Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Deníčky

Tak jde čas...

3. února 2006
13 roků, 10 měsíců a 10 dnů

Podvečerní koupačka

ze dne 10. června 2008 | Mám 2 roky, 4 měsíce a 5 dnů
Na štěrkovně
Na štěrkovně
Teď, když je tak krásně teplíčko, jezdíme na štěrkovnu do Hlučína. Vždycky počkáme na taťku až skončí v práci a vyrážíme. Je to vždycky super, protože už tam skoro nikdo není... Strašně rád sbírám kamínky do kyblíčku a nabírám vodu do konvičky a pak v nejlepším případě zalívám kamínky a travičku. V tom horším případě to odskáčou naši nebo alespoň deka / to když stihnou uhnout :-)/
 

Super zábava

ze dne 9. června 2008 | Mám 2 roky, 4 měsíce a 4 dny
Na klouzačce
Na klouzačce
Klouzačky a prolízačky mám strašně rád a pokud se mnou chtějí naši někam dojít, tak musí vybrat takovou cestu, aby nenarazili na dětské hřiště. Jinak mají jistotu, že celý zbytek dne strávíme tam. Dneska jsme se jeli podívat na kozičky na ranč do Hlučína. Kozičky byly super, ale ta klouzačka!!!!
 

U taťky v práci

ze dne 4. června 2008 | Mám 2 roky, 3 měsíce a 30 dnů
U taťky v práci
U taťky v práci
Vystřídal jsem taťku v práci a kdybyste náhodou nevěděli, tak opravdu příjde hned :-) Moc se mi tam líbí a strašně rád ho s mamčou vyzvedávám z práce! Aspoň mám jistotu, že tam nebude přesčas a půjde se mnou hned do parku a pořádně se vyřádíme!
 

Mňááám

ze dne 4. června 2008 | Mám 2 roky, 3 měsíce a 30 dnů
Na poháru
Na poháru
Dneska jsem dostal můj první pohár...a mamka říkala, že na dlouho poslední, protože ho musela dojídat. Mě prostě zmrzka nějak nejede, takže jsem snědl sušenku, trošku si lízl zmrzky a tím jsem skončil. Na co bych se zdržoval jezením nějakého poháru, když se kolem těch stolů na zahrádce, tak parádně běhá???
 

Doma na balkóně

ze dne 31. května 2008 | Mám 2 roky, 3 měsíce a 26 dnů
Koš na prádlo mi stačí
Koš na prádlo mi stačí
Doma jsem přemluvil mamču, ať mi taky napustí na balkón vodu. Sice se tam nevejde bazének jako u dědy, ale koš na prádlo mi úplně stačí. A když začnu divočit, tak stříkáním zaliju i kytky okolo, takže aspoň mamka nemusí večer zalívat :-)
 

Konečně teplíčko

ze dne 27. května 2008 | Mám 2 roky, 3 měsíce a 22 dnů
Čochtan
Čochtan
Konečně jsem se dočkal a děda vytáhnul a nafouknul bazén na balkóně. Byla to paráda a vůbec se mi nechtělo vylézt!
 

Tak to bylo něco!

ze dne 18. května 2008 | Mám 2 roky, 3 měsíce a 13 dnů
Motorkáři
Motorkáři
Tento víkend jsme jeli na návštěvu k tetě na jižní Moravu. Moc se mi tam líbilo, protože jsem si tam hrál s kámošem Radimem a o rok starší - i když to tak nevypadá - Zuzankou. Lítali jsme jak ďáblíci, jezdili na traktůrku, na kole, na odrážedle a dokonce jsme si mohli sednout na Radimovu motorku a pak ještě na strýcovu velikou. No škoda, že sám jsem mohl jen na šlapací traktůrek...
 

Na výletě ve skanzenu

ze dne 10. května 2008 | Mám 2 roky, 3 měsíce a 5 dnů
S dědou Ivošem
S dědou Ivošem
Dneska jsme jeli s našima a dědou Ivošem a babi Alenkou na výlet do Rožnova pod Radhoštěm. Moc se mi totiž líbilo ve skanzenu na Slovensku ve Staré Lubovni, tak jsme si to zopákli u nás...Lítal jsem od domečku k domečku a všechny jsem pořádně proháněl. Hlavně dědu, ten se chudák za celý den naběhal! Ale bylo to fajn a už se těším až příště zase někam vyrazíme!
 

Před odjezdem

ze dne 4. května 2008 | Mám 2 roky, 2 měsíce a 29 dnů
S Terezkou se dobře spinká
S Terezkou se dobře spinká
Dneska už jedeme domů, tak jsem se na cestu musel pořádně vyspat. Spal jsem až do půl deváté. Myslel jsem, že si tu cestu aspoň trošku užiju, ale stejně jsem pak skoro na dvě hodinky v autě usnul...
 

Lanovka prý bude příště...

ze dne 3. května 2008 | Mám 2 roky, 2 měsíce a 28 dnů
Na koníčku
Na koníčku
Dneska jsme chtěli jet lanovkou na Skalnaté pleso, ale byla tam taková fronta, že jsme to nakonec vzdali a raději se prošli po Tatranské Lomnici. Až budu starší, tak si to stejně víc užiju!
 

Slunečnicové brikety

PřihlášeníZapomenuté heslo

Poslední fotky

Oblíbená hračka-hřeben
Ségra čte

Poslední vzkazy

LUC - [Deníček Alenky ]
JOSIANA - [Deníček Alenky ]
LUC - [Deníček Alenky ]
JOSIANA - [Deníček Alenky ]
Pavla - [Deníček Alenky ]
petr - [Deníček Alenky ]
JOSIANA - [Deníček Alenky ]
JOSIANA - [Deníček Alenky ]
alain - [Deníček Alenky ]
petr - [Deníček Alenky ]

© Doktororonline.cz | Reklama