Ahoj..Jak jsem si tak cetl a doufal ze najdu odpoved na svuj problem, tak pozoruji ze vsichni pisou, ze maji na zaludovi cervene flicky. Ja mam trochu jiny problem. Okolo zaludu resp. na zaludu mam mnoho bilich pupinku. mam uz to nejake 2-3 roky a nevim si s tim rady, a jeste mi nebylo 18 takze bych se chtel vyvarovat koznimu lekari aby se to nedozvedeli rodice bo jini lide, nechci to zverejnovat, doufam ze chapete. Takze jeslti s tím nekdo ma zkusenost, opravdu ale opravdu bych uvital pomoc, neco jak se toho zbavit. Jak jsem rikal je to okolo zaludu resp. okolo zaludu mnoho bilich pupinku. Nejsou velke, neco jako male bedary. Stejny problem mam i na varlatech ale vsiml jsem si ze z tehle (na varlatech mensich) pupinku vyrustaji chlupy. Prosim o pomoc na e-mail Allucarrd@seznam.cz . Dekuji a nashle :)

Re: Flek okolo penisu a na něm

Autor: martin | Vloženo: 2009-05-09 14:30:46

Ahoj mam na svem penisu na zaludovi takove cervene flicky neboli to mel jsem to i jednou ale zmizeli do par dni a ted znova o neco vice nevi to co to je prosim ?

Autor: Honza | Vloženo: 2009-05-08 16:29:21

Dobrý den asi pred mesicem se mi obevil na zaludu malý cervený flicek který se pomalu zvetsuje prosim o radu co s tim mam delat a jak se toho zbavit. kdýz si pretahnu predkozku tak je takový rozmokvaný a ma neco jako bilý povlak. mazu si to uz asi 5 dni canestenem ale nepomaha to. Dekuju za odpoved na mail.

Autor: Patrik | Vloženo: 2009-04-19 22:55:12

Ahoj...chtel bych se zeptat na par veci mam pod zaludem zarudlou(asi podrazdenou) pokozku neboli me to pri chuzi ale kdyz si sahnu na to zarudle misto neni to zrovna prijenme mozna to mam nijak vic citlive nez bych mel mit a na zacatku zaludu mam male bile vystouple tecky nevite nekdo co s tim prosim??....pripadne napady nebo odpovedi mi prosim na piste na trhall753@seznam.cz predem dekuji

Autor: hu | Vloženo: 2009-01-22 18:58:11

maš si to canestenem je to nejspíš mykoza

Autor: terafex | Vloženo: 2009-01-18 01:26:55

Dobry večer,

Udělali se mi červené spíše skvrnky na předkožce a těsně u žaludu.Spoj mezi žaludem a predkožkou mam zarudlý a povrch má někde nažloutlou barvu, jakoby hnis!svrnky nebolí při dotyku, jen jedna těsně u žaludu,spoj mezi žaludem a předkožkou při stáhnutí predkožky strašně pálí a bolí, po chvíli to přejde, ale jakmile(ho chvíli nechám tak) a opět stáhnu předkožku tak to opět strašně bolí. Stalo se to asi dva dny po sexu s partnerkou, bojím se že to je neco vážnejšího, tak žádám o radu pokud s tím máte někdo zkušenosti, nebo jestli by slíše nebylo lepší vyhledat odbornou pomoc(lékaře)

Předem děkuji za odpověd

Autor: martin | Vloženo: 2009-01-15 19:38:21

dobry den mam takovy problem je mi 18 let..na spodni části penisu se mi udelaly takove 2 asi 1 cm velke bílé fleky..neni to uplne bíle spys jako by tam byla o hodne slabsi kůže než jinde...a také je to na tomto místěo dost citlivejsi....mam opravdu strach ze je to neco vážného ale k jít s tím doktorovi se stidim....protovas chci poprosit o radu ...odpovezte prosim na email bembim@seznam.cz ..popripade udam bližší info

Flek okolo penisu a na něm

Autor: Tomáš | Vloženo: 2009-01-09 21:23:58

Dobrý večer, chci se zeptat...Mám na penisu a okolo něj takovej bílej flek...Chci se zeptat co to mlže bejt a jestli se to dá léčit? Děkuji za odpovědi

Fleky na Varlatech

Autor: Janko | Vloženo: 2009-01-03 21:03:28

Dobrý den, mám asi jeden měsíc bílé skvrny na varlatech. Nijak to nesvědí jen napohled je to jiné. Prosím o radu co to může být a co by to vyléčilo. Děkuji

Re: fleky na žaludu

Autor: Jan | Vloženo: 2008-12-29 01:22:38

Nevím co přesně máš, ale na řadu infekcí na žaludu a předkožce naprosto bezvadně zabírá mít to celé v suchu a větrané - chodit s žaludem trvale obnaženým, jako bys měl obřízku. Ty infekce se udržují a množí jen ve vlhku, a na vzduchu to brzo vzdají. :-) Z počátku je chození s obnaženým trochu nepříjemné, ale během 14 dnů se žalud otrká a zvykne si. Kůže na žaludu se časem otuží, takže je výrazně odolnější vůči infekcím a jinému podráždění a ani recidivy nehrozí. Je překvapující, kolik mužů tuto metodu trvale používá (cca 40%) viz. „Show me the results“ na stránce anonymního dotazníku
http://www.opinion.com.au/5772_Uncut_guys:_have_you_tried_keeping_your_foreskin_r.htm#
Na začátku léčby je též vhodné 2x denně máčet 10 min v růžovém (ne fialovém) roztoku hypermanganu.

Bílý flek na žaludu

Autor: XYZ | Vloženo: 2008-11-10 20:40:28

Dobrý den, mám problém že mám na žaludu už asi měsíc bílé fleky na žaludu, a to přesně dva půlkruhové, ve tvaru závorek ( ) tvořící skoro kruh pod močovým otvorem,takže je tento kruh rozdelen takovou tou kůží tam. je velký asi0,7cm okraje rozpyté do vytracena.Nebolí, nic.Málo viditelný, netvoří žádne, nebo jen nepatrné změny na výšku sliznice. Jen VELICE nerad bych stím šel k doktoru, a protože to neboli je to přehlídnutelné a nevýrazne tak čekám že to zmizi. Kdybyste mi poradili co to je, a jak se toho zbavit byl bych vám hluboce zavázán. předem dekuji za odpoved na email.

Re: Flíčky na penisu

Autor: michal | Vloženo: 2008-11-09 17:38:16

a dá se to léčit nebo se toho nejak jak koli zbavit?

Autor: star | Vloženo: 2008-11-08 21:16:45

myslím si že je to možná vitiligo..taky tím trpím, ovšem na ž. genitáliích..:/

Autor: michal | Vloženo: 2008-11-08 20:30:07

Dobrý Den

Je mi 18 let mam na levé strane od žaludu vjetší bilí flek
ve velikosti 1-3cm při dotyku nebolí nepali ale mam strach jestli nejde hlavně o nejakou pohlavní chorobu,pohlavní styk jsem ještě nemel,prosím pište na emiejl předem dekuji za radu.

Autor: zachy | Vloženo: 2008-07-12 06:30:35

Dobry den,
priblizne pred pul rokem se mi na predkozce udelal svrtle hneda skvrna.Je tam stale a k ni pribola jeste jedna na spodni casti penisu.Nepocituji zadnou bolest.Jednu dobu jsem casto masturboval.nevim,jestli se jedna o nejake podlitiny,ktere jen tak nezmizi,nebo se jedna o neco jineho.
Dekuji

Autor: Pepa | Vloženo: 2008-06-11 15:57:17

Dobry dne chtel bych se zepta co znamenaji male cervene flicky na zaludu nikdy sem tim to netrpel...Dale bych moc rad vedel co jsou takove male bile pupinky na okraji zaludu kolem dokolo...A treti vec co me trapi: da se rict ze na celem penysu krome zaludu mam takove pupinky vypada to skoro jako akne a da se to vymacknout toto uz mam hodne dlouho a zda se mi ze porad vic a vic zadam o radu prosim co to je a co se s tim da delat popripade jak se toho mam zbavit dekuji za radu a prosim o odpoved co nejdrive...Na Email

Autor: Penis | Vloženo: 2008-05-11 13:46:58

Protože ste ubožáci a když pícháte špíny, tak si berte šprcku!!

Autor: jakub | Vloženo: 2008-05-09 12:17:43

proc tu nejsou zadne odpovedi na dotazy?

Autor: Honza | Vloženo: 2008-04-23 09:17:38

Nepřijemnosti na těchto choulostivých místech léta řeším sprejováním Aloe Firstem ( je to aloe s propolisem, velmi účinné na rány) a následné nanesení tekutého obvazu želém Aloe Gelly.
Je to silně antibakteriální a pomáhá to. Navíc je to skvělý lubrikační krém. Zkušenosti s kožními problémy najdete na mém webu www.aloe-gel.cz

Autor: Jose | Vloženo: 2008-04-19 23:43:44

dobry den,mel bych jeden dotaz.Na předkožce z vnitřní strany se mi udelal jeden maly cerveny flicek,tak bych se chtel zeptat co by to mohlo byt. S pritelkyni jsme se nemilovali uz docela dlouho.Objevilo se to z cista jasna.Predem dekuji za odpoved.

Autor: Radek | Vloženo: 2008-04-08 17:48:20

Dobry den, uz delsi dobu asi dva roky mam na spicce zaludu zespodu bilou skvrnu, byla dlouho stejna, ale ted se nepatrne zvetsila. Nijak to neboli, nevite co by to mohlo byt?

Autor: Honza | Vloženo: 2008-02-04 20:00:23

Herpes genitalis, opar na pohlaví, je podobný tomu na rtech. Rád se vrací. Jde o virové onemocnění. Jedním ze způsobu přenosu je i přenos pohlavním stykem. Červený flíček na penisu ale nemusí znamenat hned opar. Ten se projevuje spíše drobnými puchýřky. Mohlo by totiž ještě jít o běžnou mykozu, která se projevuje obdobným způsobem. Dá se to vyléčit bez chemie a to přípravkem InGel Boss, který posílí pohlavní orgány.

Autor: Tom | Vloženo: 2008-02-03 19:39:49

Ahoj, trápí mě červený flíček na žaludu. Projevuje se ostrou bolestí. Možná by se mohlo jednat o alergii na latexové konomy. Nemá s tím někdo nějaké zkušenosti? Dá se to snadno léčit? Děkuji za odpověď

Autor: Jojo | Vloženo: 2008-01-25 20:56:25

Tak já mám stejný problém. Opakuje se mi to již po druhé poprvé to samo zmizelo. Červené flíčky na penisu, a praskající, zůžená předkožka. Když striktně dodržuji hygienu 3-4x denně a beru vitaminy, tak to zmizí, ale je to dočasné řešení...

Flíčky n penisu

Autor: Kozel | Vloženo: 2008-01-15 22:36:28

Dobrý den
Je mi 16 let a mam na žaludovi(a myslim ze i casti predkozy)male cervene flicky asi tak 1 mm prumeru.necitim zadnou bolest ani svedeni proste nic...Mam uz to asi dva tydny....Bojim se ale jestli se muze jednat o nejakou pohlavni chorobu popripadne jestli sou naky dobry masticky ktere bych dostal i bez receptu.

A jeste jeden problem..na zaludu uz asi pul roku sleduju takovou skvrnu....ma asi 2 mm v prumeru a je o neco tmavsi nez okolni pokozka a kolem ty skvrnky je to asi tak 4mm dokola tmavsi nez jinde ale je to maloznatelny..nevim co to je a prsim o radu o co se muze popripadne jednat..?predem dekuji za odpoved na e mail..

Re: Skvrny na penisu bílé

Autor: Zdeněk | Vloženo: 2007-11-20 08:55:37

Ahoj, asi vím, co Tě trápí. Je to balanitida a je potřeba dodržovat přísnou hygienu. Je dost obtížné se toho zbavit, takže je lepší navštívit lékaře. Mě trochu pomohl Canesten a Ophthalmo-framykoin, které mi napsal obvodní lékař. Pozor, je to přenosné.

Autor: Marian | Vloženo: 2007-11-17 14:19:22

Dobrý den,
p.Doktore, přěd nějakou dobou jsem se vispal s jednou holkou, a asi 2 tejdny na to se mi u kořenu penisu oběvili takové malé bílé flíčky o velikosti asi tak 3mm. Nevím co to je. Mám děsnej strach,že je to nějaká pohlavní nemoc a že už nikdy nebudu moci mít sex a možná ani vlastní děti. Prosím napište mi, co to je ,jak to léčit a jestli se to vůbec dá nejak viléčit, nebo na jakého doktora bych se měl obrátit?

Autor: daniel | Vloženo: 2007-09-16 13:34:06

mam stejny problem jako honza.Prosim o radu děkuji

Autor: jose | Vloženo: 2007-05-14 22:27:19

Dobrý den,
před půl rokem se mi začala na předkožce dělat skvrna ( podobná pigmentové)cca 1cm a je nepravidelného tvaru.Skvrna se v průběhu roku stále zvětšovala, má hnědou barvu.Návštěvuji solárium. Prosím o radu, a v případě i doporučení k lékáři.

Autor: franta | Vloženo: 2007-01-31 12:04:34

Ahoj
je mi 35 let jsem šťastně ženatý a v sexu je to na 1.Ale před několika lety,respektive 5-ti se mi začali dělat bílé pigmentové skvrny a to na celém penisu i na varlatech,je to na pohled nepříjemné.Prosím o radu jestli se s tím dá něco dělat.Děkuji Franta

Re: Skvrny na penisu

Autor: Josef | Vloženo: 2006-10-29 20:11:21

Dobrý den,

je zapotřebí dodržovat denní hygienu mytí mýdlem i zákožku.Může to být i odřenina ze sexu pokud byl a dále možnost i vyvolání z oblasti psychiky z oblasti sexuálního vztahu, což je i lékařsky známo. Zajděte si ke kožnímu lékaří, myslím ale že to není pohlavní choroba,. Pokud chcete abychom tuto věc zkonzultovali, napište mi na můj email, řeknu vám více.Dobeš

Skvrny na penisu

Autor: honza | Vloženo: 2006-10-24 20:25:41

Ahoj,

je mi 20 let a mám na svém penisu (konkrétně na žaludovi) červené flíčky asi 2-3mm v průměru. Necítím žádnou bolest nebo svědění. Je to zatím pouze estetická vada. Mám to už asi 2 měsíce a po ztopoření penisu a jeho následném odkrvení jsou skvrny mnohem více rudé (tmavé)

Nemohlo by se jednat o nějakou pohlavní chorobu? Za jakým doktorem s tím mám jít?

Stránky: [1],[2],

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

02.06.2020 23:55 | Martin

Koupím Stillnox nebo Hypnogen. Pouze osobní předání, nejlépe Zlín a okolí, případně Olomouc, Brno a podobě na moravě. Pro více balení bych v případě nutnosti přijel i např. do Prahy. Piště prosím na uvedený e-mail nebo sms na tel. 733114063, kontaktuju Vás. Díky....

02.06.2020 23:10 | Nika

Tonda: Měla bych zájem o stilnox. Je stále aktual?...

02.06.2020 21:29 | Sona

Mam zájem o kapky tramal, tramabene velké 100ml. Jen vážné nabídky. Osobní předání Ova? Ozvěte se na sona.pru@seznam.cz...

02.06.2020 21:12 | piste na mail nebo t

Oxy, klidne i od sandoz, hydromorf, paladon, vendal, dhc Dale budu rad i za nabidky na pripravly typu xanax, pregabalin, rivo a mozna ritalin. Diky ...

02.06.2020 20:48 | Marek

Koupim ritalin hned...

02.06.2020 17:36 | bb

Tel 704168839...

02.06.2020 17:35 | bb

704168839...

02.06.2020 17:34 | bb

Zdravím, koupím tramadol retard. Dnes Praha, na ceně nezáleží. ...

© Doktororonline.cz | Reklama