Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

boleni hlavi

Autor: MARTIN | Vloženo: 2016-01-06 17:25:20

dobry den nevim uz co mam delat porad mi boli hlava uz 1 mesic porad to nak neustupuje prasky uz moc nezabiraj dekuji

Porucha rovnovahy,toceni hlavy

Autor: Andrea | Vloženo: 2014-05-12 11:14:04

Dobry den, neustale se mi toci hlava,mam poruchy rovnovahy (nedokazu stat chvili na jednom miste) jsem unavena... doktorka mi rekla ze jsem chudokrevna a napsala mi na lecbu aktiferin jenze se mi to po pouzivani zda jeste horsi jaka je mozna jina lecba vyzkouseni jinych leku nebo transfuze? Uz me to dost stve.Dekuji za odpoved.

Ztráta vědomí, teplota. bolest hlavy

Autor: Daniela | Vloženo: 2013-09-08 10:29:37

Dobrý den, včera se mi stalo, že sem vešla do obchodu, a viděla sem rozmazaně, poté bílé fleky a pak vůbec nic, než sem stihla opustit krám, tak sem ztratila vědomí. Ležela sem na zemi klepala se, a měla vypláznutý jazyk. Celý zbytek dne sem proležela v posteli s teplotou 38.3°C a ukrutnou bolestí hlavy, prášky nezabíraly. Den poté se cítím zdravá, teplota není, hlava nebolí. Ráda bych věděla, co to mohlo způsobit, a jestli bych měla vyhledat odborníka. Děkuji za odpověď.

..

Autor: Lenka | Vloženo: 2013-02-21 17:23:42

Měla jsem dojem, že v 16 by už člověk měl umět ovládat svůj mateřský jazyk .. to je neskutečná úroveň těch našich dnešních středoškoláků.

pro paměť a prokrvení

Autor: Ladislava | Vloženo: 2012-12-12 15:20:05

Dobrý den, jak se tady někdo ptal co na lepší paměť,tak já užívám už pár let ginkgobilobu, vyzkoušela jsem více druhů a teď užívám ginkgomax s lecitinem a u toho zustanu. Cítím se mnohem lépe a více si pamatuju!

Bolest břicha,točení hlavy a zimnice

Autor: Darla | Vloženo: 2012-11-27 19:30:35

Prosím můžete mi poradit?..v poslední době mám nervy..a začalo mě kvůli tomu hrozně bolet břicho točí se mi hlava a je mi pořád zima..a asi se mi začíná zvedat teplota :/..co mám dělat?

Taky to mam

Autor: Martina Mirgová | Vloženo: 2012-07-11 12:57:23

A mam brmlemi z břichcem mam to po tatkovi je mi 12 let tet mi bude v zaží 26 mi bude 13 prosim poradte mi nekdo ?

To mam taky

Autor: Martina Mirgová | Vloženo: 2012-07-11 12:51:53

Taky tomam tu nemoc ale nevim čim to je to či semi hlava jserm na srdce
na zvraceni mije prosím poradte mi někdo

Nevolnost

Autor: Martina | Vloženo: 2012-07-05 15:22:24

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat.... je mi 16 let, mám zíšenou štítnou žlázu, žaludeční kiselinu,občas i nísky tlak a v dětství jsem měla nějaké problémi se srdcem. Je mi každý den nejak nevolno, přijde to odpoledne tahá me na zracení motá se mi hlava trvá to přes měsíc tahne se to po chvilkách celí den, ale těhotná být nemůžu, ješte jsem neměla pohlavní styk. Nevím čím to může být můžete mi poradit?

Nevolnost

Autor: Martina | Vloženo: 2012-07-05 15:21:26

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat.... je mi 16 let, mám zíšenou štítnou žlázu, žaludeční kiselinu,občas i nísky tlak a v dětství jsem měla nějaké problémi se srdcem. Je mi každý den nejak nevolno, přijde to odpoledne tahá me na zracení motá se mi hlava trvá to přes měsíc tahne se to po chvilkách celí den, ale těhotná být nemůžu, ješte jsem neměla pohlavní styk. Nevím čím to může být můžete mi poradit?

Bolest hlavy až zvracení

Autor: Lucka | Vloženo: 2012-04-16 21:30:44

Dobrý den,
Můj přitel má častou bolest hlavy....a občas se jedná o stavy kdy zvrací. On říká že to má z průvanu (práce, je zpocený, chlad,..)
Já si myslím,že je něco v nepořádku?
Prosím poraďtě
Děkuji

Točení hlavy,bolení na spánku a blbě

Autor: Kristýna | Vloženo: 2011-05-14 14:01:06

no kdyz mame treba telocvik a skaceme pres kozu tak se mi zacne tocit hlava,ale nikomu jinemu ne......v posledni ibe me chvilkama boli spise na levevem spanku jakoby picha,,,,,je to velmi neprijemne a nevim co to je,,,,,nosim bryle,ale evim jestli to je tim,,take je blble a,nekdy toci hlava kdyz treba vstavam z postele nebo kdyz koukam dlouho např. do PSP.migrenama moc netrpim,ale doktorka mi nedavno zjistila spatnou(trocu krivou) pater tak jestli to nebude tim,ale tyto problemy ohledne te motanice a boleni v levem spanku mam dele nez tu pater(nebo alespon sme na to drive prisli) rodice rikaji ze to bude v poradku a ze mam jit v pondeli za svym lekarem......

predem dekuji..
Kristýna
mam z toho takovej des co to muze byt tak prosim poradte(co nejdrive)

Re: Točení hlavy, na omdlení, špatně od

Autor: kamilka | Vloženo: 2010-08-28 02:04:29

Ginko biloba je známá svou léčivou silou. O gingimaxu jsem slyšela, dela ho myslim farmax a mají ho za slusnou cenu ve svem onlineshopu.

Autor: vlasta | Vloženo: 2010-08-12 08:48:32

Myslím, že bolesti hlavy, motání, závratě jsou primárně problém krční páteře, tedy aspon klasická závrať. Hlavní je totiž nepadat!. Prý na to pomáhá gingi max, obsahující gikgo bilobu.

Autor: LiTr | Vloženo: 2009-10-28 17:17:12

Také jsem trpěla migrénami už od druhé třídy. Špatně jsem viděla, nemohla jsem mluvit, brnělo mě celé tělo a vedlo to až ke zvracení. Bolest se mi rozlévala do celé hlavy nebo mě píchalo ve spáncích a žádné léky mi nezabíraly. Pak jsem potkala paní, která měla stejný problém ale začala užívat bylinné produkty a migrény už nemá. Také jsem je vyzkoušela a bolesti hlavy zmizely. Jestli máte zájem, mohu vám poradit, jak se zbavit migrény. Kontaktujte mě na email.

chaloupkovamichala@gmail.com

Autor: Katty | Vloženo: 2009-08-28 16:31:30

Dobry den, asi pred rokem mi zacali denodenni bolesti hlavy v celni oblasti. Byla sem na neurologii, tam mi delali ruzne odbery krve ale vsechno bylo vporadku. Poslali me na ocni vysetreni ale i tam bylo vse v poradku. Ted po tom roce a pul jakoby bolesti hlavy trochu ustoupily a zacala se mi strasne motat hlava a boli me oci. Sem porad unavena, i kdyz dostatecne spim. Cim to muze byt? Muze to byt od krcni patere? Je mi 18 let. Dekuji za odpoved.

Autor: kejml | Vloženo: 2009-08-26 19:49:20

Dobrý den,
asi před 10 dny se mi udělalo velmi nevolno, na zvracení a motolice. Byl jsem úplně mimo. Po týdenní samoléčbě a neustále zvýšené teplotě (cca. 37,3 až 37,5 °C) (paralen, brufen a čaj) jsem nakonec šel na pohotovost (večer). Doktor mi předepsal antibiotika Penbene. Po dobrání těchto prášků (21 tablet) žádná změna - stále mám zvýšenu teplotu, motolice přetrvávají a přidaly se bolesti zad a kloubů a celková slabost - žádná úleva. Netuším, co mi je. Můžete mi prosím poradit? Nebo alespoň nasměrovat, co bych neměl opomenout? Díky za každou dobrou informaci.

Autor: kukuš | Vloženo: 2009-05-14 23:04:11

Dobrý den,taky jsem měla podobný problém,motala se mi v noci hlava,když jsem vstávala k miminku,myslela jsem,že spadnu,musela jsem se při chůzi držet futer,abych nespadla,stalo se mi to jen jednou,myslím,že to bylo od krční páteře,napište,kdo měl něco podobného děkuji.S pozdravem Hanka.

Autor: luk | Vloženo: 2009-03-17 15:55:48

Dobrý den asi před měsícem se mi z ničeho nic začala točit hlava , měl jsem i pocit na zvracení od té doby se mi tento stav opakuje skoro s přesností po týdnu, ležel jsem s tím i v nemocnici ale nic mi nezjistily nevíte někdo co by na to mohlo zabrat nebo z čeho to je???prosímm

Autor: Epoška | Vloženo: 2009-03-17 09:04:31

Zajímal by mne rozdíl vzorce uměle vyrobeného vitamínu a chemického vzorce přírodního vitamínu. Dle Vás se zřejmě liší.

Autor: alzbeta | Vloženo: 2008-12-15 11:29:09

Dobry den.Dnes rano som vstala z postele a velmi sa mi zatocila hlava. Bolo by to v poriadku ale az tak ze som si musela kladnut na zem aby som nespadla a chytila ma strasna triaska. cele telo robilo trhave pohyby a udrela som si hlavu. Nedalo sa to ovladat. Nic taketo sa mi casto nestava. Dlho sa mi to nestalo obcas sa mi to parkrat stalo ked som bola mladsia ale to naozaj zriedka. Zaujimalo by ma o co vlastne moze ist. Ci to nebol nejaky zachvat. Dakujem velmi pekne za Vasu odpoved, na ktoru budem netrpezlivo cakat.

Autor: Miluška Suková | Vloženo: 2008-11-07 18:30:07

Taky mívám točení hlavy a většinou je to tím, že zjistím, že jsem ten den málo pila. Pitný režim dodržuji,ale když se stane, že jsem limit nedodržela, točí se mi hlava. Zajistím dostatek tekutiny - minerálky, vody - tím se zavodním a většinou to během několika hodin odezní.

Autor: Marie | Vloženo: 2008-09-21 21:59:14

99 % zdravotních problémů je způsobeno nedostatečnou imunitou organismu nebo zanesením organismu škodlivinami z potravy, ovzduší, léků, chemicky vyrobených vitamínů a potravinových doplňků, pracích a čistících prostředků používaných v domácnosti. To obojí se dá úspěšně napravit. Organismus většiny lidí potřebuje nejdříve detoxikovat a potom podpořit imunitní systém. Potřebujete odstranit z těla léty nahromaděné škodlivé látky, které vám poškozují nejrůznější orgány a tkáně, brání jejich správné funkci, a kterých se organismus běžným metabolismem nedokáže sám zbavit a které brání účinné léčbě i vstřebávání živin. Pak teprve bude vaše tělo schopno přijímat odpovídající specifickou léčbu a také bude schopno přijímat a využít všechny důležité živiny, které dnes váš trávicí trakt není schopen vůbec vstřebat, a tak odcházejí bez užitku z těla ven a škodliviny se naopak do těla vstřebávají. Pak budete zdravější a budete mít víc energie. Jak na to, vám poradí na www.prinasimezdravi.tym.cz

Autor: Dunda | Vloženo: 2008-09-08 17:12:26

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat. Již týden trpím bolestmi na pravém spánku, a jde to až do koutku oka (vnějšího - kost) a dále se to snižuje na lícní kost. Po týdnu se mi to přesunulo i na levou stranu. Chtěla bych se zeptat na příčinu. Mockrát děkuji za odpověď.

Autor: key | Vloženo: 2008-08-25 18:01:19

Dobrý den,
také se mi točí hlava a připadám si, jako bych měl omdlít, ale můj problém nastává po skončení sportovního výkonu, třeba běhu nebo kola. Doběhnu a během 30 vteřin se dostaví tato nevolnost, která sama pomine po zhruba 3 minutách, nebo hned, když se opět rozběhnu atd. Mám s tím jít k doktorovi nebo je to neškodné? Děkuji

Autor: tajemno | Vloženo: 2008-08-21 01:11:17

Já jsem se trápila s migrénami přes 18 let .. a pak jsem se jich zbavila během jednoho měsíce a to jen proto, že jsem užívala OK Alfu plus ... a to si do dnes si říkám, že je škoda, že jsem o tomto produktu nevěděla již dříve .. Máte-li zájem, napište mi na mejlík nebo se spojte na skype - tajemno, podám Vám více indormací

Autor: Denisa | Vloženo: 2008-07-26 19:46:53

Dobrý den,mám stejné problemy,asi před mesicem mi začalo být špatně,silné bolesti hlavy,pocit na omdlení,únava a bolesti žaludku. Vyvrcholilo to hospitalizací v nemocnici,kde mi udělali spoustu vyšetření,ale nic mi nenašli, byla jsem i u neurologa,kde mi natáčeli eeg,.. pozdeji mi ¨dělali gastroskopii, každý den beru gasec + vlastní volba: antikoncepce. Chvili jsem se citila dobře,ale po týdnu se mi vratily silné bolesti hlavy/čelo,spánky,čelistní kloub/,občas se mi velmi motá hlava,jsem unavená a mám pocit na zvracení a při čteni mě boli hlava silněji/na očním ovšem bylo vše v pořádku/.. Otravuje mi to život, poraďte někdo prosiiiiim, co mi může býýýt.... dekuji

Autor: Hanka | Vloženo: 2008-01-20 14:31:12

Pokud Vás lékaři prohlédli a nic nezjistili, může Vám pomoci tradiční čínská medicína. Bolesti hlavy mohou mít spoustu různých důvodů, stejně tak pocity na zvracení a točení hlavy. Zjednodušeně řečeno, nervózního člověka s vysokým tlakem bolí hlava z jiných důvodů než letargického člověka s nízkým tlakem. Máte-li zájem, napište mi na jin_jang@volny.cz, zašlu Vám dotazník, zdarma udělám diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.

Autor: tereza | Vloženo: 2008-01-13 13:52:38

v tvym pripade se jedna o migreny z blbosti.ver mi znam te

Autor: Veroniks | Vloženo: 2008-01-07 16:12:42

Dobry den, muze to byt tak dva mesice na zpatek me zacala svirat bolest na levem spanku obcas to rtvalo cely den a cele tydny..momentalne se tak motam ,citim, ze to nejsem ja.je to tak neprijemne ale nejhorsi je , ze nevim jak se toho zbavit zkousim spat a vyspat se z toho ale bohuzel nepomaha.Pred ocima mam porad mzitky jako kdyz se si clovek zavre na 10 minut oci pritlaci na vicka a pak se podiva tak to mam cely den.jsem strasne unavena a utlumena v hlave.strasne tezko se to popisuje ale citim se horzne.Ve ctvrtek jdu k lekari ale problem je, ze jsem v anglii a tady ty doktori nejsou takovy ..nevite od ceho by to mohlo byt? dekuji za odpoved

Autor: Jana | Vloženo: 2007-11-24 16:31:01

Dobrý den, mám problémy s točením hlavy nebo jako kdybych byla uplně mimo. Někdy se mi stává, že čím víc na to myslím je mi až na omdlení, jsem hrozně unavená. Nemůžu se soustředit nic mě nebaví a jsem vším otrávená. Může mi někdo pomoct a poradit co by to mohlo být??? Předem moc děkuji

Re: Bolesti,točení hlavy,pocit na zvrace

Autor: MILAGROSS | Vloženo: 2007-11-11 18:32:55

Dobrý den,potřebovala bych poradit,od 12 let trpím na migrény,teď je mi 37 a po posledních migrénách,se mi hrozně motá hlava,mám poruchy v pravém oku a z motání se mi občas udělá nevolno.Nemohu se už na nic soustředit,ta motolice je hrozná,také mi na stejné straně bolí moc páteř v oblasti hrudníku a také krční,dost mi tam praská.Můžete poradit??Milagross

Autor: marie | Vloženo: 2007-10-17 03:31:26

ahoj, prosimvas potrebuji poradit -- predevcirem rano se mi zacala motat hlava a mota se mi stale, kdyz vstanu po dalsim sezeni skoro to neustojim, ale mota se mi vsude, dnes jsem musela jit ze skoly, chvilemi chut na zvraceni .. ja bych si i zasla k doktorovi, ale problemem je, ze jsem ted na rocnim vymennem studentskem programu a resit si tu doktora je lehce zatim komplikovane.. proste jenom kdybyste mi nekdo mohl rict, z ceho to muze byt ? muze psychika ze to tu je tezke ? permanentni motani se hlavy ?
pred ctyrmi roky jsem byla hospitalizovana s rakovinou stitne zlazy, ty mam jiz pryc, vsechno dobre, beru kazdy den letrox 150

mam jenom zase dost spatny pocit ze se neco deje, protoze nikdy predtim se mi to nestalo...

dekuji
marie

Autor: jony | Vloženo: 2007-10-15 11:50:04

bolí mě hlava nevím zda od krční páteře či od nevyspanosti,začal jsem dělat noční může to být tím.Děkuji

Autor: anonym | Vloženo: 2007-10-12 14:17:16

točení hlavy, bolesti hlavy apod. můžou být způsobeny jak problémem s krční páteří, tak psychicky. Takže zvažte, jestli toho neni na vás moc a případně upravte svou životosprávu. Pokud se stav nezlepší, navštivte svého praktického lékaře

Autor: veronika | Vloženo: 2007-07-15 14:22:36

Dobry den.před měsícem se mi začala motat hlava a už jsem sebou i sekla na zem.nechala jsem to být na pokoji ale zase se mi to vrátilo, a přidali se mi k tomu strašné bolesti hlavy a pocit na zvracení a ne jenom pocit.prosim poradte mi.

Autor: Honza | Vloženo: 2007-07-13 21:47:59

je to horší a horší ... prosím poradte mi...

Autor: Honza | Vloženo: 2007-07-13 21:47:26

Už asi od měsíce května se mi poprvé zamotala hlava až jsem si musel jít na chvíli sednout na lavičku...Od toho dne se mi hlava točí obden a je to čím dál tím horší?

Autor: Jitka | Vloženo: 2006-04-24 17:41:43

Měla jsem podobné problémy, akorát já jsem to měla i s tím zvracením, ne jen pocitem. U mě byl problém psychický - úzkostné stavy. Nemohla jsem téměř jíst a když, tak mi dělalo potíže to v sobě udržet. Točila se mi hlava, často mě bolela. Ještě jsem byla strašně lítostivá. Radši si zajdi za psychologem nebo psychiatrem. Mně to pomohlo, dostala jsem léky. Jdi, dokud je to "jen" tohle.

Bolesti,točení hlavy,pocit na zvracení

Autor: Anonym | Vloženo: 2006-04-19 19:56:54

Dobrý den,před měsícem se mi začala z ničeho nic tořit hlava a bylo mi na zvracení.Pokračovalo to asi týden každý den,tak jsem se rozhodl jít k lékařce.Společně jsme usoudili,že by to mohlo být z přepracování a namožení krční páteře.Dostal jsem léky,po týdnu už se vše zlepšilo.Ovšem po měsíci se mi vše zase zvrátilo,každý den mě hlava bolí.Někdy,když zavřu oči,tak se mi začne točit a jsem jakoby "mimo".nevím,co to může být.Je možno si tyto problémy způsobit sugescí?Slyšel jsem pár takových názorů.Předem děkuji za odpověď

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

27.09.2020 23:33 | Linda 1212

Koupím Neurol . Most a okolí ...

27.09.2020 23:28 | Oldschool

Domnívám se,že nechápete nebezpečí opioidu/opiatu na předpis. Vzhledem k tomu,že tyto léky vám neprodává lékárník ale nějaká pofiderni osoba na ulici vůbec nevíte jestli to jsou originální léky nebo falzifikaty. Nikdo vám neřekne nic o dávkování ani kontraindikaci. Většina uživatelů tyto léky zneuží...

27.09.2020 23:26 | Oldschool

Domnívám se,že nechápete nebezpečí opioidu/opiatu na předpis. Vzhledem k tomu,že tyto léky vám neprodává lékárník ale nějaká pofiderni osoba na ulici vůbec nevíte jestli to jsou originální léky nebo falzifikaty. Nikdo vám neřekne nic o dávkování ani kontraindikaci. Většina uživatelů tyto léky zneuží...

27.09.2020 22:41 | Euthyados

Pravda je že třeba Hydromorphon je až 6*:silnější než Heroin.Fentanyl ani nemluvím. To je zase pravda. Nicméně riziko zda li si zde koupit prášky, nebo heroin z ulice je asi tak 50/50. Rizik je tu i mnohem víc. Zdraví, morálka, závislost, zákon atd.atd. lepší nebrat nic a když už tak u toho zapnout...

27.09.2020 22:09 | Nic

Farmaceuticke opiaty ako oxykodon alebo hydromorfon su ovela nebezpecnejsie ako heroin? To akoze vazne? Prosim ta vysvetli nam, ako moze byt tabletka z lekarne vyrobena v sterilnom laboratoriu ktora obsahuje na miligram presne mnozstvo danej latky a nic ine nebezpecnejsia ako heroin z ulice? Uved...

27.09.2020 22:03 | Ondrej

Koupím od Vás hypnogen. ...

27.09.2020 21:49 | Nic

Menej ako 2000kc za krabicku oxy 40mg alebo 80mg? hahahaha. Tak to teda vela stastia......

27.09.2020 21:16 | Oxy

Take mam zajem o oxycontin alespon 40mg...

© Doktororonline.cz | Reklama