Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

IVANA MACHOVA

Autor: tereza | Vloženo: 2020-04-09 22:35:57

Ivo mám pro tebe ty kapky napis mi tvoje tel.cislo na email. terezinka11au@seznam.cz a ja ti zavolam a domluvime se

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

27.05.2020 08:33 | Safari

Prosim Vas pomaha furon pri hubnuti?Dekuju...

27.05.2020 08:27 | Petr

Také mám zájem o ritalin kdo jej má necht napíše kloficz1@gmail.com I více krabicek ...

27.05.2020 08:25 | chemist supplier

Long slimming drugs Adipex, Meridia, Phentermine, Sibutramine, Phen, Ephedrine, Biphasic Buy Rubifen, Ritalin, Concerta, Adderall, Sibutramine, Dysport, Botox, Restylane, Surgiderm etc. We offer all types of diet pills with the active ingredient sibutramine, which reduces calorie intake by supp...

27.05.2020 08:24 | chemist supplier

Long slimming drugs Adipex, Meridia, Phentermine, Sibutramine, Phen, Ephedrine, Biphasic Buy Rubifen, Ritalin, Concerta, Adderall, Sibutramine, Dysport, Botox, Restylane, Surgiderm etc. We offer all types of diet pills with the active ingredient sibutramine, which reduces calorie intake by supp...

27.05.2020 08:01 | Zuzana

Koupím Furon .Děkuji za nabídku ...

27.05.2020 06:50 | Simona Vesrlá

Sháním Doretu,Palgotal,Zaldiar....

27.05.2020 06:08 | M. K.

Mohu nabídnout za symbolickou cenu. Nové z lékárny. ...

26.05.2020 22:11 | Martina

Měla bych zájem o rivotril 2mg 2balení. Martina Prosím jen Praha osobně...

© Doktororonline.cz | Reklama