Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

PČR

Autor: Filip | Vloženo: 2020-11-17 23:10:40

To snad nevadí, není se čeho obávat ;-)

Filip

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 23:08:57

No to samozřejmě ale není váš osobní mail :-)

PČR

Autor: Filip | Vloženo: 2020-11-17 23:00:40

Opravdu moc rád bych Vás poznal
jestli se nebojíte napište mi na:
kl.oo.stochov@pcr.cz

Koupím Hypnogen

Autor: Jana | Vloženo: 2020-11-17 22:55:06

Prosím, koupím ihned Hypnogen
Za vaši cenu, nejlépe Praha nebo blízké okolí
je to akutní, prosím.

Filip

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:53:13

A o čem byste si chtěl povídat? :-)

PČR

Autor: Filip | Vloženo: 2020-11-17 22:50:39

Nezávisle si čtu, co si tu píšete a musím říct, že se moc bavím.
Moc rád bych poznal osobně člověka pod přezdívkou Mňau.

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:43:52

Jo jo, to urcite budou. Postihovany to bude nastesti taky vzdycky, protoze se spolecnost jako vetsina spojuje, ze je treba mit trestni pravo a represivni slozky typu policie na podobnou spolecenskou spinu.

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:42:31

Tak muj osobni tip se znalosti postupu OČTŘ (a nevim to, jen kvalifikovane tipuju) je, ze prave policejni organy velmi stoji o to, aby se tahle silena diskuze provozovala a admin nezasahoval. Servirujou se tady budouci obvineni na stribrnym podnose.

Mnau

Autor: Hanka | Vloženo: 2020-11-17 22:42:25

Já si o Vás myslím své, dále je zbytečné
se k tomu jakkoliv vyjadřovat.
Nelegální prodej a nákup, stejně jako šlapky
tu bude a budou pořad. Tak se s tím smiřte.

Admin

Autor: Honza | Vloženo: 2020-11-17 22:38:21

Mě by zajímalo, kdo vůbec tyhle stránky spravuje,
copak tu není nějaký admin který by to tu hlídal?

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:37:00

Jo, v dolni casti Václaváku se v noci taky neresi nic jinyho nez slapky. To neznamena, ze je to v poradku.

Přesně tak

Autor: Jirka | Vloženo: 2020-11-17 22:35:59

Naprosto souhlasím, už dlouhou dobu
se tady nic jiného neřeší, jen prodej/nákup

Mnau

Autor: Hana | Vloženo: 2020-11-17 22:33:22

Upřímně si myslím, že jste od policie.
A pokud vím, tak se tu nic jiného nežli
prodej a nákup léků neřeší a podle Vašeho
psaní to moc dobře víte. Tak nedělejte chorého.

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:28:45

Tak jasne, upozornovani na fetaky a na podvodniky a zlodeje je velkej hrich. To spis svedci o tom, jaka spolecenska spina jste vy. Vite o tom, ze tohle neni web o prodeji a koupi leku a nelegalnich latek, ze jo?

Mnau

Autor: Hana | Vloženo: 2020-11-17 22:26:53

To svědci o tom co jste vlastně zač :-)

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:24:34

Nemůžete. Nemáte zač.

Mnau

Autor: Hana | Vloženo: 2020-11-17 22:22:01

Mužů se Vás prosím zeptat co tu vlastně pohledávate?
Předem díky za odpověď.

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:16:56

Myslite, ze hlaseni trestnych cinu nejruznejsich fetek a zlodeju je "udavani"? Tak to je mi vas lito, slusni lide tomu rikaji ochrana spolecnosti. Na ochranu pred spinou jako vy tu jistici mame. Luza kupujici si Tramal na webu s tim nic neudela, se treba rozkrajejte.

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:15:30

Jinak dneska se naivky delaji podvody s bitcoinama mnohem sofistikovaneji, prevodama na kradeny ucty, ze kterych se to teprve prevadi do bitcoinu a ty se vybiraji v anonymnich bankomatech a legalizujou se. Ale ani to jaksi uz dneska nestaci. Blby, co? Nejvic me bavi, ze to pripravny trestni rizeni trva vetsinou bohuzel dlouho a lidi jsou casto uz po pocatecnim stresu vyklidneny, kdyz rok nebo i dva delaji podvudky na netu a pak u nich zaklepe zasahovka s domovkou, kterou fakt necekaji. Oni ty policajti to obcs dost prehanej s razanci, ale vetsine podvodnicku ten psychickej sok vlastne jen prospeje.

Fízl je stejný šmejd jako ti ostatní

Autor: Jirka | Vloženo: 2020-11-17 22:14:45

Zkorumpovaných policajtu je víc než dost!
A bůh ví kolik jich tady je a je jedno jestli jen
udávají, prodávají, nebo jsou uživatelé omamných látek

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:12:43

Ja urcite nic. A jestli si nekdo mysli, ze to funguje tak, ze si nekdo jakoby kupuje a je to ve skutecnosti policajt, tak je taky dost naivni. To se samozrejme nedela a je to zbytecny.

Pro Mňau

Autor: Podvodník | Vloženo: 2020-11-17 22:11:05

Koukám, že máš vše nastudováno.
Tak co si odměně koupíš?
Aby jsi mě mohl chytit.

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:08:48

Já "fízl" nejsem, i když s nima úzce spolupracuju, dělám v příbuzném oboru v justici. Ale tvrzení, že feťák a zločinec je to samý jako policajt, je skutečně zajímavý :-) Trošku ubohý.

Všechno jedna pakáž

Autor: Jirka | Vloženo: 2020-11-17 22:07:02

Když to tak čtu, tak jeden je podvodník,
druhý feťák, třetí fízl. Všichni jste jedna pakáž.

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:04:47

Jen tak pro zajímavost: To připojování přes veřejnou WIFI je absolutně naivní už roky. Bitcoin je trochu složitější a občas si s ním policajti někde na obvodu neví rady a posílají to na analytiku výš, ale dneska už má např. každej vyšetřovatel z drogových i ekonomických úseků kriminálky školení o virtuálních měnách. Věř, že zas tak složitý to není. Dokonce jdou některý ty policejní postupy zhruba nastudovat na netu, část zdrojů je i v češtině.

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 22:00:37

Tak to jseš hodně naivní. Samozřejmě je to těžší než když si někdo nechává proplácet dobírky, platit na účet nebo používá jen obyčejnou VPNku nebo dokonce vlastní IP. Ale víš o kolik je to pro analytický oddělení obyčejnýho obvodního oddělení těžší? Asi tak o tři dny. Stačí se trochu porozhlídnout po netu. On už dokonce ani prodej přes darknet nefunguje, když nejseš zrovna nadnárodní organizovaná skupina s vlastním serverem někde v Mexiku.

Pro mnau

Autor: Podvodník | Vloženo: 2020-11-17 21:54:53

Jsem Podvodník a zajímalo by mě
jak chceš najít IP adresu když jsem připojeny
na veřejnou Wi-Fi síť a platbu dělám jen prostřednictvím
Bitcoinu. Tak jak mě asi najdeš ty chytrej?

:-)

Autor: Hana | Vloženo: 2020-11-17 21:54:24

Že vám to za to stojí :-)

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 21:52:13

Lool, to asi nevíš feťáčku, píšu sem poprvé v životě :) A doufám, že na všechny feťáky i podvodníky a zloděje tady dojde, všechno stejná špína.

Fetka seš Ty!

Autor: Honza | Vloženo: 2020-11-17 21:48:40

Závislá na Tramalu!
Vím kdo seš podle psaní.
Tak jdi do pr...

pica

Autor: Mňau | Vloženo: 2020-11-17 21:43:36

A už se tady rojí podvodníčci s vylhanýma historkama. Prej "poučení o tom, že bych mohla být stíhána" :D Nic takového samozřejmě neexistuje, PČR má povinnost začít zahájit přípravné trestní řízení z moci úřední u každého podezření na možný TČ. A to by mě zajímalo, jaký pragraf by to měl být :-))) Jestli nějaký přiléhající někde nakdete :-) Fetko vylhaná.

Lež jak věž

Autor: Kristyna | Vloženo: 2020-11-17 21:40:54

To je moc zajímavé, já jsem ohlásila podvod minulý týden.
Byla jsem okradena o 4500 a výsledek je takový, že jsem
byla ponaučena, že jsem se dopustila nezákonným nákupem
psych látek za které mohu být také stíhána.

Policie

Autor: Marie | Vloženo: 2020-11-17 21:33:12

Dobrý den, já jsem na tomto webu byla kdysi okradená, nic jsem nehlásila, protože jsem se styděla a ani to nebylo 5000 a to je hranice pro trestný čin. Asi rok poté mě sama kontaktovala policie, protože to nahlásili jiní lidé. Musela jsem na výslech, předložila jsem výpis z účtu, že jsem skutečně zaplatila, nikoho nic jiného nezajímalo a podvodník byl obžalován. Dostal dva roky natvrdo, protože už byl v podmínce. Připojila jsem se jako poškozená na doporučení policie k trestnímu řízení a po nějaké době jsem dostala i peníze zpátky. Pro mě to žádný problém nepředstavovalo. Jestli tu někdo tvrdí opak, tak lže.

pica

Autor: Mňam | Vloženo: 2020-11-17 21:29:19

Kata: Loooool. Ještě větší píča, než jsme si mysleli. Tak např. Obvodní soud pro Prahu 6 řešil podobný případ před dvěma lety. Obvodní soud pro Prahu 7 před rokem a půl. Okresní soud v Chrudimi před 10 měsíci. V jednom tom případě je obžalovaný ve vazbě a je obžalovaný z obchodování s léky mj. i na tomhle webu. Ve dvou zbývajících je obžalovaný z podvodu - placení předem a dobírky lidem, kteří žádali psychotropní léky. Obojí vzniklo na základě nahlášení podvedených. A jestli mimochodem tvrdíte, že nákup OPL je trestný čin nebo přestupek ze strany kupujícího, dokažte to konkrétním paragrafem (neexistuje).

Podvodník a fízl v jedné osobě

Autor: Kata | Vloženo: 2020-11-17 21:26:55

Mňau je Podvodník a Fízl v jedné osobě

pica

Autor: Mňam | Vloženo: 2020-11-17 21:25:03

A další, který buď ví kulový a dělá chytrýho nebo mu teče do bot a hájí se tu: Nic jako oznamovací povinnost pro tohle neexistuje. Jestli tvrdíte opak, doložte konkrétním paragrafem (neexistuje). Evidentně ale víte kulový, když v oblasti trestního práva odkazujete na zákon o léčivech :D Akorát se ztrapňujete. Až si budete chtít něco zjistit o TČ, za jejichž nenahlášení hrozí sankce, přečtěte si § 368 trestního zákoníku. Nic o drogových trestných činech se v něm ale nedočtete.

Dělej

Autor: Kata | Vloženo: 2020-11-17 21:22:30

Delej si klidně kde chces ale byla jsem tu okradena společně s dalsimi lidmi uz na zacatku roku a tohle je fakt ktery nam byl tehdy sdelen ze se tim nikdo zabyvat nebude a je to vtipna představ kdyz se tady poptava pervitin opium subace atd !

PČR

Autor: Honza | Vloženo: 2020-11-17 21:21:10

Ano správně, nebo si respektive přečtěte zákon o léčivech v České republice
a povinnosti nahlásit tento nelegální busines.

pica

Autor: Mňam | Vloženo: 2020-11-17 21:18:20

Jo a ciste nahodou je drtiva vetsina z tech leku psychotropnich typu Xanax, Tramal apod. :-D Vtipny. Jinak prodej JAKYCHKOLIV leku na predpis je trestny cin. Bezuplatne predani prestupek (v nekterych pripadech to muze byt ale taky i trestny cin).

A pro "Katu", ktera bude nejspis nejakej podvodnicek, kterymu tece do bot: Delam v justici, ver tomu, ze tohle se vysetruje a ver tomu, ze nekolik lidi podvadejicich nebo skutecne obchodujicich na tomhle webu uz skoncilo s domovnima prohlidkama, ve vazbach, ve vykonech trestu, s podminkama. (Prodavajici, ne nakupujici.)

Mylka

Autor: Kata | Vloženo: 2020-11-17 21:14:25

Tak to se sakra myslis policajtů se ti vysmejou protoze shanis abrigádu nakupujes nelegální latky ktery jsou na rceepty tudíž mam zkusneost ze to vůně. Nechtějí resit !
A akorat to cely otočí proti tohe ze shanis na netu léky ktery jsou na předpis !

Ne každý je tady fetka

Autor: Kristyna | Vloženo: 2020-11-17 21:10:42

Představte si milí pane, že jsou tady lidi kteří nejsou feťáci,
ale potřebuji jen dočasnou pomoc v podobě koupení léku,
které se jim momentálně nedostává. Tak buďte tak laskav
a běžte urážet lidi někam jinam. Také nechápu co tu vlastně
hledáte.

pica

Autor: Mňam | Vloženo: 2020-11-17 21:09:41

A mimochodem nejlepsi, co muzete udelat, jestli vas tady nejakej "Lucius Wágner" okrada, je spojit se ve vice lidech, aby to prekrocilo pet tisic, a nahlasit to na PČR. Vyhledani je otazka chvile (ucet, IP adresa apod.). Bude to mozna trosku neprijemny i pro vas, nejakej vyslech apod., ale pruser z toho bude mit hlavne on, vas nejspis zadny velky problemy necekaji (bohuzel). Pokud nejste v podmince, nekupujete nekde ve velkym, nechteli jste pervitin nebo tak neco.

pica

Autor: Mňam | Vloženo: 2020-11-17 21:04:13

Tak to jste hodne velka troska, jestli si myslite, ze kazdej, kdo nefandi fetkam, je podvodnicek. A jestli nejakej Wágner tady prodava drogy nebo okrada lidi pod zaminkou prodeje drog, tak je to uplne stejna pica jako ti ostatni a doufam jen, ze ho zavrou. Ale neznamena to, ze fandim i vam druhym. Ja tady zadny ubihy zlodejicky, co okradaj lidi pod zaminkou prodeje leku, fakt neobhajuju. Jedine dobre, kdyz je zavrou a izolujou od spolecnosti.

Jaroslav Lucius Wágner alias Mňam

Autor: Jana | Vloženo: 2020-11-17 20:55:22

Jaroslav Lucius Wágner alias Mňam
Není třeba dalších slov

pica

Autor: Mňam | Vloženo: 2020-11-17 20:47:55

A vsimnul sis uz, ze tohle neni web urcenej pro prodej a kupovani drog, ze jo? Nebo na to tvoje vymastena hlava nestaci? To si ze zdejsi diskuze udelaly akorat smazky jako ty. Se svoji zkusenosti z justice bych hadal, ze jediny, proc to uz davo neni regulovany nebo uzavreny, je ze ta diskuze a IP adresy apod. moc nezajimaji organy cinne v trestnim rizeni. Ostatne par smazek kupujicich i prodavajicich i par podvodnicku, vsechno stejna verbez, uz u soudu diky tomuhle webu skoncilo. V nekterych pripadech nejen s podminkama.

Když se sejdou dva blbci

Autor: Jana | Vloženo: 2020-11-17 20:44:40

Koukám, že si tu nemáte co vyčítat

Když se sejdou dva blbci

Autor: Jana | Vloženo: 2020-11-17 20:44:40

Koukám, že si tu nemáte co vyčítat

Podvodník

Autor: Klara | Vloženo: 2020-11-17 20:43:35

Jinak tento pan není z Jihlavy, ale z Prahy

????

Autor: Admirál | Vloženo: 2020-11-17 20:41:04

A můžeš mi laskavě sdělit co tu děláš ty?
Pokud nic nekupuješ a ani neprodáváš?
Jsi ubožák který si tady honí svoje ego?
Tak řekni, co tu pohledáváš, fakt by mě to zajímalo.

pica

Autor: Mňam | Vloženo: 2020-11-17 20:36:52

Nejsem to ja. Jestli to je podvodnik, tak jedine dobre, ze takovou svini nekdo chyti a zavre. Nejspis taky fetka jako ty. Ale kdyz zavrou tebe, tak to bude taky dobre. Fetka jako fetka. Nemysli si, ze nejses stejna spina jako ten, kdo te podvedl. Obe jste stejny spiny, zvejkacky jsi od nej asi kupovat nechtela. A takovy lidi maji jeste deti. Achjo.

Pro mnam?!

Autor: Kata | Vloženo: 2020-11-17 20:17:44

Nechapu co me urazis jsem jen matka od deti co potrebovala pomoc bohužel je smutny ze tady se ji nedockas doufam ze te nekdy potka stejny osud hajzle

Kecy

Autor: Kata | Vloženo: 2020-11-17 20:13:57

Keca je to podvodník uz me ojebal o 3000

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Lanžhot

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

25.01.2021 06:29 | Dalibor

Dobrý den mám zájem o tramal v jakékoliv podobě. Olomoucký kraj... Jinde dobírka. Férové jednání. ...

25.01.2021 04:25 | Karel čapek

Mám 50 tablet chcete ...

25.01.2021 04:21 | Karel čapek

Prodám macron 200mg za 900 ...

25.01.2021 04:18 | Karel čapek

Prodám zolpidem 1300 50tbl Jsem ze smrzovky ...

25.01.2021 01:49 | 5341

skies are blue adriane dress thermal slippers ladies dodgers 31 mike piazza grey flexbase authentic collection 2018 world series stitched mlb jersey orioles 45 mark trumbo camo realtree collection cool base stitched mlb jersey speck glitter case iphone 7 plus guess smartphone wallet hearinglink htt...

24.01.2021 23:38 | Tomáš

Zdravím vás. Mám tablety co potřebujete. 2 druhy. Napište mi na můj email a určitě se domluvíme. Karlicek9876@post.cz ...

24.01.2021 23:26 | Dana

Naléhavě potřebuju Augmentin, Amoksiklav nebo Klacid. Prosím, nabídněte, cenu respektuji. Nejlépe na dobírku, nebo osobní předání - Děčín, Ústí. ...

24.01.2021 22:57 | Honza

Nabízím tablety tramal retard 30x200mg za 650, - a Tramal kapky 96ml za 750, -. Předám nebo pošlu. Mohu dodávat každý měsíc. Pouze slušné jednání. Info na Honza10honza@email.cz ...

© Doktororonline.cz | Reklama