Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Tak zkusit milovat se s kondomem

Autor: Adam Kolář | Vloženo: 2014-07-15 07:59:10

Tak zkusit milovat se s kondomem aby nebyl tak citlívý nebo aby si ho chvili pres, tak vymastruboval sám čí zkusit jiný druhy sexu a střídat je případně nebo jiný polohy jinak mě nic víc nenapadá ale známej to už má 9 let cca a díky tomu příšel už o 3 partnerky al to i z důvodu, že ho má docela dost malyho takze kdyz jepak i nulova vydrz, tak pro nej to je blby no :,( mozna i sexuologa bych navstivila a urcite se casteji milovat

Pomůže kondom

Autor: Kamil Čermík | Vloženo: 2014-07-15 07:56:51

Bouřlivá rychlovka má jistě něco do sebe, ale obvykle není několikaminutový sex rozhodně tím, o čem sním. Pomůže kondom, který trochu zmenší citlivost, někdy to mohou být dva kondomy na sobě.

nemá vůbec žadnou výdrž,tak že samotný p

Autor: Karla Urbanová | Vloženo: 2014-07-15 07:54:56

Ahoj holky, s přítelem jsme tři roky,oba máme rádi sex,ale muj partner nemá vůbec žadnou výdrž,tak že samotný pohlavní styk u nás trvá max pět minut a to ještě přerušovaně,což mě zrovna dvakrát nevyhovuje :,( potřebovala bych delší dobu,jinak mi nezbývá než předstírat,protože mě to nebaví :oops: Mám ráda dlouhý a tvrdší sex a toto je přesně opak........máte někdo zkušenost s partnerovou krátkou výdrží???jak nebo čím to řešíte??díky všem za odpověd

Doporučuju Láng

Autor: Honza | Vloženo: 2012-08-01 19:32:58

AHoj, já užívám Láng je to přírodní přípravek a jsem spokojenej a všechno je super...http://www.supererekce.com/content/9-lang-popis-produktu , kdo má problém s erekcí doporučuju

malá výdrž

Autor: ladik | Vloženo: 2012-04-03 13:58:58

Kamil, tak jsem vyzkoušel ten clavin, co jsi tady zmiňoval a musím uznat, že pecka! Byl jsem fakt spokojený, co to dokáže udělat s erekcí. Dík

Výdrž je normál a v průměru!!

Autor: ronny | Vloženo: 2012-04-03 10:48:30

Takových mužů jsou spousty. Musíš to řešit spíše drážděním "neokoitálním" a uspokojit ji prostě jinak nežli samotnou souloží. 3 minuty od zásunu jsou totiž úplně v průměru. Jak se nezastaví, stříkají. Sex u chlapů je bohužel nastaven na rozmnožování druhu, nikoliv na oboustranné dokonalé uspokojení

malo vidrz

Autor: kamil | Vloženo: 2012-03-15 10:07:21

Nazdar Marku, mně osobně na prodloužení výkonu pomohl clavin. Je to přípravek na podporu erekce a jeho účinek na mě měl takový vliv, že jsem byl schopný i hodinu...

malo vidrz

Autor: MAREK | Vloženo: 2012-03-13 00:09:43

dobryden potrebuji poradit kdyz sexuju sem 10minut us sem chtel sexovat aspot 1hodinu slo bito jejake tablety mohla by jste mi poradit byla by jste takova hodna muzete mi odepsat

Re: mala vidrz pri sexu:-((

Autor: David | Vloženo: 2010-04-02 13:33:31

dobry den potreboval bych poradit.... driv sem vydrzel s pritelkyni uzivat si treba trictvre hodiny v kuse a ted posledni mesic staci dve minuty a sem hned hotovej je mi to pak trapny zacal sem hodne pit myslel sem si ze sem dehydrovanej a porad nic zadna zmena nevim co mam delat abysme si to mohli uzivat jako driv prosim porad te mi naschledanou dekuju predem

Autor: Martin | Vloženo: 2010-03-31 00:55:04

Dobry den chtel bych se zeptat obcas mam malou vidrz v sexu asi kolem 2 minut ale nekdy treba pul hodky ,da se stim neco delat, abych mel vetsi musime s pritelkyni delat prestavky asi 30sekund dekuji za odpoved

Autor: ludovit tulej | Vloženo: 2010-03-24 00:40:33

co mam proto udelat abi to bilo jine

mala vidrz pri sexu:-((

Autor: psisko-si1 | Vloženo: 2009-09-10 19:31:20

co mi zaručene pomoze zvidrzu..pri sexi...nemyslim pirulky...

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Lanžhot

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

26.02.2021 10:13 | jahudka

mám hypnogen i více balení předání praha letnany nebo prosek...

26.02.2021 09:44 | LYRIC

za něco co scháním já pište zájemci piště tyto lékymě bohužel nevyhovují...

26.02.2021 09:34 | Anna

Koupim Adipex jakékoli množství kdekoli v Česku, osobní odběr. Alenevrav@azet.sk...

26.02.2021 09:32 | Anicka

Koupim Adipex, jakékoli množství. Osobní odběr v Cesku...

26.02.2021 08:49 | Kami

Prodám dvě plata antikoncepce Clormetin. Info na email kamuska99@seznam.cz...

26.02.2021 08:14 | Jonesová Kate21

Koupím rivotril osobně ...

26.02.2021 08:02 | 7344

nike lunar fingertrap shoes touch screen purse friends iphone xs case pinko leather bag oppo f1s flip cover nike mens josh gordon limited camo jersey new england patriots nfl 10 2018 salute to service surfky https://www.surfky.net/...

26.02.2021 08:01 | 7344

iphone x clear gel case tommy hilfiger ilia riding boots air force 1 flyknit green blackhawks 27 jeremy roenick white ccm throwback stitched nhl jersey white nike hoodie full zip nike mens otis sistrunk limited green jersey oakland raiders nfl 60 salute to service tank top pagosasun https://www.pag...

© Doktororonline.cz | Reklama