Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

varle

Autor: Jana Bartošová | Vloženo: 2013-04-06 15:25:18

Dobrý den mám dotaz.žiji už několik let s přítelem který se mi svěřil,že má takový divný pocit v oblasti varlat není to stálé jen občas a když ráno vztává tak i když je teplo má varlata zalezlé což není asi normální.Žádnou bulku si nenašel a jiné změny také ne.Děkuji

Zánět

Autor: štěpán | Vloženo: 2010-10-29 13:36:21

Dobrý den,chtěl bych se vás zeptat na mou nemoc.V září mě začali bolet varlata a nahmatal jsem na nich takové malé bouličky,tudíž jsem navštívil urologa. Ten mi řekl,že se jedná o zánět nadvarlat a předepsal mi antibiotika na 10 dní. Po 10 dnech se bolesti zmírnili,ale pouze na pár dní,navštívil jsem tedy urologa znovu. Ten mě poslal domů že to není doléčené. Urologa jsem několikrát navštívil stále se stejným problémem a předepsal mi stejné antibiotika a po dobrání těchto prášků jsem nepociťoval zlepšení.
Ptám se vás tedy jestli se opravdu jedná o zánět nebo ne.

...

Autor: Filip | Vloženo: 2010-10-18 17:21:49

Dobry den. Na pravom varlate presnejsie na spodku som si nahmatal akusi hmotu v ktorej su akesi hrudky o velkosti ryze mozno o trusku mensie. Mavam v nom taky divny trplivy pocit. Co to moze byt ?

Re: onemocnění varlat?

Autor: Martin | Vloženo: 2010-06-23 16:41:19

ahoj ... prosím tě. je mi 22 let a nahmatal jsem si uplne to smae. dostal jsi nejakou odpoved, nebo uz vis, co to je ? diky moc za odpoved. k doktorovi pujdu pristi tyden ... ale mam strach a obavu. diky M.

Autor: sandra | Vloženo: 2009-07-13 11:18:43

dobrý den, chtěla bych se zeptat na problém svého přítele. k lékaři zatím nechce. při erekci mu jedno varle vystoupí nahoru a "schová se". ne vždy, ale poměrně často.mohl by jste mi porsím poradit? je to nebezpečné? nějaká rizika poškození plodnosti, nebo rakoviny? je mu 20 let. děkuji, Sandra

Autor: Honza | Vloženo: 2008-08-16 19:50:23

Zdravím je mi 31 a asi 2 roky mám na spodku pravého varlete asi 1 cm velké "jako by třetí varle" byl jsme před dvěma roky u lékaře urologa řekl že to nic není že je to z průvěsu varlat kdy jim vadí že jsou svěšené radil podkládat. Dřívě mi to pouze občas bolelo teď také ,ale navíc při erekci to zduří jinak ne a pak zase změkne. Můžete mi prosím poradit zda mohu být klidný?? ikdyž jsme byl u doktora před 2 roky ?? nosím speciální pás ,který rapidně zmenšuje bolest.
děkuji

Autor: Jarda | Vloženo: 2008-05-26 16:45:47

Dobrý den je mi 28.let a asi před deseti 10 při jízdě autem mě začalo pobolívat levé varle, nevěnoval jsem tomu ale pozornost jelikož jsem měl za to, že jsem si ho jen skřípl ale bolest varlate trvala dalších 10 dní,bolelo mě i levé tříslo a i na pohmat bylo z levé strany varle citlivé, nyní je stav takový, že na pohmat nebolí,ani tříslo už necítím ale mám tokový divný pocit, třeba když jdu do dřepu tak to levé cítím.Můžete mi poradit. co stím dělat?Zda zajít k urologovy nebo to vypadá jako banalita.S pozdravem a s díky.Jarda

Autor: colombo | Vloženo: 2007-11-06 14:37:23

Dobrý den před rokem jsem podstoupil operaci hydrokély.A otok který jse měl vstřebat tak za pul roku jse ješte nevztřebal.Varle je na dotek trochu bolestivé.Můžete my říct jestli tam neni žady zánět nebo atd..?

Autor: Dan | Vloženo: 2007-05-25 12:00:47

dobrý den,je mi 19 let v šourku pod pravým varletem sem si nahmatal asi 1*2 cm velkou věc , vypadá to jako tretí malé varle. Tento objekt mam v šourku uz asi 4 roky. Za tu dobu se mi asi 5 krát stalo ze sem si varlata nejakym zpusobem prisedl nebo skřípl a pak sem asi 1-3 hodiny mel bolest v podbříšku. Potom to přestalo a na dlouho zase nic. Pri močenínepocituji zádnou bolest, nikdy sem nemočil krev. Mam normální erekci i ejakulaci. Chci se zeptat co by to mohlo být. Děkuji moc za odpověd

Autor: Petr | Vloženo: 2007-04-11 15:14:18

Dobrý den je mi 15 a chtěl bych se zeptat jestli je normální že mám jedno varle asi o centimetr níže než druhé

Autor: Jirka | Vloženo: 2007-03-19 16:41:20

To video vypadá zajímavě. Bude tady více takových kousků?

Autor: administrator | Vloženo: 2007-03-17 10:16:25

Vyjímečně jsme umístili jedno video z připravované série. Myslím, že se může týkat Vašeho problému. Zkuste se podívat na http://www.doktoronline.cz/video/

onemocnění varlat?

Autor: Ondřej | Vloženo: 2007-03-16 08:44:05

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na nemoci varlat a jak je poznam. Je mi 18 a v posledni dobe jsem si všiml že někdy mívam jedno(pravé) varle vetší než druhé. Na varleti mívam docela velký obal a obcas to pobolívá.Je to normální proces nebo nějaká známka nemoci. Děkuji a pěkný den

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

24.08.2019 16:12 | majja

Koupim adipex , nebo ritalin 792 226 119...

24.08.2019 13:12 | Dasa

Koupím adipex.. Osobni předání Praha Děkuji...

24.08.2019 11:36 | Petra

Ahojky koupím Adipex jenom Praha a osobní předání děkuji ...

24.08.2019 11:28 | Roman

Koupim rivotril, lexaurin ci podobne. Nejlepe osobne Praha nebo dobirka....

24.08.2019 09:11 | Sarbine

Vážné a čestné nabídky soukromých půjček Dobrý den, obracím se na všechny, kteří je potřebují informovat, že peníze půjčuji od 100 do 900 000 EUR každému, kdo je může splácet úroková sazba 3% ročně a zpoždění od 1 do 25 let v závislosti na požadované výši. Dělám to v následujících oblastech: - Fin...

24.08.2019 08:13 | Ája

Koupím adipex retard osobní předání v Praze číslo na mě 734466774 , ráda bych pak odebírala dál dle potřeby ...

24.08.2019 08:07 | Prodam

Jarmilo Pokud máš zájem napiš na Email LekyOsobne1@seznam.cz Jsem kousek od Opavy ...

24.08.2019 02:02 | majja

Mám zájem o jedno balení diazepamu za 300, poštovné uhradím předem na vas ucet. Prosim pište 792 226 119...

© Doktororonline.cz | Reklama