Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Natržení uzdičky může být velmi nepříjem

Autor: Adam Kolář | Vloženo: 2014-07-15 07:52:48

Natržení uzdičky může být velmi nepříjemné a bolestivé. Uzdička je v podstatě slizniční řasa, která může být v některých případech kratší, což může vést k jejímu poškození natržením. Následně je pak toto místo náchylnější k dalším zraněním. Na pozdější sexuální život by natržení v případě dobrého zhojení nemělo mít vliv, hojení většinou probíhá bez problémů, stejně tak jako hojení jiných ran. Pokud ale místo natržení stále bolí, doporučuji obrátit se s problémem na urologa. Problém natržené uzdičky se dá řešit malým operativním zákrokem, jenž vzniklé potíže odstraňuje a na sexuální vzrušení či orgasmus by neměl mít žádný vliv. Druhým způsobem řešení je dobré vlhčení při sexu/masturbaci.

Obřízka absolutně není nutná

Autor: Michala Kratochvílová | Vloženo: 2014-07-15 07:51:32

Obřízka absolutně není nutná.Můj manžel ji na začátku našeho vztahu měl hodně krátkou (při napnutí kůže se mu žalud ohnul dolu) a vyřešili jsme to dobrým mazáním.Perfektně vyhověla Bílá kosmetická vazelína neparfémovaná z lékárny.Časem se uzdička sama natáhla.
Jinak co já vím,tak ji stačí jen naříznout,tuším se tomu říká plastika uzdičky. Manžel říká,že by si ji nikdy nenechal odstranit,protože je to nejcitlivější místo na penisu.'

Strach je špatný rádce

Autor: Františka Blažková | Vloženo: 2014-07-15 07:49:51

Strach je špatný rádce. Sám nikdy nebudeš sobě doktorem tak jako někdo, kdo to roky studovat, kdo má kolem sebe další obdorníky, kteří se tímto problémym dlouhodobě zajímají a prošli jim ruakama desítky podobných případů.

Natržená uzdička

Autor: Anonym | Vloženo: 2012-01-13 00:21:08

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat co mám dělat s natrženou uzdičkou.Před rokem jsem se rozešel s přítelkyní a měl po ní 3x pohlavní styk.Po 3. pohlavním styku se mi natrhla a od té doby bolí.Stalo se to asi v srpnu a já si řekl,že to nechám tak 3týdny napokoji a bude zase fungovat jak má(bez mazaní a beze všeho).Jenomže tenhle problém neustal nešel jsem s tím zatím ani k doktorovi,protože mám strach,že budu mít obřízku.Prosil bych tedy o radu jestli by se dalo nějak obejít to lékařské vyšetření.

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Lanžhot

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

26.02.2021 10:13 | jahudka

mám hypnogen i více balení předání praha letnany nebo prosek...

26.02.2021 09:44 | LYRIC

za něco co scháním já pište zájemci piště tyto lékymě bohužel nevyhovují...

26.02.2021 09:34 | Anna

Koupim Adipex jakékoli množství kdekoli v Česku, osobní odběr. Alenevrav@azet.sk...

26.02.2021 09:32 | Anicka

Koupim Adipex, jakékoli množství. Osobní odběr v Cesku...

26.02.2021 08:49 | Kami

Prodám dvě plata antikoncepce Clormetin. Info na email kamuska99@seznam.cz...

26.02.2021 08:14 | Jonesová Kate21

Koupím rivotril osobně ...

26.02.2021 08:02 | 7344

nike lunar fingertrap shoes touch screen purse friends iphone xs case pinko leather bag oppo f1s flip cover nike mens josh gordon limited camo jersey new england patriots nfl 10 2018 salute to service surfky https://www.surfky.net/...

26.02.2021 08:01 | 7344

iphone x clear gel case tommy hilfiger ilia riding boots air force 1 flyknit green blackhawks 27 jeremy roenick white ccm throwback stitched nhl jersey white nike hoodie full zip nike mens otis sistrunk limited green jersey oakland raiders nfl 60 salute to service tank top pagosasun https://www.pag...

© Doktororonline.cz | Reklama