Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Co mas?

Autor: Peta | Vloženo: 2018-08-01 14:20:29

Ahoj. Odkud jsi? A co vse mas?

napište sem kontakt nebo napište

Autor: Jana | Vloženo: 2018-07-30 08:40:18

quxstx@seznam.cz

Díky.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Lanžhot

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

19.01.2021 06:20 | T.

Dobrý den, prodám tyto léky a možno poslat na dobírku :) (jen vážní zájemci) Zolpinox 10 mg 20 tablet 500 kč Neurol 0,5 mg 29 tablet 400 kč Tramal Retard 100 mg 30 tablet 800 kč Lexaurin 1,5 mg 30 tablet 350 kč Diazepam 10 mg 20 tablet 500 kč Pište na chalte@seznam.cz, děkuji. ...

19.01.2021 01:23 | Klára

,tebe si najdu...

19.01.2021 01:19 | Klára

Končím tu když si tady někdo myslí že jsem podvodnice a bere si do huby meho otce,který tu už neni... A tak zlí lidí tady nechápu vás je mě to líto mooc chtěla sem vám prodat ale tohle nedávám na mýho otce bane boze na tebe řada dojde!!! ...

19.01.2021 01:16 | Klára

Nemám na tebe slov.. píšu že ty náplasti mám po mém otci ne ostatní léky nemá to cenu.. a ta tátu co teď jsi napsal.. ten člověk nikdy v životě nezapil ani paralen než jsme zjistili že má tu skurvenou nemoc!na tebe ráda dojde !...

19.01.2021 01:08 | Klára podvodnice

Lidi slyšíte to. Tak ona ta podvodnice má prej nějaké léky po svém otci. Tak to musel její pan otec asi udělat nějakou lékárnu nebo já nevím, když má skoro všechno a třeba i po 40 balení. No chápete to. A ještě k tomu má údajně prej dvě malí děti. Tak takovou matku jim určitě nezávidím. Fetacku kter...

19.01.2021 00:35 | Klára

Vždy za kým jsem došla a předala léky neměli problém a já nelži mám to co jsem tu napsala a náplasti mám po mém otci.. vždy když jdu za někým proto jsem celá v černém držím smutek tak mě tu prosím už nechte na pokoji já vám chci prodat tak co jste na hlavu mám tak si kupte ano mám toho tolik nelzu...

19.01.2021 00:27 | Klára

Jste tak trapní fakt.. že to není možný na každýho z vás dojde!!jste zmije umřel mi otec a mám dvě malí děti já nejsem žádná fretku já žádný léky neuzivam.. a náplasti mám po mém otci co mě umřel měl rakovinu ...

19.01.2021 00:24 | Jonathan

Je dobře že se tu najde někdo kdo Vás okrade !!! To co tady děláte je mnohem horší !! Kupujete léky a sjíždíte se. Jste teda pěkní závisláci. Dobře Vám tak. Možná si uvědomíte aspoň takhle , že to co se tu děje je celkově za hranou zákona . Jedou tu opiáty, stimulanty, perník, fentanyl, heroin . Hor...

© Doktororonline.cz | Reklama