Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.


www.doktoronline.cz

Recenze na Menoxin (složení, účinky, dávkování a cena)

Menoxin je doplněk stravy užívající se v období menopauzy. Menopauza nebo také přechod je hormonální změna, která dříve či později čeká každou ženu. Jedná se o hormonální útlum vlivem snižující se funkce vaječníků.

Vaječníky produkují hormony (estrogen a progesteron), vlivem snížené tvorby těchto hormonů žena přestává cyklovat (ztráta menstruace) a v období hormonální dysbalance se často přidružují nežádoucí obtíže jako nespavost, návaly horka, podrážděnost, nervozita, zvýšené pocení, úzkost, problémy s libidem, bušení srdce a další.

Menoxin recenze

Menoxin je přípravek firmy Advance nutraceutics, jedná se o českého výrobce, který na našem trhu působí již 10. rokem.

Menoxin obsahuje 7 přírodních látek, které napomáhají snižovat nežádoucí stavy v období menopauzy.

Složení Menoxinu

 extrakty:

  • jetele lučního
  • sóji luštinaté
  • lnu setého
  • šalvěje lékařské
  • včelí mateří kašičky
  • vitaminu B6
  • a kyseliny pantothenové

Hlavní aktivní látkou jsou isoflavony a lignany – druhy fytoestrogenů.

Jetel luční (Trifolium pratense)

Je zdrojem vysokého množství fytoestrogenů – rostlinných estrogenů.

Sója luštinatá (Glycine max)

Sója je luštěnina také velmi bohatá na fytoestrogeny. Pro výrobu přípravku Menoxin se využívá sója, která nebyla geneticky modifikována (GMO free).

Len setý (Linum usitatissimum)

Len setý neslouží pouze pro výrobu plátna, má i cenné nutriční složky. Pro účely Menoxinu se využívá hlavně jeho zdroje lignanů což je další druh fytoestrogenu.

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis)

Pro zvýšení komfortu v přechodu byla šalvěj využívána již našimi babičkami. Je to významná rostlina na poli bylinkářství.

Včelí mateří kašička

Tuto kašičku vytváří včelí dělnice, jako potravu pro včelí královnu a plod. Je vysoce ceněná v kosmetice pro velké množství biologicky aktivních látek. Pomáhá udržovat hladinu estrogenu.

Pyridoxin (vitamin B6)

Je to vitamin skupiny B. Snižuje únavu, zvyšuje psychickou odolnost a chrání nervový systém.

Kyselina pantothenová (vitamin B5)

Kyselina pantothenová je další vitamin skupiny B. Také se podílí na ochraně nervového systému a dále je významná pro syntézu steroidních hormonů, čímž zlepšuje komfort v období menopauzy.

Účinky

Přípravek zvyšuje komfort v období menopauzy (klimakteria) a snižuje pocit únavy a vyčerpání.

Suroviny jsou certifikované a jsou obsaženy ve vysokém množství. Vývoj doplňků stravy firmy Advance je založen na vědeckých poznatcích.

Menoxin je aktuálně nabízen s 30% slevou.

Při objednávce 2 a více  produktů je doprava ZDARMA.

Více informací o výrobku se dozvíte na internetových stránkách menoxin.cz

Doporučená dávka:  1-2 x denně 1 kapsle, dostatečně zapít vodou
Vhodné k dlouhodobému užívání.
Balení obsahuje 60 kapslí. 

autor: - rek -
Slunečnicové brikety

PřihlášeníZapomenuté heslo

Další články

Nepodceňujte vitaminy

Nepodceňujte vitaminy Vitaminy patří mezi životně důležité látky, které je nutné dodat do organismu především stravou, protože ne všechny vitaminy mohou být v lidském těle vytvářeny. celý text

Červené nebo bílé?

Červené nebo bílé? Léčivé účinky vína se připisují především účinným látkám, které tento nápoj obsahuje. Ale nejnovější studie naznačují, že se za pozitivním působením vína neskrývají pouze účinné látky. Lidé, kteří pijí víno v přiměřeném množství, totiž většinou žijí zdravěji než ostatní. celý text

Na diety zapomeňte

Na diety zapomeňte Mezi ženami kolují zaručené tipy na rychle zhubnutí. Znáte to. Když budu málo jíst, kila půjdou rychle dolů. Ve své podstatě je toto tvrzení správné. Když přijmete méně kalorií, zhubnete. Jenže čím méně sníte, tím méně důležitých živin budete mít. celý text

Kosterní systém

Kosterní systém Kosterní systém se začíná vyvíjet od 4. týdne prenatálního vývoje a je ukončen kolem 16.-18. roku a u chlapců až kolem 21. roku. Pro správný růst kostí je nezbytný dostatek vitamínu D (ne však nadbytek). celý text

Akupresura

Akupresura Akupresura, správněji manupresura, je metoda spočívající v mačkání akupunkturních bodů. V podstatě se jedná o starou čínskou metodu, zdokonalovanou zejména v Japonsku. celý text

Diskuse k článku

Zatím nikdo nevložil příspěvek. Buďte první.

© Doktororonline.cz | Reklama