Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Náhlý rozchid

Autor: Tom | Vloženo: 2012-01-22 21:27:56

Dobrý den

Předem se velice omlouvám, že obtěžuji.

V posledních dnech se mi stala velice nepříjemná životní událost, které mne velmi citově zasáhla. Jedná se o rozchod s partnerkou, resp. ona odešla velmi náhle i s dětmi. Dívce je 12 a chlapci 8 let. Měli jsme pravda krátký devítiměsíční vztah, ale fungovali jsme jako rodina. Den před odchodem partnerky z bytu mi chlapec položil otázku, zda mi může říkat "táto". Neskutečně hřejivý pocit. Vztahem nás provázely jen naprosto běžné problémy a hádky. Vzhledem k stavu jsem navštívil partnerskou poradnu. Dostal jsem samozřejmě po krátkém zmapování problému jen velmi pro mne řekněme neuspokojivou odpověď. Problém jsme objevili už v kořenech vztahu s její matkou. Nikdy se prý o partnerku nestarala jako o svoji dceru, nebrala si vnoučata, atd. K tomu jsmre došli v pondělí, kdy držela mojí matku za ruku a se slzami jí to řekla. Poradkyně z tohoto vydedukovala, že tím, jak jsem zapadl rychle do rodiny a i mí rodiče partnerku včetně dětí přijali do rodiny, nezvládá toto vstřícné jednání a tyto osoby to prý řeší útěkem. Pokud se problémem nezačne zabývat ona sama, tak se bude prý pravděpodobně prohlubovat a "bují" v ní pro budoucnost daleko větší problém. Připadá mi to jako velmi nezodpovědné se s dětmi stěhovat na ubytovnu. Škola přes celé město, atd....

Existuje nějaké bližší zmapování problému, existuje nějaká "průhlednost" jak by to mohlo dopadnout? Existuje šance na návrat a udržení rodiny?

Děkuji Vám velice za vstřícné jednání a eventuelní pomoc. Moc by mi to pomohlo!!!

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

17.10.2019 19:56 | Heinz

5balení á600...

17.10.2019 16:33 | markmeds

originální léky (Whatsapp +420296180933) osobní sběr možný originální léky z české lékárny a české značky na prodej doprava se provádí po celém světě Xenical, Hypnogen, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, neurol, adipex, rohynol, sanval, Xanax, Neurol, Frontin, Rivotril, Diazepam, Lexaurin, Valproa...

17.10.2019 16:33 | markmeds

Predám hypnogen, adipexový reťazec, Xanax, Lexaurín, adipex, Tramal a iné Dátum exspirácie: jún 2021 Efektívne originálne prášky na chudnutie   Menšie množstvá je možné objednať. Pri objednávke 2 balenia zľava. Oxycotin 80 mg, lexaurine 3 mg, xanax 1 mg, neurol 1 mg, Tramal 100 mg, tralgite...

17.10.2019 16:26 | J

Prodám kapky Tramal a diazepam 10 mg...

17.10.2019 15:07 | Tidit

Hahaaaaa fetaci vojebany dobře vám tak 😁😂...

17.10.2019 15:03 | juklic

dobrý den koupím léky jako xanax neurol rivotril oxazepam bromazepam a leky na spani jako hypnogen nebo stilnox a taky leky jako tramadol a podobně. ozvěte se na juklic@centrum.cz. Nejlépe osobní předání brno....

17.10.2019 14:17 | Luboš

Prodám léky, na úzkost, pouze Praha samozřejmě osobní předání. Helex retard 1mg pod jiném názvem xanax SR z delším prodloužením.. Helex retard 1mg dvě krabičky po 600kc jedno balení. Rivotril 2mg 500kc. Pište na email lubosik123@seznam.cz Praha ...

17.10.2019 12:49 | Lenka

Dobrý den, pokud máte i načaté balení, prosím nabídněte - koupím. platba předem na účet. děkuji...

© Doktororonline.cz | Reklama