Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Krvácení po sexu

Autor: Diana | Vloženo: 2016-07-12 22:30:54

Ahoj, potřebovala bych poradit, protože jsem dnes vecer po pohlavním styku začala krvácet, viděsilo mě to...Proto bych se chtěla zeptat o co by mohlo jít? Prvně mě napadlo, jesli nemůže jít o potrat, ale nevím o tom, že bych byla těhotná tak nvm si rady co se mnou je... s přítelem se snažíme o miminko takže se bojí i on co se stejnou děje, za gynekologem jsem objednaná takže doufám že to dopadne dobře... děkuji za odpověď

krvácení po styku

Autor: smrtulka15@seznam.cz | Vloženo: 2015-08-07 15:53:37

Dobrý den stalo se mi to poprvé po stylu s přítelem jsem Zacla krvácet. Před dvouma dny jsem byla u gynekologa proto ze jsem misto menses Zacla jen špinit. Ultrazvuk ani těhotenský test nepotvrdil těhotenství. Beru ha od 18 let je mi 26. Nevíte co by to mohlo byt.? Moc dekuji

krvácení při sexu

Autor: Landgrafová | Vloženo: 2014-03-02 18:05:48

dobrý den,žila jsem 20 let manželsví,kdy můj partner neměl až tak veliký penis.Nyní jsem byla bez sexu asi 5 let.S manželem jsme se rozvedli a já si našla nového patrnera.Při sexulním styku s ním jsem začala krvácet.Krvácení má čistou barvu,a trvá již týden.chtěla bych se jen zeptat zda mi nemohl něco protrhnout.Vedle čípku mám jakoby svraštělou kůži.Bojím se tedy dalšího styku.Děkuji za odpověd.

Krvácení

Autor: tina.m | Vloženo: 2011-07-07 15:24:01

Měla jsem stejný problém, který tady popisujete. Z počátku jsem si myslela, že mě partner nějak poranil rukou. Při stěru mi gynekoložka zjistila že mám prekancerózu - předrakovinný stav na čípku. Jestli vám můžu holky poradit, utíkejte na gynekologii nechat si udělat stěry. Kdybych se na to vykašlala, kdoví jak by to dopadlo. Bylo mi nějakých 19, měla jsem už i dítě a zatím musím zaklepat, je všechno ok, už nějakých 8 let. Krev se mi sice velmi občas objeví, ale řekla bych, že je to jen při divočejším sexu, když mě třeba partner omylem škrábne do skliznice, která je napětím překrvená.

Stejny problem

Autor: Sonja | Vloženo: 2010-11-11 13:02:27

ahoj,

mam stejny problem. zjistli ti neco? mne nic.

otok v penisu

Autor: Denisa | Vloženo: 2010-10-24 11:05:33

Dobrý den, dnes při pohlavním styku se partnerovi pod kůží penisu udělal centimetrový otok namodralé barvy. Myslím si, že je to prasklá žilka, ale přítel má o své přirození obavy a k lékaři nechce jít. Měl by s tím zajít k doktorovi nebo se to časem vstřebá? Chladíme to studeným. Měl by chvíli sexuálně abstinovat dokud to nezmizí? Děkujeme moc za radu.

Re: krvácení po sexu

Autor: Mona | Vloženo: 2010-07-22 11:04:12

Ahoj, potřebovala bych poradit, protože jsem dnes ráno při pohlavním styku začala krvácet, viděsilo mě to, a když jsem si přečetla tuto diskusi, tak ještě víc.
Proto bych se chtěla zeptat o co by mohlo jít? Prvně mě napadlo, jesli nemůže jít o potrat, ale nevím o tom, že bych byla těhotná, tak jsem to zavrhla. S přítelem se nám to oboum líbilo, ale možná moc dorážel, tak tedy nevím. Také není možné, že by mě škrábnul, protože mě neprstil, tak nevím. Zatím nemám děti. Prosím o radu...

Re: krvácení po sexu

Autor: Eva | Vloženo: 2010-07-16 21:27:54

Dobrý den,mám stejný problém jako jiní!Před dvěmi dny jsem měla první sex,hodně mě to bolelo,bylo to v nevhodném prostředí,byla jsem nervozní a celé to neproběhlo dobře..vyzkoušeli jsme různé polohy,ale bolelo o a nešlo to..už je to druhý den a stále krvácím,spíše špiním..dnes ráno to už bylo menší špinění,počítala jsem s tím že večer už to přestane..ale večer mě začalo opět bolet pohlaví a špinění se zvětšilo..je to normální?Mam zajít na gynekologii?Prosím poraďte mi!

krvácení po sexu

Autor: teny | Vloženo: 2010-05-07 11:27:06

Zdravím vás..Včera jsem měla pohlavní styk,byl i docela divoký a trval tak půl hodiny.Předtím jsem neměla sex asi týden a den před stykem jsem byla i na gynekologii.Po styku měl partner na penisu trochu krve a já si i trochu setřela u sebe,ale dále už to ani nekrvácelo ani nebolelo.Mohlo se jednat o nějaké poranění třeba od zrcadla u doktorky?Nebo,když mi dělala stěr,zda byla třeba sliznice porušená?Mám trochu strach,ale ke gynekologovi chodím pravidelně.Moc děkuju za každou radu!!

Re: krvácení při sexu

Autor: lara | Vloženo: 2010-03-11 22:17:39

dobrý den. měla jsem poprvé sex, a asi tak už 2 den stále trošilinku krvácím(špiním), chcu se zeptat jestli je to normální a nebo jestli se mám bát, že je to něco závažného. děkuji za odpověď

Autor: MARTINA | Vloženo: 2010-03-04 10:01:49

DOBRY DEN MAM TAKE UPLNE STEJNEJ BROBLEM Z KRVACENIM PO SEXU MUZETE MI PORADUT PROC TO TAK JE DEKUJI

Autor: Dana | Vloženo: 2010-01-18 06:26:17

Ahoj.Mám už po druhé problém s krvácením po sexu.Nejprve je to jen narůžovělá tekutina která se změní v nahnědlou je to velmi nepříjemné a poprvé když jsem to měla tak to odeznělo až po měsíčkách.Nevím zda to muže být tím že partner má penis větších rozměrů a tím mě může ve vnitř poškodit,nebo jak jsem se dočetla z předešlých příspěvků zda to nemůže být slabší poševní stěnou jde mi už na 40rok tak to s tím může trochu souviset.Ale přesto nemám dobrý pocit a mám obavy za jsem v pořádku.

Autor: léna | Vloženo: 2009-12-16 21:39:15

ivana:mám uplně stejný problém a také bych ráda znala odpověd..:((

Autor: janka | Vloženo: 2009-08-23 08:22:05

ahoj skus pozret to tiez o tom pisu

http://www.omimine.cz/poradna/dotaz/2899/krvaceni-po-styku.aspx

Autor: caca | Vloženo: 2009-08-09 22:10:07

Ja jsem ještě mlaadá proto se nechám od partnera uspokojit pouze rukou ... ale od nějaké doby se mi stává že vždy po tom trochu krvácím ... co to může být? Prosím ...

Autor: ... | Vloženo: 2009-06-17 14:39:37

ahoj..přesně tohle se mi ted stalo taky..bojím se...koukala jsem po netu..a našla příznaky rakoviny dělož. čípku..a uplně to sedíí...

Autor: Terka | Vloženo: 2009-05-03 15:10:13

Dobrý den
Pozná muž , že je žena ještě pannou? Krvácí se po první souloži??

Autor: Verusha | Vloženo: 2009-04-19 10:37:00

Dobrý den,
včera jsem měla s přítelem sex asi po týdnu a z ničeho nic mi začala téct krev. Nic mě nebolelo a nikdy předtím se to nestalo, tak mě to trochu vyděsilo. Dnes mám ještě takové nahnědlé výtoky. Jsem z toho docela nervozní. Mohl by mi někdo poradit co by to mohlo způsobit ?? Děkuji za odpovědi.
Veronika

Autor: bodlinka | Vloženo: 2009-03-30 21:49:19

Ahoj, musím se přiznat, že nejsi sama, kdo zjistí po sexu, že krvácí.Doktor mě řekl, že mi možná praskla žilka, ale poslední dobou je krvácení větší, 2 dny vynechám a řeknu si "je to dobré". Začnu se věnovat zase partnerovi a hle zase krvácení. Sama si nevím rady a bojím se dalšího sexu, abych zase nekrvácela. Není mi to příjemné a před partnerem se potom stydím.

krvácení při sexu

Autor: ivana | Vloženo: 2008-08-02 18:11:52

Dobrý den,
¨nedávno jsem vystřídala sexuálného partnera a měly dost vášnivy sex, po tě jsem krvácela a od té doby vždy při sexu malinko krvácím.
potřebovala bych radu co mám dělat.
Antikoncepci beru asi 7 let a nikdy jsem ty potíže neměla až ted.
Děkuji za rady

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

20.07.2019 15:50 | LLL

Hypnogen 100.Tb i 20.Tb Apo Zolpidem 100.Tb Stilnox 20.Tb Domnicum 15MG 10.Tb. V případě zájmu pište pouze na lekynaspani@seznam.cz...

20.07.2019 15:46 | XXX

Xanax 2.MG 50.Tb, Neurol 1.MG, Lexaurin 3MG, Tralam Tablety 200.MG, Diazepam 10.MG 20.tb. Předání i osobně. Milli.venda@seznam.cz...

20.07.2019 15:09 | swift

Dobré ráno, bankovní úvěr vyžaduje, aby procesy získaly. s tímto pochopením společnost i zastupovala přišla s nejrychlejším procesem zajištění úvěrů. je to nízká úroková půjčka ve výši 3% s dobou splatnosti 15 let a více. doba trvání úvěru závisí na výši a schopnosti příjemce. první rok pořízení úv...

20.07.2019 14:18 | Houjer

Prodam zoloft cipralex mirtazen...

20.07.2019 13:48 | Helena Pechačová

Může být setkání v Praze, zitra? Děkuji za odpověď 2265...

20.07.2019 13:29 | Petr

Severní a střední čechy...

20.07.2019 13:23 | Pavlik

Proc neni odkud jste...

20.07.2019 13:07 | matt loan lender

Potřebujete obchodní úvěr? Použít nyní Jsme úvěrová organizace a my jsme měli největší zisk v oblasti poskytování úvěrů a jako součást našich humanitárních služeb nabízíme půjčky všem webům s 2% úrokem, pokud máte zájem o aplikaci a práci se správnou úvěrovou společností, navštivte naše webové strá...

© Doktororonline.cz | Reklama