Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Nabídněte

Autor: Alena | Vloženo: 2019-03-03 22:20:46

Nabídněte apo - zplpidem 100 , osobní předání Praha a střední Čechy, platím hotově. Spěchá.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

23.09.2019 17:20 | Kika

Dobry den, mam vazny zajem o leky na spani jako je stilnox, sanval, hypnogen nebo zolpidem. Cenu respektuji, uprednostnuji osobni predani Praha. Kontaktujte me na email: kristina.k19@seznam.cz Dekuji....

23.09.2019 17:06 | Alice

Dobrý den, koupim Elicea (ESCITALOPRAM). Preferuji osobní předání - Praha. Děkuji. cukrstudio@gmail.com...

23.09.2019 16:23 | Petra

Koupím více balení Rivotrilu nebo Neurolu... Osobní předání prosím, mockrát jsem naletěla!...

23.09.2019 16:00 | Ritalinko

Zdravim Mam original Ritalin balenia od znacky Novartis Kontakt - onlineritalin@gmail.com Len diskretni ludia! ...

23.09.2019 15:58 | Ritalinko

Zdravim Mam original Ritalin balenia od znacky Novartis Kontakt - onlineritalin@gmail.com Len diskretny ludia! ...

23.09.2019 14:16 | Kika

Dobry den, mam vazny zajem o jakekoli leky na spani na bazi Zolpidemu, cenu respektuji. Osobni odber nebo dobirka. Kontaktujte me na email: kristina.k19@seznam.cz Dekuju....

23.09.2019 13:21 | Terezka

Dobrý den,mám vážný zájem o léky tramal,jsem z Plzně ale kupuji i na dobírku.predem děkuji za nabídky.terezka1411@post.cz...

23.09.2019 13:13 | Luke

Secatoxin kapky a Neurontin a Gapapentin 300mg. Pište email....

© Doktororonline.cz | Reklama