Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Lean

Autor: Evellin | Vloženo: 2020-02-05 00:22:13

Takže znovu a naposled. Obchodovala jsem celkem se 4 lidmi. Se 3 lidmi jsem byla neustále v kontaktu a každý po max. čtvrt láhvičce měl plnohodnotné účinky. Ten 4. je zmíněný Tomáš, který jediný si láhvičku nevyzvedl, a kterého jsem podezíral z těch falešných obvinění. Teď je mi jasné, že to nebyl on, ale nějaký zamindrákovaný debílek. Jestli teda mluvíš pravdu, napiš buď svůj mail, ze kterého si objednával a nebo číslo zásilky. Jestli ani jedno neposkytneš, tak je jasné, kdo tu mluví pravdu ;) A je mi líto, že se Tomáš nechal tak snadno ovlivnit, ale jeho problém. Kdo zkusil, tak ví.

Sirup

Autor: Tomáš | Vloženo: 2020-02-04 09:36:59

Děkuji za info a já blbec jsem pro to chtěl jít na poštu, hned od začátku se mi to nezdálo i přístup, jakým to slečna nabízela byl zvláštní. Vše moc vychvalovala, že to je lepší , než heroin, Oxy apod. Když jsem si zásilku nevyzvedl hned druhý den, začali mi chodit sprosté e-maily a říkal jsem si, že je Evelin na hlavu a měl jsem pravdu. Mám na takové lidi cuch. Takže si ten váš fake sirup vypijte sama za 900 Kč a nebo si s ním polijte hlavu, ať se vám tam v tom zduchoprazdnu rozsvítí....

Evellin prodává fake!

Autor: Pharmaboy | Vloženo: 2020-02-02 15:13:10

Vypil sem vic jak polovinu lahvicky a temeř nic mi nebylo. Pokud nekoupite lidi sealed syrup ktery je officialne dvakrat zadělaný tak necekejte ze v CZ koupit syrup za 400 kč a bude to real. V USA 4oz sezenete nejlevneji za 150$ takze uz jen proto je to fake sip. Nehledně na tu hustotu syrupu. 100% off (FAKE PLUG)

Podvod

Autor: Evellin | Vloženo: 2020-02-01 02:39:51

Vy se mi snad opravdu zdáte. Já mám 3 stálé kupce, kteří jsou spokojeni a vždy si to vychvalovali. Se všemi jsem v pravidelném kontaktu. Pak je ještě jeden pán, ten si vyloženě vybrecel dobírku v době, kdy jsem požadovala platbu předem či osobní předání. Nakonec jsem svolila, jenže na to, jak na to spěchal, tak to leželo na poště, tak jsem mu napsala, co se děje. Slíbil, že druhý den to vyzvedne, nic, jen výmluva, že neměl čas. Další den už arogantně napsal, že si to vyzvedne, kdy chce. Na to jsem napsala osobnější mail a vylezlo z něho, že nemá peníze. Nakonec jsem napsala, ať to nechá poslat zpátky, za to neférové jednání si ho raději nechám, protože je poslední. Tímto ho nechci obviňovat, že to psal on, proto nepíšu jméno ani mail. Nemám důkaz. Může to být nějaký blbec, který chce jen škodit, ale to já brzo zjistím a nenechám to jen tak. A logicky, chodit na policii za prodej robitussinu, který je volně prodejný? Trošku hloupost. Nikdo mi z tohohle mailu nepsal, a jestli to jméno je pravé, tak žádný Josef si nikdy nic neobjednaval. Takže pošlete číslo objednávky, každému jsem ho posílala :) Dívala jsem se na robitussin a je tam pouze 150mg dxm, aby to nějak působilo, musela by se vypít celá láhev a z toho sorbitolu byste se zaručeně pos.... A vypít můj lean celý bez tolerance, tak se zaručeně predavkujete. Naštěstí už žádný lean není, krom toho, který leží na poště. Ještě, že se 11. vracím do Texasu s doktoronline nadobro končím, byla jsem několikrát povedena a teď i neprávem obviněna. Česká mentalita je vážně ubohá, nerozumím, jak někdo může úplně bezdůvodně škodit. Fakt smutný.

Podvodnice

Autor: Josef | Vloženo: 2020-01-31 23:32:39

Pozor na ni, je to podvod. Pošle vám místo sirupu, tak lék na kašel robitusin, aspoň mně se stalo.
Dávám slečnu na policii.

Drank

Autor: Pharmaboy | Vloženo: 2020-01-26 17:43:19

Prosim zhlédnete email.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

26.05.2020 04:04 | Lili

Dobry den, mam zajem o tramalove kapky 96 ml...

26.05.2020 01:33 | Thomas

Prodám za symbolickou cenu jedno plato stilnox Praha...

26.05.2020 00:12 | jenda

...jdi do prdele ty krávo estébácká......

25.05.2020 22:23 | Traamal

Zítra jedu do Prahy koupím tramali pište na email rovnou pošlete cislo...

25.05.2020 21:45 | Marek

Prodam stilnox 1 baleni ...

25.05.2020 21:41 | autor milan

koupím vendal 200mg prosímvas pokud ho někdo máte tak bych to koupil všechno co byste měl a pokud možno osobní převzetí dekuji...

25.05.2020 21:36 | Mirek

Mohu vam nabidnout 1 baleni TRITICO AC150 60 tablet a dale 5 baleni TRITICO 150MG po 14 tabletach...

25.05.2020 21:02 | Katka

vice bal antidep@seznam.cz...

© Doktororonline.cz | Reklama