Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Tramadol

Autor: endy | Vloženo: 2019-01-12 19:11:53

Ostrava a okolí - koupím léčiva s obsahem tramadolu (bez paracetamolu). Pište tady nebo na memememememe@seznam.cz

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

20.03.2019 20:49 | Adrian Bayford

Dobrý den Potřebujete půjčku na každý účel? Jste ve finančním problému? Potřebujete finanční řešení? Bridge Finance nabízí lásku s příznivou úrokovou sazbou. Naše půjčky jsou jednoduché, levné a rychlé. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste získali půjčku, kterou potřebujete. Můžeme se vyrovnat každ...

20.03.2019 20:41 | michal

MĚL BYCH ZAJEM O DIAZEPAM 10 MG.NAPIŠTE INFORMACE.DĚKUJI...

20.03.2019 18:51 | dealer 3. kategorie

Prodám neomezené množství hypnotik (Sanval, Zolpidem, Zolpinox, APO Zolpidem, Hypnoget a další. Jednotková cena 1100 Kč, při větším odběru sleva. Praha, Brno. Lze zaslat poštou, ale vyžaduji platbu předem. 100% serioznost zaručena! Neváhejte a objednávejte :)...

20.03.2019 18:44 | Anna

Dobrý den, můžu sehnat skoro všechny léky jako antidepresiva, anxiolytika, léky na hubnutí a taky prášky na spaní. Stačí napsat mi na email co chcete a můžeme se domluvit, akorát akceptuji jen platbu předem na účet, protože léky vybírám z peněz co mi pošlete a ne už ze svojich, hodněkrát se mi stal...

20.03.2019 17:59 | Berenika

Martino, mám několik balení navíc. Zanechte mi mail. Ozvu se a určitě se domluvíme....

20.03.2019 17:56 | Berenika

Prodám antibiotikum ENTIZOL 250 mg 20 tab. nebo vyměním za antibiotikum DALACIN C 300mg 16 tab....

20.03.2019 17:36 | Petr

Koupím Rivotril 0,5mg (1 - 2 balení). Pouze dobírka....

20.03.2019 17:22 | jano

predám adipex 2 balenia za 100€ jan.orgonikk@gmail.com...

© Doktororonline.cz | Reklama