Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Deníčky

Markétčin občasník

7. září 2007
12 roků, 3 měsíce a 3 dny

První Vánoce

ze dne 24. prosince 2007 | Mám 3 měsíce a 17 dnů
Vánoční dáreček
Vánoční dáreček
Ségra se na Vánoce těšila, nemohla se dočkat. Pro mne jsou Vánoce den jako každý jiný. Prý jsem dostala hromadu dárků, ale já to nějak nerozlišuji. Seděla jsem u stolu, pak mě šoupli pod stromeček, ségra se mohla pominout, babička s mamkou byly dojaté a pak, pak bylo po všem. Mlíko jsem pila jako každý jiný den.
 

První zuby

ze dne 22. prosince 2007 | Mám 3 měsíce a 15 dnů
Jsem zřejmě nějak v předstihu. Dneska mi máma našla první zuby. Já o nich věděla už déle (po celou dobu, co mi rostly), jen nikdo okolo si toho nevšiml. Jsou to ty mrňavé zoubky vepředu dole. Hned, co se s nimi dalo kousat, pokousala jsem si prst na ruce. Je třeba vyzkoušet, k čemu takové věci v pusince jsou, ne? Už cítím, jak se derou i ty další a věřte mi, moc příjemné to není. Tak snad to budu mít brzy za sebou a budu mít všechny zuby, jako ségra.
 

Vítání občánku

ze dne 16. prosince 2007 | Mám 3 měsíce a 9 dnů
Vítání občánků
Vítání občánků
Život se skládá z různých oficialit. Jednu mám za sebou - vítání občánků. Asi bych nebyla plnohodnotným občanem, kdyby mne nepřivítali, nebo co. Místostarosta držel moc pěknou řeč, ostatní mimina poslouchala, ani nedutala, maminy popotahovaly a tátové křepčili v divokém digitálním tanci, kroutíc se sažili zachytit ten nejlepší, přímo životní záběr. Ještě, že ta taškařice netrvala dlouho a vyrazili jsme s celou rodinou na oslavu k nám. Asi bych to příliš dlouho nevydržela. Hlady.
 

Jsem v pohodě

ze dne 8. prosince 2007 | Mám 3 měsíce a 1 den
Směju se na všechny
Směju se na všechny
Máma s tátou tvrdí, že jsem hodnější než ségra. Že vůbec nezlobím, nepláču (akorát o baštu si umím říct), spím celou noc. Na návštěvy jsem prý ideální, protože se o mně vůbec neví, jak jsem hodná. Taky - proč ne. Být pohodové dítě je rozhodně jednodušší, než nějaký řvoun. Starají se stejně, jsou stejně hodní a řekla bych i hodnější. A já se alespoň neunavím. Takže - protože jsem v pohodě, ráda se směju na všechny okolo mne. Za jeden úsměv vám ukážu svůj.
 

Tak to zkouším na bříšku

ze dne 6. prosince 2007 | Mám 2 měsíce a 29 dnů
Pasu koníčky
Pasu koníčky
Pokrok se nedá zastavit. Na zádech jsem pořád a tak je načase zkusit to i na bříšku. Docela pohoda, ale dlouho tak být se mi nelíbí. Minuta, dvě a stačí. Zaprotestuji - nic se neděje, zaprotestuji více - nic se neděje, zakňourám - nic se neděje, zařvu a máte vidět, jak jsem rychle zpátky na zádíčkách...
 

Koupu se ráda

ze dne 4. prosince 2007 | Mám 2 měsíce a 27 dnů
Po koupačce jsem spokojená
Po koupačce jsem spokojená
Čistota musí být. Koupu se ráda, voda mi dělá dobře. Máma se sice obává, že se po koupání osypu a nejraději mě koupe v čisté vodě, ale mi je to fuk. To teplounké a divné, co je všude kolem mě, ta péče, to vše je mi prostě příjemné. Takže není divu, že se po koupačce směju.
 

První vyjížďka

ze dne 16. října 2007 | Mám 1 měsíc a 9 dnů
První vyjížďka
První vyjížďka
Ségra měla svůj kočárek a já dostala úplně nový. Moderní, jak říká táta. No, leží se v něm tak nějak normálně a ani nevím, jakou má barvu, protože barvy jsou mi zatím ještě ukradené. Prý červenou. A dnes nastal ten správný čas na zkoušku jízdních vlastností mého luxusního vozu. Celkem pohoda. Kam jedu si nevyberu, kdy jedu si nevyberu a protože vlastně nemůžu nic z mé vyjížďky ovlivnit, raději spím.
 

Doma je doma

ze dne 17. září 2007 | Mám 10 dnů
Spokojený úsměv
Spokojený úsměv
V porodnici jsem být musela, to si nevyberete. Takže domů jsem se fakt těšila. Na ségru, na své věci, na svou postýlku, znáte to... A dnes nadešel ten slavný den. I když moc slavně nevypadal. Flákli mě do autosedačky, zakryli a vezli domů. Ségru jsem viděla až odpoledne, když se vrátila ze školky. Doma žádná slavobrána nebo tak nějak. Prostě nic. Tak nevím. Mám být ráda, že jsem konečně doma? (Jasně, že jsem ráda).
 

Hlásím své narození

ze dne 7. září 2007 | Mám jen pár hodin
Po narození
Po narození
Dnes mám svůj první den. Narodila jsem se v 1:35 po celkem rychlé akci. Mámu jsem dost překvapila, když zjistila že mám 54 cm a vážím 4,65 kg. Takže jsem kus už odmala :-) Jméno Markétka mi vybral táta a co jsem se doslechla, všem se moc líbí. Asi bych měla napsat, že už mám ségru Adélku. Má tady taky svůj deníček, tak se klidně mrkněte. Má 3 roky a 4 měsíce, tak doufám, že mi s tím životem nějak pomůže.
 

Slunečnicové brikety

PřihlášeníZapomenuté heslo

Poslední fotky

Oblíbená hračka-hřeben
Ségra čte

Poslední vzkazy

JOSIANA - [Deníček Alenky ]
LUC - [Deníček Alenky ]
JOSIANA - [Deníček Alenky ]
Pavla - [Deníček Alenky ]
petr - [Deníček Alenky ]
JOSIANA - [Deníček Alenky ]
JOSIANA - [Deníček Alenky ]
alain - [Deníček Alenky ]
petr - [Deníček Alenky ]
JOSIANA - [Deníček Alenky ]

© Doktororonline.cz | Reklama