Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Deníčky

tak jde čas

1. května 2009
11 roků, 3 měsíce a 10 dnů

mlaskáme si

ze dne 27. ledna 2010 | Mám 8 měsíců a 27 dnů
mlaskáš si do noty ;-)
 

pouštíš muziku ;)

ze dne 25. ledna 2010 | Mám 8 měsíců a 25 dnů
Dostala si k Vánocům od tety Kačky želvičku, která hraje oblíbenou písničku a už jsi přišla na to, jak si ji sama můžeš pustit :-)
 

nábytek jako dobrá berlička

ze dne 24. ledna 2010 | Mám 8 měsíců a 24 dnů
Chodíš kolem nábytku. Dosti nejistě, ale na místě už nezůstane :-) Taky si vypilovala své ručkování a už se stane málokdy, abys sebou žuchla na zem, jsi veliká, ač malinkatá šikulka :-D
 

ručkování

ze dne 20. ledna 2010 | Mám 8 měsíců a 20 dnů
... takže Ti už měsíc opakuji, když chceš dolu ze stoje, tak nemusíš kričet na mámu a nebo na tátu nebo co hůře - padat jako prkno na zádíčka :-) stačí ručkama přehmátnout a sesunout se na kolýnka :-) no a dnes, když jsme spolu usínaly v postýlce, tak si začala pilně trénovat :-D nahoru a dolu, nahoru a dolu... jsi šikulka a mě si tím udělala velikou radooost :-)
 

skoro tleskáme ;)

ze dne 20. ledna 2010 | Mám 8 měsíců a 20 dnů
... sedim na zadečku a pravá ručka bouchá o levou - oběma to zatím nejde, to jsem se naučila až o pár týdnů později a jaká je to radost, když máma k tomu říká "paci, paci..." to se celá rozzářím štěstím a napjetím, jak mi to jde :-D
 

indián

ze dne 2. ledna 2010 | Mám 8 měsíců a 2 dny
Teta Helí mě naučila dělat indiána :-) zatim teda vydávám zvuky a musíte používat vaše ruce, ale je to paráda :-))) baví mě to!!
 

v postýlce se už jen neleží...

ze dne 20. prosince 2009 | Mám 7 měsíců a 19 dnů
Tátovi řekneme v obývacím pokoji "dobrou noc" jako každý jiný večer a odcházíme do postýlky, kde ti zpívám, povídám a čekám až začneš kňourat na ukolíbání se ke spánku. Tenhle den sis ovšem do běžného rituálu zařadila taky "postavim se v postýlce, to budete koukat" :-D a taky, že jsme koukali :-) jsi šikulka, ale nejdřív by si měla sedět a pak stát :-D ... no vše nejde podle "tabulek", že :-)
 

první opravdová boule...

ze dne 14. prosince 2009 | Mám 7 měsíců a 13 dnů
Pokus o postavení malého tělíčka o nohu stolku skončil velkou boulí na čele a pláčem... vše dobře dopadlo ;) pokusy o stání pokračují a s čím dál větší opatrností se do toho pouštíme :-)
 

lezééé :-) !!

ze dne 9. prosince 2009 | Mám 7 měsíců a 8 dnů
A je to tady - huráá :-) včera se ti podařil náramný kousek... plazíš se už téměř měsíc a měsíc zkoušíš "vrzy, vrzy"... včera tohle snažení dosáhlo svého... DOLEZLA SIS PRO MŮJ NOŤAS :-D a tohle si opakovala hned 3x za sebou, protože jsem se musela kochat pořád dokola (je to natočené ;-)) - na start a lezu!! :-) krása - si veliká šikula!! a my máme o zábavu postaráno :-D Možná je to injekcí, možná jsou v tom další zoubky a možná je to jen tvůj rozmar, ale rozhodně se ti nechce moc v noci spát... vydržíš krásně chrupkat, s občasným výpadkem dudlíku a ověření si, že jsme blízko, tak do dvou do rána a pak to začne... ráda by sis šla hrát, ale rozhodně se dál spát... trvá tý týden, tak doufáme a pěvně věříme, že tě to pustí tak rychle a znenadání, jako to na tebe přišlo a my se vyspíme aspoň 3 krásné hodiny v kuse.
 

zkoušíš vyplazovat jazýček :-D

ze dne 7. prosince 2009 | Mám 7 měsíců a 6 dnů
Jedeme v autě a ty na mě děláš očka. Tak na tebe vypláznu jazyk a ty mi to zkoušíš vracet ... vypadáš u toho fakt srandovně :-D
 


© Doktororonline.cz | Reklama